Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

Sveikutes,
ir as auginu jau beveik metai dideli fikusa, mano lapais karesi zemyn, apkarpiau,bandziau taip apvaliai suformuoti ir kaip atsigavo, labai leidzia daug nauju lapeliu, bet manau kad ji reikes persodinti, pasiskaitinesiu i kokia geriau zeme sodinti.
Atsakyti
siaip tai yra pirkt zemiu butent fikusams.... smile.gif
Atsakyti
Merginos, o ar yra skirtumas, kaip laistyti fikusą - tiesiai į vazoną ar į lėkštutę?? g.gif

Aš nusipirkau fikusą mišrūną, negrynaveislį kažkokį, tikiuosi, jis geriau augs ir bus mažiau išrankus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 03 02, 23:07)
Merginos, o ar yra skirtumas, kaip laistyti fikusą - tiesiai į vazoną ar į lėkštutę?? g.gif

Aš nusipirkau fikusą mišrūną, negrynaveislį kažkokį, tikiuosi, jis geriau augs ir bus mažiau išrankus blush2.gif


Fikusui skirtumo tikrai nėra. Aš tai apskritai palaikau vazoną kibirėlyje su vandeniu, kol oro burbuliukai nebekyla ir padedu savaitei džiūti. Auga puikiai!
Atsakyti
QUOTE(Vilma-Ieva @ 2008 03 03, 10:32)
Aš tai apskritai palaikau vazoną kibirėlyje su vandeniu, kol oro burbuliukai nebekyla ir padedu savaitei džiūti.

O tu jį visą panardini į tą vandenį?? Ta prasme, ir vazoną, ir net žemę apsemia?? g.gif
Atsakyti
sveikos, smile.gif
as namie augini smulkialapi ir placialapi fikusa. ax.gif , be tas su smulkiais lapais kazkodel geltonuoja lapai ir krenta, kas galetu buti, ir kokios rusies ar firmos trasoms juos tresti??? g.gif
Atsakyti
nu mano fikusas Benjamino tai jau visas medis. didziulis toks. vos atkeliu, nepurskiu ir i vonia jau nebenoriu nesti po dusu, nes lieka ant lapuku kalkiu nuosedos nuo vandens. nebent virintu purksti, bet...kadangi lapu masyvas ohoho ir dar jis kazkoki lipnu skysti per lapus iskiria tai visos dulkes dulkeles ir visokie sapeliai pukeliai ziauriai aplima ji. ka daryti? dusu nenusiplauna-tik dar labiau viska pricementuoja prie ju- pastebejau, todel kaip minejau jau nebeporskiu.kaip jus tvarkotes su situo reikalu? kiekviena nuvalyti lapeli jauciu kelias dienas uztruktu g.gif g.gif
Atsakyti
Apskabiau viena šiandien fikus [ ne savo ] ir pamerkiau dvi atšakėles į vandenį. Įdomu ar išleis šaknis ar nudžius. Gal geriau pasodinti jį su stikline ant radiatoriaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JuzTea @ 2008 03 04, 19:04)
Apskabiau viena šiandien fikus [ ne savo ] ir pamerkiau dvi atšakėles į vandenį. Įdomu ar išleis šaknis ar nudžius. Gal geriau pasodinti jį su stikline ant radiatoriaus? g.gif

as fikuso sakiales merkiau y vandeny ir puikiausiai saknis isleido.... thumbup.gif tik reikejo laukt ilgiau nei menesy.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 03 04, 22:14)
as fikuso sakiales merkiau y vandeny ir puikiausiai saknis isleido.... thumbup.gif  tik reikejo laukt ilgiau nei menesy.... doh.gif


Aišku tada 4u.gif Kantrybės man. pas mane Benjaminio margalapis fikusas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Habibi @ 2008 03 04, 17:28)
ir dar jis kazkoki lipnu skysti per lapus iskiria tai visos dulkes dulkeles ir visokie sapeliai pukeliai ziauriai aplima ji. ka daryti?

Aš mačiau pirkt tokias a-la servetėles, lapų šluostės vadinasi, ar kažkas panašaus. Na, jos skirtos storalapėms gėlėms, ir per jas dar ir tręšiamas augalas. Manyčiau, kad ir tuos aplipusius lapus turėtų nuvalyt g.gif

QUOTE(JuzTea @ 2008 03 04, 20:37)
Kantrybės man. pas mane Benjaminio margalapis fikusas rolleyes.gif

Tai kad sakei, fikusas ne tavo smile.gif
Atsakyti
As irgi turiu fikusu thumbup.gif mano megstamiausios geles. Tik va benjamino fikusas auga pas mane silpniausiai...tiksliau auga...bet vis lapelius meta g.gif kazkas jam pas mane nepatinka. O jus merginos nebandet to benjamino ficuso genesti? Maciau pas teta ta fikusa taip isgeneta doh.gif , kad kaip medis likes - viena saka. Bet atrodo thumbup.gif tikras medis - virsuje tokia lapija susiformavo, kad net pavydet pradejau tetai...tai grizau ir savaji pragenejau irgi ax.gif na ne taip stipriai kaip tetos...pasilikau darbo pavasaiui lotuliukas.gif
o po genejimo kai drebe mano fikusas i virsu...nepatikesit doh.gif
Atsakyti