Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

QUOTE(peduke @ 2007 11 10, 12:43)
Sveikos megaites,
norejau paklausti, gal kuriai yra buve, kad imtu pelyti zeme pas fikusa. Atrodo neperlaistau ir net persodinau, bet vistiek tas pats. Su pinigu medziu irgi tas pats. Gal cia nuo trasu.


Aš irgi manau, kad dėl šildymo. Mano irgi taip būna, bet kai išdžiūsta oras namuose, tie pelėsiukai dingsta.
Atsakyti
QUOTE(mystical @ 2007 11 16, 11:58)
Aš irgi manau, kad dėl šildymo. Mano irgi taip būna, bet kai išdžiūsta oras namuose, tie pelėsiukai dingsta.

Pelėsis tai grybas. Auga kai žemė per drėgna. Paliek kokiais nors fungicidais, galima praskiestu kalio permanganatu, boro rūgštele. Tik praskiesti reikia stipriai, nes kitaip nudeginsit šaknis.
Atsakyti
http://www.fotofabri...o.15216986.jpeg O stai mano fikusiukas,nedidukas aisku dar ax.gif blush2.gif bet jis jau du lapelius isleides.man patinka ziureti kaip auga gelytes clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgyyyyte @ 2007 11 19, 23:50)
http://www.fotofabri...o.15216986.jpeg                                                O stai mano fikusiukas,nedidukas aisku dar ax.gif  blush2.gif bet jis jau du lapelius isleides.man patinka ziureti kaip auga gelytes clap_1.gif

Koks gražus fikusiukas wub.gif Aš ir tokį turiu, tik neauga kažkodėl g.gif
Atsakyti
QUOTE(aure111 @ 2007 11 20, 15:17)
Koks gražus fikusiukas wub.gif  Aš ir tokį turiu, tik neauga kažkodėl g.gif

O pas mane toks užaugo - apie 1,5 m., išsišakojo - teko padovanoti smile.gif
Atsakyti
tikiuosi ir as savisky uzsiauginti nemaza,kolkas vikas sekasi lyg ir gerai thumbup.gif bigsmile.gif pirkau nediduka delto kad nesu turejus fikuso tai sakau jei numirs mazas tai nebus gaila,bet jau du lapelius uzaugino per tris men,kazkur. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgyyyyte @ 2007 11 19, 22:50)
http://www.fotofabri...o.15216986.jpeg                                                O stai mano fikusiukas,nedidukas aisku dar ax.gif  blush2.gif bet jis jau du lapelius isleides.man patinka ziureti kaip auga gelytes clap_1.gif

Gražutis tavo fikusiukas smile.gif
Atsakyti
aciukas blush2.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

O čia mano verysad.gif verysad.gif g.gif unsure.gif
Ar buvo Jūsų kada toks ir kaip gelbėti? Jau sulaukiau patarimų: ir purškiau, ir nelaisčiau, ir kalbu doh.gif , na niekas nepadeda schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2007 11 21, 22:56)

O čia mano  verysad.gif  verysad.gif  g.gif  unsure.gif
Ar buvo Jūsų kada toks ir kaip gelbėti? Jau sulaukiau patarimų: ir purškiau, ir nelaisčiau, ir kalbu  doh.gif , na niekas nepadeda schmoll.gif  schmoll.gif

Čia bonsai, ar ne? Nežinau, ar jam galioja tos pačios taisyklės kaip ir paparastiems fikusams, bet turėjau panašią problemą - fikusas benjamina numetė visus lapus, per žiemą taip ir stovėjo stagarai, vis nekilo ranka išmesti. Prastovėjo vėsiai ir šviesiai praktiškai nelaistomas, o pavasarį pradėjo leisti naujus lapelius ir viskas buvo OK. Išaugo didžiulis medis. Tai tokia mano patirtis smile.gif
Atsakyti
O kiek kartų per savaitę aistyt žiemos metu?
Atsakyti
QUOTE(vilmoksas @ 2007 11 22, 01:26)
O kiek kartų per savaitę aistyt žiemos metu?

Aš laistau tik kai visiškai idžiūsta žemė - ne dažniau kaip kas 2-3 savaitės. Bet laikau vėsiai.
Atsakyti