Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

jo mano irgi plačialapis,ir man jis labai gerai auga,gavau nediduka dovanų prieš tris metus,tai dabar jau virš metro,labai noriu pasidaugint
Atsakyti
QUOTE(jurgina27 @ 2007 10 12, 20:31)
jo mano irgi plačialapis,ir man jis labai gerai auga,gavau nediduka dovanų prieš tris metus,tai dabar jau virš metro,labai noriu pasidaugint

Auga tai labai sparčiai, po kokių trijų metų man jis būtų netilpęs kambaryje, dabar vėl galės augti smile.gif . O tu turbūt iš vaikučių noti pasidauginti, ar ne?
Atsakyti
Mano fikusas išsigimė verysad.gif Augo gražiai kelis metus margalapis Ficus Benjamina. Prieš kelis mėnesius pradėjo leisti ryškiai žalius, blizgančius lapukus. Lapai net nebando keisti spalvos. Fikusas visada stovi tuoj pačioj vietoj, saulėtoj, bet ne ant tiesioginių saulės spindulių. Gal jums taip buvo nutikę rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi turiu namuose Ficus Bendjamina, pries 10 metu nulauziau kavineje pora lapuku, pasodinau ir va koks dabar thumbup.gif :

user posted image

Nespeju puodukus naujus pirkti ir persodinti, kaip auga ir pleciasi. Bet pastebejau, kad tarp dvieju langu kampe jam geriau sekesi, dabar kai perstatem i kita kambari ant grindu, tai jau koki menesi ne vieno naujo lapuko g.gif . Gal pratinasi biggrin.gif .

Beje turiu nuo jo vaikiukus po 4lt ax.gif

user posted image

Prasom i AZ jeigu idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2007 10 08, 08:51)
Na va mano fikusiukas  ax.gif

user posted image

Ūgis apie 2 m. (nelabai telpa į namus)

Vaje koks gražuolis wub.gif O kaip tu jį prižiūri, gal kol buvo nedidelis genėjai?? Aš ir turiu bet nežinau kaip tiksliai reikia nugenėt kad ir į šonus plėstųsi, nes pas mane jis labiau į viršų auga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aure111 @ 2007 10 18, 13:45)
Vaje koks gražuolis  wub.gif  O kaip tu jį prižiūri, gal kol buvo nedidelis genėjai?? Aš ir turiu bet nežinau kaip tiksliai reikia nugenėt kad ir į šonus plėstųsi, nes pas mane jis labiau į viršų auga doh.gif

Ačiū blush2.gif ir man jis gražus. Reikėtų kam nors padovanoti, bet ranka nekyla, gaila labai bigsmile.gif
Aš jam tik nuo šoniukų ataugėles karpiau ir kai truputuką paaugo (iki kokia 50 - 70 cm) supyniau kotą. O į šonus jis pats kažkaip užaugo ax.gif Negenėjau
Atsakyti
QUOTE(Vetruna @ 2007 10 16, 08:16)
Mano fikusas išsigimė  verysad.gif Augo gražiai kelis metus margalapis Ficus Benjamina. Prieš kelis mėnesius pradėjo leisti ryškiai žalius, blizgančius lapukus. Lapai net nebando keisti spalvos. Fikusas visada stovi tuoj pačioj vietoj, saulėtoj, bet ne ant tiesioginių saulės spindulių.  Gal jums taip buvo nutikę  rolleyes.gif


Kad margalapis fikusas pradetu leisti zalius lapukus, tokio dar negirdejau.. blink.gif Net nezinau ka ir pasakyti...
Atsakyti
gal kas padesit, mano fikusui visai blogai..
lapai tokie, kaip balsvai gelsvai aplasinti butu.. lyg apipurksti, tokios demeles atsirado.. paziurejau, kad ten lapu apacioj mazyciai milimetriniai kirminukai ropineja.. pirma jis mete lapus, tai persodinau- nebemeta lapu, bet prasidejo su tom demem..
fikusui jau virs 5 metu, niekada tokiu dalyku nebuvo.. doh.gif
tame paciame kambaryje yra gerbera serganti miltlige. as visiskai nenutuokiu, kaip augalai suserga, tai neisivaizduoju ar cia gali buti koks rysys, ir su kuor dabar ir kaip man ta fikusa gydyti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurfiukas @ 2007 08 10, 11:48)
Bandau įkelti ir savi fikusą, tik nuotrauka prasos kokybės fikusas
Papildyta:
Ir dar vieną savo gražuoliuką noriu parodyti, kiek ieškojau informacijos kas čia per augalas, radau, kad tai fikusinis bonzai g.gif  biggrin.gif  wub.gif gražuoliukas



Tavo tas maziukas grazuoliukas fikusiukas vadinasi fikusas ginseng, pati pirkau pries koki menesi, kol kas auga
Atsakyti
sveikos

na jau Gaures Fikusas koks grazuolis wub.gif wub.gif bigsmile.gif thumbup.gif

greiciau maniskis toks uzaugtu ax.gif
Atsakyti
ar jusu placialapiai fikusai auga tiesus? maniskis labai susikreivojes, gal del to, kad atauga turi is priesingo sono. ar imanoma istiesinti su laz\dele,ar geriau ta sonine sakele aukoti? pas mane jis kokiu 50 cm aukscio..
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 10 21, 13:49)
gal kas padesit, mano fikusui visai blogai..
lapai tokie, kaip balsvai gelsvai aplasinti butu.. lyg apipurksti, tokios demeles atsirado.. paziurejau, kad ten lapu apacioj mazyciai milimetriniai kirminukai ropineja.. pirma jis mete lapus, tai persodinau- nebemeta lapu, bet prasidejo su tom demem..
fikusui jau virs 5 metu, niekada tokiu dalyku nebuvo..  doh.gif
tame paciame kambaryje yra gerbera serganti miltlige. as visiskai nenutuokiu, kaip augalai suserga, tai neisivaizduoju ar cia gali buti koks rysys, ir su kuor dabar ir kaip man ta fikusa gydyti? unsure.gif


O voratinliukų nesimato? Gal tai voratinklinė erkutė?. Nes nuo jų lapai būna tokie lyg apipurkšti ar subadyti.
Šiaip ar taip matyt reikia kokio chemikalo, jei nenori prarasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 26 spalio 2007 - 13:15