Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

va maniškiai biggrin.gif vienas mažuliukas dar smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ewe: 01 spalio 2007 - 10:49
sveikutes pries kelias dienas nusipirkau Fikusa,jis dar nedidelis. taciau neisivaizduoju kaip ji priziuret. dabar laikau pietu puseje ant palanges,nes saules vistiek nera
Atsakyti
QUOTE(vaidalaima @ 2007 10 05, 11:26)
sveikutes pries kelias dienas nusipirkau Fikusa,jis dar nedidelis. taciau neisivaizduoju kaip ji priziuret. dabar laikau pietu puseje ant palanges,nes saules vistiek nera

Nesu profesionalė, bet mano fikusui (benjamina žalialapis) jau 8 metai ir jis apie 2 m. aukščio. Visus metus gyvena šildomoje verandoje į pietų pusę (tiesioginių spindulių negauna). Laistau kai beveik išdžiūna, retkarčiais patręšiu lapinių trąšomis. Kadangi buvo kelios šakos, tai supyniau kotą, kai buvo jaunesnis, apačią nugenėjau. Labai gražus medis gavosi smile.gif Nufotkinsiu kada ir įdėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2007 10 05, 13:07)
Nesu profesionalė, bet mano fikusui (benjamina žalialapis) jau 8 metai ir jis apie 2 m. aukščio. Visus metus gyvena šildomoje verandoje į pietų pusę (tiesioginių spindulių negauna). Laistau kai beveik išdžiūna, retkarčiais patręšiu lapinių trąšomis. Kadangi buvo kelios šakos, tai supyniau kotą, kai buvo jaunesnis, apačią nugenėjau. Labai gražus medis gavosi smile.gif Nufotkinsiu kada ir įdėsiu.

butu idomu paziuret lotuliukas.gif o jei saules gauna ar jam blogai?
Atsakyti
QUOTE(vaidalaima @ 2007 10 05, 15:09)
butu idomu paziuret lotuliukas.gif o jei saules gauna ar jam blogai?

Nežinau, bet vasarą buvau išnešusi į lauką ir ten buvo daugokai saulės, tai jam nepatiko schmoll.gif Bendrai tai tiesioginę saulę mažai kas mėgsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2007 10 05, 14:16)
Nežinau, bet vasarą buvau išnešusi į lauką ir ten buvo daugokai saulės, tai jam nepatiko  schmoll.gif  Bendrai tai tiesioginę saulę mažai kas mėgsta smile.gif

na padejau sviesioje vietoje,kad negautu saules,tikiuosi viskas bus gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidalaima @ 2007 10 05, 17:11)
na padejau sviesioje vietoje,kad negautu saules,tikiuosi viskas bus gerai lotuliukas.gif

Manau, kad gerai, tik neperliek.
Sėkmės auginime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2007 10 05, 16:13)
Manau, kad gerai, tik neperliek.
Sėkmės auginime  4u.gif

aciu lotuliukas.gif jei kils koks nesusipratimas vel rasysiu ir klausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano plačialapis fikusiukas, apie kurį neseniai rašiau, jau išleido šakneles thumbup.gif . Dar truputį leisiu pabūti vandenyje, kad išleistų daugiau šaknų ir sodinsiu į žemę smile.gif
Atsakyti
Na va mano fikusiukas ax.gif

user posted image

Ūgis apie 2 m. (nelabai telpa į namus)
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 05, 21:35)
Mano plačialapis fikusiukas, apie kurį neseniai rašiau, jau išleido šakneles  thumbup.gif . Dar truputį leisiu pabūti vandenyje, kad išleistų daugiau šaknų ir sodinsiu į žemę  smile.gif

Labas,o per kiek laiko tavo plačialapis išleido šakneles? Mano jau trys savaitės pamerktos,o dar nieko nematau.Ogal reikia kažkaip ypatingai jas mirkyti?
Atsakyti
QUOTE(jurgina27 @ 2007 10 10, 20:38)
Labas,o per kiek laiko tavo plačialapis išleido šakneles? Mano jau trys savaitės pamerktos,o dar nieko nematau.Ogal reikia kažkaip ypatingai jas mirkyti?

Pastebėjau po 10 dienų bigsmile.gif . Pamerkiau į stiklainį su paprastu vandeniu iš krano mirksiukas.gif . Turėtų ir taviškis išleisti, ar tavo irgi toks pat fikusiukas?
Atsakyti