Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

QUOTE(Devyndarbe @ 2007 08 20, 10:54)
As turiu triju rusiu fikusu,bet su visais vienodai elgiuosi, aisku lepiausias yra ficus benjamina samantha (zaliais geltonais lapais) tai parduotuveje viena moterele paaskino,kad labai megsta dazna(kiekvienos dienos) purskima,o kai karsta ir du kart per diena. Tai ryte ar vakare,kai nera tiesiogines saules spinduliu purskiu gausiai virintu arba ne maziau para stovejusiu is krano vandeniu, nes plonos fikusu sakeles labai sunkiai isisavina vandeni, tai toki rezima taikau ir kitiem fikusams,na jiems kol kas patinka,centrinis sildymas ju didziausias priesas mirksiukas.gif Ir dar man fikusas buvo pradejes mesti lapus kai ji persodinau(stresas,mat ji uzpuole),ir dar, lapu kritimo siaip sau priezastis netinkama vieta,tai as juos tasiau po visa buta,ir ziurejau kaip reaguos,kai jau buvo visiskai pusplikiai atradau viecike,ir dabar net nejudinu,sake negalima schmoll.gif .

Pas mus jis 3m. toj pacioj vietoj stovi biggrin.gif Nors ir netoli radiatoriaus, bet ir ziema jauciasi puikiai, mat kambariai pa mus gana dregni. KAd vietos fikusam negalima keist, pastebejau pries Kaledas, kai ji isnesem i vaiku kambari, kad pastatyt eglute. TAi paliko visas nelaimingas, sakeles nusviro, pradejo mest lapelius. O sugryzes i savo vieta atsigavo ir eme leist naujas sakeles, lapelius biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos ,
Labai patinka fikusai.Vakar buvau maxsimoi ,ten yra vienas geliu skyrelis,nupigintos geles,kurios jau buna nudziuvusios ar kitaip praradusios savo grozi,ne viena esu nusipirkusi,persodinusi ir prikelusi naujam gyvenimui,tame tarme ir orhideja,kuri kainavo tik 10lt.,o pas mane atsigavo ir pradejo zydeti.Tai va,pamaciau didziuli fikusa,dvieju metru,bet labai jau suvarges,sakos nudziuvusios,bet like lapai nenudziuve ir zali,manau kad tai benjamino fikusas.Jo reali kaina buvo 300lt.,o tame mirusiu geliu skyrelyje jis tekainavo 30lt.,tai as ji ir nusipirkau,gal sakau pavyks prikelti ji naujam gyvenimui.Pasodintas nedideliam plasmasiniam vazonelyje.Dabar nezynau ar deretu ji persodinti,ar tas nudziuvusias sakeles nukarpyti ar geriau neliesti,gal jos atsigaus.zodziu patarkit kaip su juo elgtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perlita3: 20 rugpjūčio 2007 - 13:24
Ikelsiu didesne foto,nes ta labai jau maza gavosi hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos fikusiuku myletojos 4u.gif
As auginu smulkialapi margalapi fikusiuka biggrin.gif
Bet nepilnai pries dvi savaites pradejo detis keisti dalykai blink.gif mano fikusiuko vazonelyje pradejo dygti grybai ! Tokie panasus i tuos, kur pievose auga blink.gif As juos israunu, o kita diena ju dvigubai pridygsta g.gif Persodinti nenoreciau, nes augaliuka pries tris menesisu persodinau... o zemes ir kitiems augalams naudojau.. Bet pas juos grybai nedygsta lotuliukas.gif Gal kuri susidurete su panasiais dalykais g.gif Kas cia pas mane per grybai auga ir kodel blink.gif Gal jie kokie nuodingi ir mums su fikusiuku pakenkti nori fear.gif
Atsakyti
Gal galit patarti kaip auginti, kad nebutų didelis ir turėtų storą kotąuser posted image
Atsakyti
Turiu fikusą plačiais lapais Ficus Elastica. Jo apatiniai lapai buvo apdraskyti kačiukų, o be to dar remonto metu teko jam pakeisti vietą. Vargšelis net nustojo augti, ėmė gelsti ir kristi apatiniai lapai. verysad.gif Sumąsčiau savo augalėliui nupjauti viršūnę, dabar įmerkiau į vandenį ir laukiu, kol išaugs šaknys.
Fikusų augintojos, ar jis tikrai išleis šaknis, ar verta laukti unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 09 26, 14:15)
Turiu fikusą plačiais lapais Ficus Elastica. Jo apatiniai lapai buvo apdraskyti kačiukų, o be to dar remonto metu teko jam pakeisti vietą. Vargšelis net nustojo augti, ėmė gelsti ir kristi apatiniai lapai.  verysad.gif  Sumąsčiau savo augalėliui nupjauti viršūnę, dabar įmerkiau į vandenį ir laukiu, kol išaugs šaknys.
Fikusų augintojos, ar jis tikrai išleis šaknis, ar verta laukti  unsure.gif .

Butu geriau,kad daigintum pavasari,bet laukti verta,jei laikysi siltai saknis isleis.Fikusai nors ir su charakteriu,bet nera labai lepus smile.gif
Atsakyti
gal kas galetu pasakyt ar rudeni ir ziema reikia purksti fikusa benjamina?jei reikia tai kiek kartu per savaite ir su kokiu vandeniu butu geriausiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(perlita3 @ 2007 09 27, 10:33)
Butu geriau,kad daigintum pavasari,bet laukti verta,jei laikysi siltai saknis isleis.Fikusai nors ir su charakteriu,bet nera labai lepus smile.gif

Na, dabar ką padariau tą padariau, tikiuosi sulauksiu puikų rezultatų smile.gif . Toks nebegražus jis jau buvo, o be to labai ištįsęs.
Ačiū, kad atsiliepėte į mano klausimą smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2007 09 14, 11:20)
Gal galit patarti kaip auginti, kad nebutų didelis ir turėtų storą kotąuser posted image

labutis.man padovanojo toky fikusa,bet mano neauga, o visai baigia lapus numest,tik geltonuoja ir krenta lapai.ka galetumet patart? g.gif
Atsakyti
QUOTE(krisstal @ 2007 09 27, 21:56)
labutis.man padovanojo toky fikusa,bet mano neauga, o visai baigia lapus numest,tik geltonuoja ir krenta lapai.ka galetumet patart? g.gif

Labai sunku pasakyt kas jam yra smile.gif gal vieta nepatinka,laistik tik tada kai zeme isdzius,butinai reikia tresti.Kaip ten bebutu,neismesk, pavasari persodinsi ir atsigaus,atrodo ,kad sakos sudziuna,o jos ziurek ima ir suzaliuoja.Kantrybes 4u.gif
P.S. jei ji padovanojo nupirkta is geliu parduotuves,nedelsiant persodink i didesni vazona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perlita3: 27 rugsėjo 2007 - 20:20
sveiki nerandu kitos temeles tai parasysiu cia ....is darbo parsinesiau fikuso sakele (jis dideleis lapais)....tik va ka man dabar daryt ar sodint tiesei i zeme ar vandenyje laikyti kol saknis isleis? g.gif
Atsakyti