Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2007 07 19, 15:32)
labas. gal kas gali man padėti? nesu labai gera gėlių augintoja, geriausiai moku kaktusiukus prižiūrėti. tik va - anyta padovanojo fikusą, tokį nemažą. liepė persodinti į didesnį vazoną. persodinau. iš pradžių neaugo visai. po to 3 lapus išleido. tik dabar pradėjo nesąmones daryti - gana daug lapų nuo krašto ruduoja, tos rudos dėmės didėja. atrodo ir laistau nedaug, ir papurškiu. nežinau, ką daryti...jei numisr, bus man 
paratkit, prašau
jis didžialapis

gal ant tiesioginių saulės spindulių laikai? patręši?
Atsakyti
O kodėl galėtų ruduoti kai kurių smulkialapio fikuso lapų galiukai? Auginu jį jau du metus, stovi toj pat vietoj, ant pietvakarinės palangės. Pavasarį po persodinimo buvo labai atsigavęs, prileido daug naujų lapukų, o dabar kai kurių galiukai ruduoja g.gif
Atsakyti
O mano fikusas miršta... cray.gif cray.gif cray.gif lapai pagelsta ir nukrenta ar net žali krenta, jau beveik plikas stovi... verysad.gif Nusipirkau aš jį gal prieš mėnesi, Natasja vadinasi. Purškiu aš jį kas antrą dieną, trąšų daviau, tiesioginių saulės spindulių negauna...net nežinau ką daryti cry.gif cry.gif
Atsakyti
Mano fikusas irgi buvo numetęs visus lapelius po to, kai aš jį perlaisčiau ir dar numaudžiau po šaltu dušu doh.gif . Žodžiu, tikriausiai buvo labai supykęs. Bet po kurio laiko prileido naujų lapų ir viskas susitvarkė.
Kiek esu girdėjusi, tai fikusai adaptacijos metu taip kartais padaro. Mano nuomone, tai nepersistenk laistydama, pasikaustyk kantrybe ir lauk naujų lapelių.
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2007 08 05, 17:55)
O mano fikusas miršta... cray.gif  cray.gif  cray.gif  lapai pagelsta ir nukrenta ar net žali krenta, jau beveik plikas stovi... verysad.gif  Nusipirkau aš jį gal prieš mėnesi, Natasja vadinasi. Purškiu aš jį kas antrą dieną, trąšų daviau, tiesioginių saulės spindulių negauna...net nežinau ką daryti cry.gif  cry.gif

Maniškis taip darė žiemą kai saulės trūko, gal toli nuo lango pastačius?
Atsakyti
QUOTE(spurgele @ 2007 08 07, 15:35)
Maniškis taip darė žiemą kai saulės trūko, gal toli nuo lango pastačius?


Fikusas ant palangės pastatytas, bet langai šiaurinėje pusėje ir tamsoka užtat, gal todėl man išvis nelemta fikuso užsiauginti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2007 08 09, 20:11)
Fikusas ant palangės pastatytas, bet langai šiaurinėje pusėje ir tamsoka užtat, gal todėl man išvis nelemta fikuso užsiauginti? verysad.gif


Gal taip dažnai nepuršk?
Papildyta:
QUOTE(JuzTea @ 2007 08 04, 21:29)
va musu fikusas 4u.gif fikusai man patinka nes yra kietalapiai, tvirti.. mmm ax.gif user posted image


Gražuolis 4u.gif wub.gif Aš tokį pat auginu, bandysiu įkelti vėliau savo foto cool.gif
Atsakyti
Bandau įkelti ir savi fikusą, tik nuotrauka prasos kokybės fikusas
Papildyta:
Ir dar vieną savo gražuoliuką noriu parodyti, kiek ieškojau informacijos kas čia per augalas, radau, kad tai fikusinis bonzai g.gif biggrin.gif wub.gif gražuoliukas
Atsakyti
bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Smurfiukas @ 2007 08 10, 11:48)
Ir dar vieną savo gražuoliuką noriu parodyti, kiek ieškojau informacijos kas čia per augalas, radau, kad tai fikusinis bonzai g.gif  biggrin.gif  wub.gif gražuoliukas

sitas tai nuostabus bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 13 rugpjūčio 2007 - 17:44
Parodysiu ir as savo grazuoli wub.gif blush2.gif
[attachmentid=108053]
Atsakyti
Ziuriu nieks nebeuzsuka i sia temele, bet jei vis delto kas uzeitu, pateiksiu keleta klausimeliu ax.gif
Kaip daznai fikusus reik purksti?ir ar is vis reikia?
Girdejau, kad juos karts nuo karto reik degtine laistyt. Kaip daznai ir kokiu santykiu degtine skiest su vandeni? jei reikia skiesti. ax.gif
Atsakyti
As turiu triju rusiu fikusu,bet su visais vienodai elgiuosi, aisku lepiausias yra ficus benjamina samantha (zaliais geltonais lapais) tai parduotuveje viena moterele paaskino,kad labai megsta dazna(kiekvienos dienos) purskima,o kai karsta ir du kart per diena. Tai ryte ar vakare,kai nera tiesiogines saules spinduliu purskiu gausiai virintu arba ne maziau para stovejusiu is krano vandeniu, nes plonos fikusu sakeles labai sunkiai isisavina vandeni, tai toki rezima taikau ir kitiem fikusams,na jiems kol kas patinka,centrinis sildymas ju didziausias priesas mirksiukas.gif Ir dar man fikusas buvo pradejes mesti lapus kai ji persodinau(stresas,mat ji uzpuole),ir dar, lapu kritimo siaip sau priezastis netinkama vieta,tai as juos tasiau po visa buta,ir ziurejau kaip reaguos,kai jau buvo visiskai pusplikiai atradau viecike,ir dabar net nejudinu,sake negalima schmoll.gif .
Atsakyti