Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

QUOTE(Gulia @ 2007 07 13, 18:56)
Purksti ji reikia daznai.

na maniskiui nepatinka purskaliojimai g.gif nustojau purkst ir augt pradejo o laistau i 2savaites karta o kai kada ir reciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2007 07 14, 01:25)
na maniskiui nepatinka purskaliojimai g.gif nustojau purkst ir augt pradejo o laistau i 2savaites karta o kai kada ir reciau blush2.gif


Mazalapis?
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 07 14, 12:17)
Mazalapis?

turiu fikusus "natasja"ir "benjamina regiden" ax.gif na ir abiem nepatinka tie purskaliojimai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2007 07 14, 11:31)
turiu fikusus "natasja"ir "benjamina regiden" ax.gif na ir abiem nepatinka tie purskaliojimai unsure.gif



Keista g.gif
Jau kam,kam ,bet Benjaminui patinka vanduo
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 07 14, 12:34)
Keista g.gif
Jau kam,kam ,bet Benjaminui patinka vanduo


na ir man va tas keista nes kaimyne toki pati turi benjamina tai ji kas antra diena purskalioja ir laisto daznokai, o as reciau laistau ir nebepurskalioju tai jis pas mane paugo nemazai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2007 07 14, 11:57)
na ir man va tas keista nes kaimyne toki pati turi benjamina tai ji kas antra diena purskalioja ir laisto daznokai, o as reciau laistau ir nebepurskalioju  tai jis pas mane paugo nemazai  cool.gif



ploja.gif ploja.gif foto blush2.gif
Atsakyti
na,mano yra margalapis fikusas..., gal kas turit nuotrukytę...kokį vainiką esat supynusios?.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunėlė*: 18 liepos 2007 - 20:39
labas. gal kas gali man padėti? nesu labai gera gėlių augintoja, geriausiai moku kaktusiukus prižiūrėti. tik va - anyta padovanojo fikusą, tokį nemažą. liepė persodinti į didesnį vazoną. persodinau. iš pradžių neaugo visai. po to 3 lapus išleido. tik dabar pradėjo nesąmones daryti - gana daug lapų nuo krašto ruduoja, tos rudos dėmės didėja. atrodo ir laistau nedaug, ir papurškiu. nežinau, ką daryti...jei numisr, bus man
paratkit, prašau
jis didžialapis

Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 07 14, 13:51)



na kai pataisys mano fotika tikrai nufotkinsiu ir i kelsiu nuotraukele savojo fikusiuko ax.gif
Atsakyti
Mano Bendžaminas labai mėgsta kai apipurškiu. O jau kai duše išmaudau - tai iš karto apsiberia naujais lapais.
Apskritai per 7 auginimo metus susidariau nuomonę, kad jam labiau patinka vanduo iš viršaus.
Atsakyti
pas mane fikusas stovi ant palanges rytineje puseje. niekaip neissiaiskinu, kaip daznai ji reikia lieti vasara, kai rytais paspigina saulute. gal galit patarti?siaip jis pas mane vis dar neatsigauna po ziemos (na lapu tikrai daug maziau, nei buvo perkant), gal zinot kokiu trasu, kad pradetu daugiau lapeliu leisti?
Atsakyti
va musu fikusas 4u.gif fikusai man patinka nes yra kietalapiai, tvirti.. mmm ax.gif user posted image
Atsakyti