Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

ir mano fikusas kazko laupus pradejo mesti, gal ne tik laistymo problema, bet irgi kokie gyviai ant saknu isiveise? bamdziau ir vieta keisti, ir laistyti, beveik pries metus ji perveziau is vienu namu i kitus ir jis niekaip naujoj vietoj nepripranta ohmy.gif
Atsakyti
labas. gal kas gali man padėti? nesu labai gera gėlių augintoja, geriausiai moku kaktusiukus prižiūrėti. tik va - anyta padovanojo fikusą, tokį nemažą. liepė persodinti į didesnį vazoną. persodinau. iš pradžių neaugo visai. po to 3 lapus išleido. tik dabar pradėjo nesąmones daryti - gana daug lapų nuo krašto ruduoja, tos rudos dėmės didėja. atrodo ir laistau nedaug, ir papurškiu. nežinau, ką daryti...jei numisr, bus man doh.gif
paratkit, prašau verysad.gif
jis didžialapis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandriukas--gandriukas: 10 liepos 2007 - 18:42
Pastebėjau,kad mano benjamino fikusas nemėgsta ,kai jį perstatau į kitą vietą.Tada ima mest lapus ir labai gausiai.Kai pastačiau į seną vietą ant palangės,lapai krist nustojo.Dabar jau ataugo nauji.Fikusas siekia lango viršų ,šakojasi,bet jei perstatysiu vėl mes lapus.Norėčiau ,kad stovėtų ant grindų,bet turiu taikytis prie jo kaprizų.
Atsakyti
Nusipirkau prieš savaitę fikusą iš Maximos, toks smulkiais lapeliais, mažutis, ant etiketės užrašyta FIKUSAS-BENSOE-VIIG mastau.gif gal čia pavadinimas toks...

Bet bėda tame, kad jo lapukai geltonuoja ir krenta, geltonuoja ir krenta... Nesudžiūna, tik pagelsta ir nukrenta... bijau.gif Nežinau kas jam... Na paguoskite mane, kad čia jam stresas naujoj vietoj ir viskas bus gerai jam verysad.gif O gal persodinti jį reikėtų?
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2007 07 13, 16:33)
Nusipirkau prieš savaitę fikusą iš Maximos, toks smulkiais lapeliais, mažutis, ant etiketės užrašyta FIKUSAS-BENSOE-VIIG mastau.gif  gal čia pavadinimas toks...

Bet bėda tame, kad jo lapukai geltonuoja ir krenta, geltonuoja ir krenta... Nesudžiūna, tik pagelsta ir nukrenta...  bijau.gif  Nežinau kas jam... Na paguoskite mane, kad čia jam stresas naujoj vietoj ir viskas bus gerai jam  verysad.gif  O gal persodinti jį reikėtų?



Purksti ji reikia daznai.
Atsakyti
neskaiciau visos temos , gal jau apie tai ir snekejot, tai nepykit jei pasikartosiu blush2.gif

mano benjamino fikusas LABAI atsigavo, kai as ji persodinau i zeme "skoraja pomosc dlia fikusov" thumbup.gif
saknu nelieciau beveik, tik aplinkui atsargiai zeme pakeiciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pusnė: 13 liepos 2007 - 20:13
Mano Benjaminas auga gan gerai,tik aisku noreciau didesnio.

Storlapis verysad.gif g.gif jam pradejo lapai gelsti verysad.gif
Per daug vandens ko gero?
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 07 13, 18:56)
Purksti ji reikia daznai.


Ne čia problema, purškiu kasdien... Gal per dažnai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2007 07 13, 22:21)
Ne čia problema, purškiu kasdien... Gal per dažnai? g.gif


Na jeigu vėsu ir dar daug drėgmės.. tai niekam ne į gerą, manau g.gif

O iš mano fikuso visi juokiasi. Sako ne fikusą augini, o vandens salotą lotuliukas.gif Nes pastoviai drėgmėj sėdi ir plius orą pastoviai drėkinu. O jam pašėlusiai patinka bigsmile.gif augina lapus kaip pašėlęs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryte @ 2007 07 13, 21:46)
Na jeigu vėsu ir dar daug drėgmės.. tai niekam ne į gerą, manau  g.gif

O iš mano fikuso visi juokiasi. Sako ne fikusą augini, o vandens salotą  lotuliukas.gif Nes pastoviai drėgmėj sėdi ir plius orą pastoviai drėkinu. O jam pašėlusiai patinka  bigsmile.gif augina lapus kaip pašėlęs  thumbup.gif



Gal foto galima? blush2.gif

Nes man atrodo,kad maniskis i auksti neauga
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 07 13, 22:52)
Gal foto galima? blush2.gif

Nes man atrodo,kad maniskis i auksti neauga


Kad mano "salota" darbe... blush2.gif Jeigu lapukus leidžia - tai reiškias auga wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausryte: 13 liepos 2007 - 21:58
QUOTE(ausryte @ 2007 07 13, 21:58)
Kad mano "salota" darbe...  blush2.gif Jeigu lapukus leidžia - tai reiškias auga wink.gif



Kad ne.I sonus tik auga biggrin.gif
Atsakyti