Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

o mano fikusui pagelto lapai ir nesuprantu ,kodėl ?daug nelaistau. g.gif kas jam?
Atsakyti
Mano fiukusas ir gesta lapeliai ir krenta lapai, bet cia viska daro tas sausas oras, jis nepernesa sildymo, jam yra per sausa oras, stenkis kuo daugiau ji purkti, o kad labai retai laistai tai ir nelabai gerai as viena karta i savaite palieju, o purskiu tai kaip prisimenu kas antra diena tai tikrai smile.gif
Atsakyti
gavau dovanų šiandien plačialapį fikusą (Ficus elastica), tai truputį baisoka: esu kažkada auginusi, bet jis man tik istypo toks kaip rykštė, o paskui ir visai numiro... tiksliau, jam buvo leista numirti blush2.gif bet va ir dabar galvoju - kaip padaryti, kad kotas storetų, o viršun neliptų? tokio gi nelabai pakarpysi... g.gif
Atsakyti
Mano fikuso lapus kažkas iš vidaus graužia blink.gif Help! Ką daryt? kuo gydyt?
help.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted: 24 vasario 2007 - 16:51
mano fikusiukas baigia numirt cray.gif nesuprantu kas nutiko,jau ir buvo naujus lapukus pradejes leist,ir laisciau ir apipurksdavau kaip vissuomet ir vietos nekeiciau g.gif
Atsakyti
Sveikutės,
kaip jūs tręšiate savo fikusus pavasarį, vasarą? Ant trąšų buteliuko parašyta, kad tręšti 1-2 kartus per savaitę. Bet pagal žemių drėgnumą mano fikusus laistau 2 kartus per savaitę, ar galiu laistyti du kartus per savaitę su trąšomis, jei iš viso per savitę laistau tik tiek kartus. smile.gif Ar vieną kartą laistyti be trąšų, kitą su trąšom? doh.gif
Atsakyti
Mano plačialapiui fikusui su tokiais margais lapais jis.tamsiai žalias su šviesiai žaliu,tai va jo lapas iš šono pradeda ruduoti, rudimas plečiasi, plečiasi - tenka nuskinti lapą.Tada sekantis pradeda.... Kas čia galėtų būti????
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2007 03 21, 17:57)
Mano plačialapiui fikusui su tokiais margais lapais jis.tamsiai žalias su šviesiai žaliu,tai va jo lapas iš šono pradeda ruduoti, rudimas plečiasi, plečiasi - tenka nuskinti lapą.Tada sekantis pradeda.... Kas čia galėtų būti????

Pirma kas sauna i galva, per daug laistai g.gif
O antra - per mazas vazonas - laikas persodinti. Va 4u.gif
Atsakyti
Tik nesijuokit- pas mane fikuse įsiveisė sliekų blink.gif Rimtas dalykas ne bajeris... Žemės skirtos gėlėms... Kaži jie kenkia ar ne g.gif g.gif
Atsakyti
o per kiek laiko po to, kai fikusas numeta lapus, jis juos vel atsiaugina?maniskis tai tebestovi pusplikis, nesuprantu, ar taip turi buti, ar cia jau koks pavojaus signalas.kaip manote? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kokere @ 2007 04 07, 19:29)
Tik nesijuokit- pas mane fikuse įsiveisė sliekų blink.gif  Rimtas dalykas ne bajeris... Žemės skirtos gėlėms... Kaži jie kenkia ar ne g.gif  g.gif

siaip sliekai nera gerai, saknis gali nugriauzti (esu kazkur girdejusi).
Atsakyti
QUOTE(choi @ 2007 05 16, 16:44)
o per kiek laiko po to, kai fikusas numeta lapus, jis juos vel atsiaugina?maniskis tai tebestovi pusplikis, nesuprantu, ar taip turi buti, ar cia jau koks pavojaus signalas.kaip manote? smile.gif
Papildyta:

siaip sliekai nera gerai, saknis gali nugriauzti (esu kazkur girdejusi).

Pas mane iš pradžių lapai pradėjo krist, o po to sliekus radau blink.gif Tai daba kovoju Su gėlių pardavėjom pasitariau tai vis persodinėju doh.gif Visai visas žemes iš šaknų šltu vandeniu praplaunu ir sodinu į naują vazoną doh.gif Ale bijo šiltp vandens bjaurybės lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2007 05 16, 18:54)
Pas mane iš pradžių lapai pradėjo krist, o po to sliekus radau blink.gif  Tai daba kovoju Su gėlių pardavėjom pasitariau tai vis persodinėju doh.gif  Visai visas žemes iš šaknų šltu vandeniu praplaunu ir sodinu į naują vazoną doh.gif  Ale bijo šiltp vandens bjaurybės lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

niu reikes ir man pakapstyti, gal ir pas mane tokiu sveciu uzsiveise del to mano fikusiukas taip letai atsigauna g.gif na bet kad sliekai ne i gera, tai gryna tiesa (bent jau ne kambarinems vazoninems gelems). doh.gif
Atsakyti