Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

O mano Benjamino fikuso ir lapai krenta ir pastebejau ant saku kazkokie balti kaip "pukeliai" atsiranda Kas tai galetu buti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semi Sweet: 10 vasario 2007 - 18:34
Sveikutės,

gal galėtumėte patarti, kaip nuo smulkių fikuso lapelių nuvalyti dulkes? Prieš 1,5 m. aš jį nuploviau po dušu. Tai jis numetė visus lapelius doh.gif. Po to visi lapeliai gražiai ataugo. Dabar galvoju, gal kiekvieną lapelį nuvalyti su sudrėkintu skudurėliu g.gif ? Fikuso niekada nepurškiau, jis stovi pas mane ant pietinės palangės.
Atsakyti
Kiek aš žinau, tai fikusai mėgsta būti purškiami šiltu vandeniu, o tuo pačiu ir lapeliai truputį nusiplauna. mirksiukas.gif

Atsakyti
Aš fikusų auginimu tik dabar pradėjau domėtis blush2.gif . Prisipažinsiu, buvau truputį apleidus namus, nes susilaukiau vasarą mažo rūpestėlio biggrin.gif . Tai va, dabar jau žinau, kad juos reikia purkšti. Taip ir darysiu, kai nuvalysiu tą bjaurybių dulkių sluoksnį.

Reiks su tuo fikusu pasitarti, kad nesupyktų mirksiukas.gif . Man jį paliko anyta, tai kai jis buvo numetęs visus lapus ir ji atvažiavus pamatė, užsirūstino kaip reikiant doh.gif. O visai neseniai pas ją irgi mačiau - ant fikuso anei vieno lapelio biggrin.gif . Nu negalima juoktis, bet nesusilaikiau tada nešyptelėjus.
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2007 02 10, 20:34)
O mano Benjamino fikuso ir lapai krenta ir pastebejau ant saku kazkokie balti kaip "pukeliai" atsiranda Kas tai galetu buti? g.gif



Paskaitinėk ČIA, gal ką naudingo rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Padekit 4u.gif
Sudziovino mano fikusiuka doh.gif Visi lapai sudziuve, netgi sakeles pacios naujausios ir ploniausios susirauksleje.
Ar imanoma isgelbeti?
Atsakyti
Jauciu, kad neisgelbesi, jei net sakeles sudziuvo. tokios geles is saknu neatzelia sad.gif
Atsakyti
swoon.gif Kaip gaila, jei reikes ismesti. man jis taip patiko.
Bus man vyrui patiketi geles priziureti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Živilytė @ 2007 02 13, 23:00)
swoon.gif  Kaip gaila, jei reikes ismesti. man jis taip patiko.
Bus man vyrui patiketi geles priziureti  doh.gif


Turbūt nemėgsta fikusai vyrų (arba atvirkščiai g.gif ), nes ir aš kai buvau vyrui palikus, tai pusė lapų nubyrėjo, gerai , kad laiku grįžau ir spėjau išgelbėti persodindama. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na tikriausiai vyrams per daug sudetinga uzduotis - geliu prieziura biggrin.gif Pirma karta numarino orchideja, dabar fikusas... Bijok ir koja is namu iskelti doh.gif O gal kerstauja, kad ilgam palieku viena doh.gif
Pasiseke tau, kad spejai isgelbeti. Gal ir man persodinti? Man tik keista, kad maniskio lapai sudziuve, bet nei vienas nekrenta (net gerai papurcius).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Živilytė: 14 vasario 2007 - 11:11
QUOTE(Živilytė @ 2007 02 14, 12:10)
Na tikriausiai vyrams per daug sudetinga uzduotis - geliu prieziura  biggrin.gif Pirma karta numarino orchideja, dabar fikusas... Bijok ir koja is namu iskelti  doh.gif  O gal kerstauja, kad ilgam palieku viena  doh.gif
Pasiseke tau, kad spejai isgelbeti. Gal ir man persodinti? Man tik keista, kad maniskio lapai sudziuve, bet nei vienas nekrenta (net gerai papurcius).

As tai pabandyciau nupjaut ir palikti styroti kota koki 20cm. Turetu isleisti naujas sakas g.gif As savo fikusa bandziau padauginti, tai nupjoviau virsune, kuri beje supuvo vandenyje, o likes stiebas po kurio laiko naujas sakeles pradejo leisti blink.gif Dabar pats augymetis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2007 02 14, 15:56)
As tai pabandyciau nupjaut ir palikti styroti kota koki 20cm. Turetu isleisti naujas sakas g.gif As savo fikusa bandziau padauginti, tai nupjoviau virsune, kuri beje supuvo vandenyje, o likes stiebas po kurio laiko naujas sakeles pradejo leisti blink.gif Dabar pats augymetis ax.gif


Aciu uz patarima. Pabandysiu apipjaustyti biggrin.gif Nors taip rankos nekyla verysad.gif
Atsakyti