Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

Meta lapus gal del to kad per vesu g.gif
seip idomu butu suzinoti kaip jis juos meta ar tiesiog sveikas lapas nukrenta ar kaip nors pagelsta g.gif gali buti daug riezasciu turiu ir as viena fikusa tai pries numesdamas lapa paruduodavo suskilinedavo is krastu doh.gif tai to priezastis buvo tai kad per daug ji liedavau doh.gif Fikusai bent tie mardieji tikrai nemeksta dregmes
Atsakyti
nezinau ar cia tik sutapimas ar cia tikrai padejo tos kavos srutos g.gif pries gera menesi palaiciau o paziurejau siandien tai pilna nauju sakeliu ir labai daug lapuku isleido bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2007 01 29, 11:17)
nezinau ar cia tik sutapimas ar cia tikrai padejo tos kavos srutos  g.gif pries gera menesi palaiciau o paziurejau siandien tai pilna nauju sakeliu ir labai daug lapuku isleido bigsmile.gif

dar vis ieškau didelio fikuso ar kitokios gėlės, bet didelės.
Atsakyti
QUOTE(Alvydė @ 2007 01 29, 15:27)
dar vis ieškau didelio fikuso ar kitokios gėlės, bet didelės.

kokia prasme ieskai?
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 01 29, 15:42)
kokia prasme ieskai?

Noriu į namus didelės gėlės, medžio.
Iki dviejų metrų gal būti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alvydė: 29 sausio 2007 - 15:08
QUOTE(neringyte @ 2007 01 29, 12:17)
nezinau ar cia tik sutapimas ar cia tikrai padejo tos kavos srutos  g.gif pries gera menesi palaiciau o paziurejau siandien tai pilna nauju sakeliu ir labai daug lapuku isleido bigsmile.gif


Aš saviškį irgi kava "pavaišinau", tai pilna irgi naujų palelių, bet aš manau, kad jiems jau pavasaris, tai ir leidžia lotuliukas.gif
Atsakyti
O as vasara savo fikusa laikiau balkone ir netoli jo buvo fuksijos vazonuose, jose atsirado baltu museliu, ir jomis apsikrete mano fikusas. Purskiu kartas nuo karto Deciu, bet nepadeda, ka dar galeciau pabandyti. Museles Decio nebijo, o fikusas vis meta lapus, bijau kad nemirtu, butu l. gaila, nes aukstas, kokio 1,70 metro yra.
Atsakyti
QUOTE(lekute @ 2007 01 31, 10:45)
O as vasara savo fikusa laikiau balkone ir netoli jo buvo fuksijos vazonuose, jose atsirado baltu museliu, ir jomis apsikrete mano fikusas. Purskiu kartas nuo karto Deciu, bet nepadeda, ka dar galeciau pabandyti. Museles Decio nebijo, o fikusas vis meta lapus, bijau kad nemirtu, butu l. gaila, nes aukstas, kokio 1,70 metro yra.

tos museles - tai baltasparniai. Labai sunku jomis msikratyt, o dazniausiai ju nuo fuksiju uzsiveisia (kad ir kaip myleciau fuksijas, daugiau neauginsiu schmoll.gif )
galima utu aktara pabandyt, bet kambari as nelabai moreciau purkst. Buvau nusipirkus Schulz purskala. Juo purksdavau atrodo kas savaite. tas vietas kur apkresti augalai stovi, pora kartu per savaite muiluotu vandeniu nuvalydavau. Taip beveik per du menesius baltasparni isgyvendinau, o is geliu tik fuksija ismeciau.
Sekmes kariaujant
Atsakyti
QUOTE(draugaite @ 2007 01 31, 21:52)
tos museles - tai baltasparniai. Labai sunku jomis msikratyt, o dazniausiai ju nuo fuksiju uzsiveisia (kad ir kaip myleciau fuksijas, daugiau neauginsiu  schmoll.gif )
galima utu aktara pabandyt, bet kambari as nelabai moreciau purkst. Buvau nusipirkus Schulz purskala. Juo purksdavau atrodo kas savaite. tas vietas kur apkresti augalai stovi, pora kartu per savaite muiluotu vandeniu nuvalydavau. Taip beveik per du menesius baltasparni isgyvendinau, o is geliu tik fuksija ismeciau.
Sekmes kariaujant


Labai aciu uz patarima, bandysiu su ACTARA, gal pades, bet tik nezinau kaip vasara reiks praeiti pro fuksijas ir vel ju nenusipirkus, nu man jos labai grazios.
Atsakyti
doh.gif O mano smulkialapis fikusas vis numesdavo lapukus ir isleisdavo naujus.Atsigaudavo tik balkone vasara.Bet dabar numete visus ir bijau ,kad paskutini karta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JANIUKAS @ 2007 02 02, 19:59)
doh.gif O mano smulkialapis fikusas vis numesdavo lapukus ir isleisdavo naujus.Atsigaudavo tik balkone vasara.Bet dabar numete visus ir bijau ,kad paskutini karta verysad.gif

maniškis neatsigavo.
Atsakyti
maniskio fikuso lapeliai labai isdziusta, susiriecia nabagai ir krenta net zali.
kas kiek laiko laistote, gal jam sviesos per mazai?
Atsakyti