Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

stai mano augintinis, isaugintas is mazycio plenciuko biggrin.gif
user posted image
Atsakyti

Man nerodo nuotraukos verysad.gif
Atsakyti
ir as kazkodel nematau...
stai nuoroda fikuselis
Atsakyti
Sveikutės, turiu ir aš fikusėlį. Anksčiau jis numesdavo žiemos metu visus lapus. Šiemet purškiu šiltu vandeniu kas 2-3 dienas (pas mane laaaabai sausa) ir kol kas lapų nenumetė. Nežinau ar tai padėjo, ar, kad žiemos išvis šiemet nėra... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2007 01 07, 13:49)
ir as kazkodel nematau...
stai nuoroda fikuselis

O koks didelis thumbup.gif

QUOTE(Veni @ 2007 01 07, 22:37)
Sveikutės, turiu ir aš fikusėlį. Anksčiau jis numesdavo žiemos metu visus lapus. Šiemet purškiu šiltu vandeniu kas 2-3 dienas (pas mane laaaabai sausa) ir kol kas lapų nenumetė. Nežinau ar tai padėjo, ar, kad žiemos išvis šiemet nėra... blink.gif

Reikės ir man pamėginti,o gal padės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2007 01 08, 13:11)
O koks didelis  thumbup.gif



O vazonėlis ne per mažas?
Atsakyti
Sveikos, fikusų augintojos, ieškau didelio ir gražaus fikuso, gal kam namuose per didelis ir galėtumėt parduoti? Norėčiau medžio -fikuso. Buvau radusi gražų Benjamino fikusą, labai patiko. bet jau parduotas.
Atsakyti
QUOTE(Alvydė @ 2007 01 09, 17:31)
Sveikos, fikusų augintojos, ieškau didelio ir gražaus fikuso, gal kam namuose per didelis ir galėtumėt parduoti? Norėčiau medžio -fikuso. Buvau radusi gražų Benjamino fikusą, labai patiko. bet jau parduotas.

g.gif o iš kokio tu miesto?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 01 10, 14:40)
g.gif  o iš kokio tu miesto?

Iš Vilniaus.
Atsakyti
g.gif turiu nereikalinga fikusa elastika teneke, bet as ji norejau padauginti ir nupjoviau virsune g.gif Jis mazdaug 1.5m aukscio ir su trimis sakomis. Panasus i medi, bet be virsunes g.gif Ar toks domintu?
Atsakyti
O maniškis fikusėlis čia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2007 01 10, 16:20)
g.gif turiu nereikalinga fikusa elastika teneke, bet as ji norejau padauginti ir nupjoviau virsune g.gif Jis mazdaug 1.5m aukscio ir su trimis sakomis. Panasus i medi, bet be virsunes g.gif Ar toks domintu?

atsiusk nuotrauka, gali i paštą. parašiau į AZ.
Atsakyti