Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

o yra kokiu priemoniu kad nusausint zeme, manau kad perlaisciau savaji, ir jo lapai geltonuoja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2006 11 19, 14:19)
o yra kokiu priemoniu kad nusausint zeme, manau kad perlaisciau savaji, ir jo lapai geltonuoja blink.gif


Na bent aš jokių specialių priemonių nežinau g.gif , pastatyk kur nors šiltai, kad žemė greičiau išdžiūtų ir kurį laiką visai nelaistyk mirksiukas.gif . Na o jei žemė labai įmirkusi tai tikrieji gėlininkai siūlo augalą išimti iš vazono, nupurtyti įmirkusią žemę, augalo šaknis šiek tiek apdžiovinti ir pasodinti į naują, neužrūgusią žemę ax.gif
Jei ką parašiau ne taip, labiau patyrusios gėlininkės, pataisykit ax.gif
Atsakyti
Na as tai visai jau pasimetus blink.gif nebezinau ka daryti su savo Benjamino Fikusu jis taip baisiai lapus meta verysad.gif kad liudna ziuret, perlaistyt tikrai neperlaisciau, vandens indelyje kur stovi vazonas irgi nera, purskiu beveik kiekviena diena, bet lapai visvien krenta unsure.gif ir nepagelte, o grazus ir zali, tiesa krenta ir nudziuve visai Gelbekite 4u.gif
Atsakyti
Mano fikusui "elastica tekene", na tam, dideliais lapais su trupuciu baltu biggrin.gif isaugo trys sakos is stiebo. Noreciau tas sakas kazkaip nuskinti ir pasodinti, kad saknis isleistu, bet nezinau kaip tai padaryti g.gif ir isvis ar galima taip ji padauginti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 11 27, 10:06)
Mano fikusui "elastica tekene", na tam, dideliais lapais su trupuciu baltu biggrin.gif isaugo trys sakos is stiebo. Noreciau tas sakas kazkaip nuskinti ir pasodinti, kad saknis isleistu, bet nezinau kaip tai padaryti  g.gif ir isvis ar galima taip ji padauginti? g.gif


Na aš manau, kad tikrai turėtų pavykti taip padauginti tavo fikusą. Aš tai siūlyčiau pirmiausiai nupjauti ne visas tris šakas , o pabandyti su viena. Tik gal reikėtų ne iškart sodinti į žemę, bet pamerkti į vandenį, į kurį įpilta kokių nors įsišaknydinimą skatinančių preparatų g.gif . O jei pavyks su viena, tada galėsi drąsiai nupjauti ir dvi likusias tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2006 11 27, 11:07)
Na aš manau, kad tikrai turėtų pavykti taip padauginti tavo fikusą. Aš tai siūlyčiau pirmiausiai nupjauti ne visas tris šakas , o pabandyti su viena. Tik gal reikėtų ne iškart sodinti į žemę, bet pamerkti į vandenį, į kurį įpilta kokių nors įsišaknydinimą skatinančių preparatų g.gif . O jei pavyks su viena, tada galėsi drąsiai nupjauti ir dvi likusias tongue.gif

aciu 4u.gif

tik as galvoju ne saka nupjauti, bet saka ir truputi stiebo, kad patikimiau butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 11 27, 14:08)
aciu 4u.gif

tik as galvoju ne saka nupjauti, bet saka ir truputi stiebo, kad patikimiau butu blush2.gif


Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 11 27, 09:06)
Mano fikusui "elastica tekene", na tam, dideliais lapais su trupuciu baltu biggrin.gif isaugo trys sakos is stiebo. Noreciau tas sakas kazkaip nuskinti ir pasodinti, kad saknis isleistu, bet nezinau kaip tai padaryti  g.gif ir isvis ar galima taip ji padauginti? g.gif


Su viena atauga gali pabandyt, bet ,man rodos, geriau palaukti pavasario, bent jau kokio kovo pradzios. Pavasari visi augalai "atgyja", prasideda vegetacija - lengviau prigyja. As rudeni bandziau pamerkti pelargonijos sakele, kad isleistu saknis - supuvo. Nors visada vienodai merkiu jas ir visos isleidzia saknis... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzada @ 2006 11 19, 13:19)
o yra kokiu priemoniu kad nusausint zeme, manau kad perlaisciau savaji, ir jo lapai geltonuoja blink.gif


Jei gele permirkus, tai ja geriausia istraukti is vazono ir suvynioti i gerai vandeni sugerianti popieriu: WC, laikrascius ir palaikyti, kol pradzius.
Bet jei perlaistymas buvo pastovus - tai toks nudziovinimas jau nieko nebepades.. Reikia rimtai gelbeti gele, jei dar saknys nesupuvo.
Atsakyti
Nu va mano Ficusas...... smile.gif
vyras darbe laikė tai va parnešė namo..... oj gražus bet reikia persodinti jau jį vargšiuką. Nežinau ką jis mėgsta......
Atsakyti
QUOTE(Erika_v @ 2006 11 28, 13:25)
Nu va mano Ficusas...... smile.gif
vyras darbe laikė tai va parnešė namo..... oj gražus bet reikia persodinti jau jį vargšiuką. Nežinau ką jis mėgsta......

Labai gražus tavo medelis wub.gif thumbup.gif . Bet gal palauk pavasario su persodinimu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakai? nu ir aš bijau bet kad ten tame dideliame vazone jo šaknys jau vargšiuko lipa lauk ir vazoniukas toks varganas...... nu bet gal reikia palaukti. Bambukus va persodinau nesenai tai ir geltonuoja.
Atsakyti
QUOTE(Erika_v @ 2006 11 28, 13:36)
Sakai? nu ir aš bijau bet kad ten tame dideliame vazone jo šaknys jau vargšiuko lipa lauk ir vazoniukas toks varganas...... nu bet gal reikia palaukti. Bambukus va persodinau nesenai tai ir geltonuoja.


Aš tai siūlyčiau palaukti. Juk žiemą jis vistiek kaip ir miega, taio šaknys neturėtų daug augti ir visiškai išlipti iš žemės g.gif
Atsakyti