Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

Aciu uz patarima 4u.gif

Siandien atliksiu šią "operaciją" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wal @ 2006 10 25, 18:25)
Aciu uz patarima  4u.gif

Siandien atliksiu šią "operaciją"  4u.gif


Sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mano fikusas mėgsta saule, auga ant palangės. čia jo nuotraukytė, net nežinau ka parašyti,pas mane jis visai nelepus.
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2005 08 03, 10:29)
O mano fikusas neauga sad.gif Pirkau tokį smulkialapį, parašyta buvo ficus benjamina. Knygoj išskaičiau, kad tokie gali užaugti iki didelių medžių, užtai ir pirkau, o jis kokio dydžio buvo, tokio ir tebėra sad.gif Ar čia jo veislė tokia, ar gal tikrai vazonas per mažas? Pagal bendrą vaizdą, tai lyg ir geras jam turėtų būti, bet jeigu persodinčiau gal užsimanytų augt? g.gif Patarkit, labai noriu didelio fikuso 4u.gif


as taip pat nesenai pirkau toki fikusiuka.Siaip tie benjamina tai buna dideliais lapeliais ir auksti auga, bet as is maximos nusipirkau toki maziuka kaip medeli, kazkas panasaus i bonsa.tai ir nemanau,kad is jo didelis medis isaugs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2006 10 27, 17:30)
as taip pat nesenai pirkau toki fikusiuka.Siaip tie benjamina tai buna dideliais lapeliais ir auksti auga, bet as is maximos nusipirkau toki maziuka kaip medeli, kazkas panasaus i bonsa.tai ir nemanau,kad is jo didelis medis isaugs smile.gif

Nesu aš super didelė gėlininkė, bet niekad negirdėjau, kad benjamino fikusai būtų dideliais lapais g.gif . Šiaip jie yra palyginus smulkiais lapukais, nors pats augalas gali užaugti gana didelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2006 10 27, 15:42)
Nesu aš super  didelė gėlininkė, bet niekad negirdėjau, kad benjamino fikusai būtų dideliais lapais g.gif . Šiaip jie yra palyginus smulkiais lapukais, nors pats augalas gali užaugti gana didelis smile.gif


na as gal siek tiek ne taip issireiskiau, turejau omeny ne tuos didzialapius fikusus smile.gif nes matai, pas mane naujasis benjamina yra dar mazesniais lapeliais nei iprastai benjamina buna smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Yo-yo @ 2006 10 11, 18:17)
[SIZE=1]Šendien parduotuvėj mačiau kažką panašaus į tokį fikusąuser posted image Gal kas turite tokį? Įdomu kokios priežiūros jam reikia. Nete skaičiau, kad tai bonsai. Man labai patiko, tik kaip su tokiu elgtis g.gif ?


taip, tai bonsas! wink.gif
sviesos, vandens, silumos ir maistinguju medziagu jiems paprastai reikia tiek pat, kiek ir to paties pavadinimo kambariniams augalams (siuo atveju kaip fikusams).Auginant bet koki bonsa visu pirma reikia neuzmirsti, kad jie saknijasi labai mazame dirvos kiekyje ir itin ploksciuose dubeneliuose, kur zeme isdziuna greiciau ir maistingosios medziagos sunaudojamos sparciau nei paprastame inde.Todel:
Pirma gerai papurskite zeme, o tik po to liekite augala, kitaip vanduo negales dorai susigerti ir be naudos nutekes zemes kaubureliunuskalaudamas dirvos pavirsiu.
Patartina tresti daznai ir po nedaug, geriausia - specialiomis trasomis bonsams,nes kitaip galima greit nudeginti saknis drusku pertekliumi dirvozemyje.
Niekuomet netreskite augalo kai jis zydi (arba pries pat zydejima) katik persodine, arba nupjauste saknis ir kai jis atrodo nesveikas.
Atsakyti
aciuks.gif Aciu uz ats. Tik gaila, kol svarsciau "pirkt-nepirkt", fikuselio parduotuvej nebeliko verysad.gif
Atsakyti
Senokai auginu Benjamino fikusa. Augalas apie metro aukscio, gausiai issisakojes, daug lapu...Bet pamaciau, kad ant vienos sakeles uzaugo kazkoks gumbas.Dydzio sulig graikisku riesutu.Gal kuri zino, kas tai yra?
Atsakyti
Aš irgi fikusą turiu kiek pavyko išsiaiškinti tai Benjamino fikusas jei neklystu. Jis gana aukštas maždaug 2 metrų, lapai vienspalviai blizgantys tamsiai žali. Nesupratu kas atsitiko bet jis pradėjo lapus mesti žiauriai bijau kad jie jau visi nukris apačia jau tokia reta pasidarius, nežinau ką daryti. Prašau padėkite.














Atsakyti
sveikutes, norejau paklausti, ar formuojat fikusa?
pas mane placialapis, leidzia sakute is sono, noreciau formuoti tiesu stieba, bet ta sakute jau pakankamai didele, plius, kiek lauziau smulkiu "spygliuku", tai labai bega sultys, gaila augalo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giselle: 06 lapkričio 2006 - 11:34
QUOTE(Blizgute @ 2006 11 04, 18:46)
Aš irgi fikusą turiu kiek pavyko išsiaiškinti tai Benjamino fikusas jei neklystu. Jis gana aukštas maždaug 2 metrų, lapai vienspalviai blizgantys tamsiai žali. Nesupratu kas atsitiko bet jis pradėjo lapus mesti žiauriai bijau kad jie jau visi nukris apačia jau tokia reta pasidarius, nežinau ką daryti. Prašau padėkite.


lapai krenta kai is lekstuts neispilamas vanduo! taip pat jei zeme per slapia o patalpoje salta..siaip opus tie fikusai su tais lapeliais:) nors vat mano mociute nekreipia demesio i jokias teorijas apie fikusus ir lieja vandeni gausiai ir tiesiai i lekstute, o pas ja jis ohoho koks isbujojes..na ir as ant palanges jau turiu gal metro is ataugeles isauginta fikusa ir kol nezinojau jog negalima pilti vandens i lekstute taip visuomet darydavau ir fikusas laimingas smile.gif
aplamai tie pirktiniai augaleliai tokie opus..o isauginti savi kitaip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2006 11 06, 19:49)
lapai krenta kai is lekstuts neispilamas vanduo! taip pat jei zeme per slapia o patalpoje salta..siaip opus tie fikusai su tais lapeliais:) nors vat mano mociute nekreipia demesio i jokias teorijas apie fikusus ir lieja vandeni gausiai ir tiesiai i lekstute, o pas ja jis ohoho koks isbujojes..na ir as ant palanges jau turiu gal metro is ataugeles isauginta fikusa ir kol nezinojau jog negalima pilti vandens i lekstute taip visuomet darydavau ir fikusas laimingas smile.gif
aplamai tie pirktiniai augaleliai tokie opus..o isauginti savi kitaip wink.gif


Na kad net nezinau ir laistome mes ji labai retai ir kambaryje yra silta, tikrai nezinau kodel jis taip tuos lapelius siaubingai meta? Bijau kad tuoj visai plikas stoves g.gif
Atsakyti