Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

QUOTE(Storuliuke @ 2006 09 18, 13:37)
Atrodo taip ,mylėjau...taip mylėjau.....bet manO  medelis pradėjo mest lapus tiesiog beveik visus vienu kartu - ar tai gali BŪTI NORMALU ?!!!!!!
    MANO NYKSTANTI GELYTE sad.gif               ATSIPRASAU KITAIP NEMOKU FOTO IDET  blush2.gif

o negali buti, kad pries ziema meta lapus? pas mane viena gele buvo, nzn pavadinimo, tai vos ne vienas stiebas likdavo, kazkur spali kai pradedavo mesti o pavasri vel naujus leidzia. tas pats ir su citrinom budavo.
o gal jam vandens per mazai? kazkas yra, nes tai zenklas, kad kazaks negerai.,
del vietos - jei visa laika stovejo toj pacioj ir augo gerai, o dabar pradejo mesti, tai negali buti. cia kazkas kitas.
Atsakyti
Ne labai turiu laiko skaitinėti visos temos, todėl gal galit kuri pasikartoti ar patarti blush2.gif . Pasisodinau fikusą iš daigo, pradėjo leisti gražius lapelius, o po savaitės ant lapelių atsirado rudos dėmelės. Lapai nekrenta, bet vaizdelis ne koks.
Kas tai ir kaip su tuo kovoti g.gif
Atsakyti
skaiciau, akd rudos demes atsiranda nuo perlaistymo. jeigu jos dideles, tai gali buti, kad saknys puti pradejo. pas maniski placialapi irgi yra kelios, bet mazos demeles, tai as reciau pradejau laistyti ir jis toliau gyvena smile.gif
Atsakyti
Patarkit. Turiu gražų, aukštą ficus lyrata, to jo aukščio kaip ir jau pakaktų, todėl galvoju nupjauti viršūnę ir bandyti vandenyje įšaknydinti ( su f. benjamina tai tikrai pavyko), turėčiau ir antrą augalą. Gal kuri bandėte tai daryti. Ar nieko nenutiktų pačiam fikui nupjovus viršūnę. Pasidalinkit patirtim, ar mintimis. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(rasa-rasa @ 2006 09 27, 18:32)
Patarkit. Turiu gražų, aukštą  ficus lyrata, to jo aukščio kaip ir jau pakaktų, todėl galvoju nupjauti viršūnę ir bandyti vandenyje įšaknydinti ( su f. benjamina tai tikrai pavyko), turėčiau ir antrą augalą. Gal kuri bandėte tai daryti. Ar nieko nenutiktų pačiam fikui nupjovus viršūnę. Pasidalinkit patirtim, ar mintimis. Ačiū


Būkit geros patarkit ką man daryti su savo fikusu. Nusipirkau jį rugpjūčio pradžioj, bet jis visai neauga, o ir lapai atrodo leipsta,jau pora ir nukritę. Lapelių pakraščiai balti su rausvu atspalviu, o kita visa lapo dalis žalsva, na tokia maišyta spalva. Net nežinau ko jam trūksta. Apatiniai lapai (tiksliau jų pakraščiai džiūsta).
Atsakyti
Sveikutės, fikusų augintojos 4u.gif . Pavasarį parsinešiau ir įkišau į žemę nulūžusį berods stambialapio fikuso lapelį. jis man greitai prigijo thumbup.gif . Neseniai persodinau, nes nebetilpo mažame vazonėlyje - labai daug šaknų užaugino, bet va, daugiau jokių pokyčių , taip ir stovi tas vienas lapas, nei koks stiebelis išlenda, nei naujas lapelis g.gif . O gal ir iš vis jokių lapų niekada neužaugins schmoll.gif ? Gal kuriai taip buvo? Nežinau, ar dar galiu tikėtis sulaukti kokių pokyčių. Juk nesinori auginti tik vieno lapo tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2006 10 02, 13:52)
Sveikutės, fikusų augintojos 4u.gif . Pavasarį parsinešiau ir įkišau į žemę nulūžusį berods stambialapio fikuso lapelį. jis man greitai prigijo thumbup.gif . Neseniai persodinau, nes nebetilpo mažame vazonėlyje - labai daug šaknų užaugino, bet va, daugiau jokių pokyčių , taip ir stovi tas vienas lapas, nei koks stiebelis išlenda, nei naujas lapelis g.gif . O gal ir iš vis jokių lapų niekada neužaugins schmoll.gif ? Gal kuriai taip buvo? Nežinau, ar dar galiu tikėtis sulaukti kokių pokyčių. Juk nesinori  auginti tik vieno lapo tongue.gif  lotuliukas.gif


Gal į per didelį vazoną pasodinai g.gif Jam reikia čiut čiut mažesnio, negu kuriame auga biggrin.gif Jei persodini į didelį ar daug didesnį vazoną negu augo, tada augaliukas stiebesi ne į viršų, jie beveik neauga, o auga jo šaknys ax.gif
Atsakyti
Na pasodinau tik į šiek tiek didesnį nei buvo. Bet ar normalu, kad per daugiau nei pusę metų jokių išorinių pokyčių - taip ir stypso vienas lapas žemėje g.gif 4u.gif
Atsakyti
[SIZE=1]Šendien parduotuvėj mačiau kažką panašaus į tokį fikusąuser posted image Gal kas turite tokį? Įdomu kokios priežiūros jam reikia. Nete skaičiau, kad tai bonsai. Man labai patiko, tik kaip su tokiu elgtis g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(rasa-rasa @ 2006 09 27, 17:32)
Patarkit. Turiu gražų, aukštą  ficus lyrata, to jo aukščio kaip ir jau pakaktų, todėl galvoju nupjauti viršūnę ir bandyti vandenyje įšaknydinti ( su f. benjamina tai tikrai pavyko), turėčiau ir antrą augalą. Gal kuri bandėte tai daryti. Ar nieko nenutiktų pačiam fikui nupjovus viršūnę. Pasidalinkit patirtim, ar mintimis. Ačiū

Kaip su ficus lyrata nežinau, bet stambialapiui fikusui nupjovus viršūnę, pradeda šakotis smile.gif .
Atsakyti
Sveikos,
Turiu 2 m. aukščio mažalapį fikusą. Jau niekur nebetelpa. Ar galima jį nugenėti?
Atsakyti
QUOTE(Wal @ 2006 10 24, 21:58)
Sveikos,
Turiu 2 m. aukščio mažalapį fikusą. Jau niekur nebetelpa. Ar galima jį nugenėti?

Manau, kad drąsiai gali genėti. Jis nuo to tik turėtų pradėt šakotis. Vienžo, plėstis į šonus. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti