Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

aš savo irgi nesenei persodinau blush2.gif ,tai abu kolkas gražiai auga ir plečiasi thumbup.gif
reiks atnaujinti foto tarp gėlyčių,nes ten tai dar mažos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 07 29, 11:07)
aš savo irgi nesenei persodinau blush2.gif ,tai abu kolkas gražiai auga ir plečiasi thumbup.gif
reiks atnaujinti foto tarp gėlyčių,nes ten tai dar mažos doh.gif

paziurejau tavasias gelytes, niu jau grazios kokios, o fikusas tai pas mane toks pats kaip pas tave tas kur su sviesiom demelem, as ji ir persodinau tai nieko neatsitiko, nors tai dariau ne pavasari, buciasi net grazu ziureti, o per kur fikusus laistai yra skirtumas ar ne, ar i lekstute jie labiau megsta ar per virsu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2006 07 30, 23:06)
o per  kur fikusus laistai yra skirtumas ar ne, ar i lekstute jie labiau megsta ar per virsu? smile.gif

aš visas gėles per viršų lieju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 07 30, 23:59)
aš visas gėles per viršų lieju mirksiukas.gif

na tai labai aciu, nes kai kurios gelytes megsta kad i lekstute liegi jas tai ir klausiu del to, bijau kad jis tik nepranyktu, nes tikrai grazus augalelis smile.gif
Atsakyti
Noriu pasiklausti as Jusu, merginos, gavau dovanu labai grazu medeli "Ficus" jis jau 0,5 aukscio jei ne didesnis. Nauji lapeliai kalasi, bet man nepatinka, kad tie senieji na kas savaite po koki 10 kai apipurskineju lapelius nukrinta.
Ar taip turi buti?Man panasu kad ne... g.gif

Kaip daznai liejate, tresiate toki medeli?

Gal as kazka ne taip darau, nors gelytes pas mane kitos kuo puikiausiai auga...

Gal reikia persodinti, bet va delsiu, nes juk ne laikas...
Lauksiu Jusu patarimu, aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(picolo @ 2006 08 02, 15:11)
Noriu pasiklausti as Jusu, merginos, gavau dovanu labai grazu medeli "Ficus" jis jau 0,5 aukscio jei ne didesnis. Nauji lapeliai kalasi, bet man nepatinka, kad tie senieji na kas savaite po koki 10 kai apipurskineju lapelius nukrinta.
Ar taip turi buti?Man panasu kad ne... g.gif

Kaip daznai liejate, tresiate toki medeli?

Gal as kazka ne taip darau, nors gelytes pas mane kitos kuo puikiausiai auga...

Gal reikia persodinti, bet va delsiu, nes juk ne laikas...
Lauksiu Jusu patarimu, aciu  wub.gif

na mano tai tfu tfu tfu nenumeta nei vieno lapelio ax.gif ,o lieju tik tada kai jau išdžiūsta,o apipurkšti tai pamirštu,tai vaikai radę purkštuvą pavaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(picolo @ 2006 08 02, 15:11)
Noriu pasiklausti as Jusu, merginos, gavau dovanu labai grazu medeli "Ficus" jis jau 0,5 aukscio jei ne didesnis. Nauji lapeliai kalasi, bet man nepatinka, kad tie senieji na kas savaite po koki 10 kai apipurskineju lapelius nukrinta.
Ar taip turi buti?Man panasu kad ne... g.gif

Kaip daznai liejate, tresiate toki medeli?

Gal as kazka ne taip darau, nors gelytes pas mane kitos kuo puikiausiai auga...

Gal reikia persodinti, bet va delsiu, nes juk ne laikas...
Lauksiu Jusu patarimu, aciu  wub.gif

na cia tai tikrai kazkas negerai g.gif labai neturetu kristi nei vienas, ar saviski laistau kaip jau matau kad zeme sausa, o apipurskiu beveik kasdien, nes radau rasyta kad jie megsta labai kaip degme gauna per lapus tai ir pursineju ji, efektas matosi, o persodinti tai niekas jm neatsitiks, aisku geriausia persodinti pavasari, bet negi tiek laiko lauksi, juk pirktinesia gelese tai ten tokia prasta zeme buna, jie ten tik vargsta, ar gavus gele stengiuosi iskato persodinti, tej va, nzn ar ka cia tau padejau, bet kazkas su tavo gelyte negerai smile.gif o gal tu ja per daug net laistai... smile.gif
Atsakyti
Pas mane auga tas margalapis fikusas, bet labai jau skurdziai atrodo verysad.gif
Jis pries tai augo pas anyta, stovejo tamsioj vietoj, visi lapeliai apdulkeje ir beveik visos sakeles apdziuvusios. Tai dabar as pasiemiau ji pas save, galvoju atgaivinsiu. Ir atrodo po truputi atsigauna smile.gif Tik vat iskilo klausimas, pas ji dabar labai daug nudziuvusiu sakeliu, ar jis isleis nauju, nes kol kas tai lapeliai kalasi ten kur sakelese dar buvo gyvybes, bet ju beveik ir nera verysad.gif ir dar pastebejau , kad keli lapeliai banguojasi, tai pakilnojau akmenukus, kur aplink ji ant zemes guli, tai pamaciau visa kruva, galima sakyti po kiekvieku, tokiu kirmelyciu, ploksciu su daug koju ir dabar nezinau ka daryti verysad.gif Please padekit, o tai jis visai numirs
Atsakyti
QUOTE(EnDzel @ 2006 08 06, 15:41)
Pas mane auga tas margalapis fikusas, bet labai jau skurdziai atrodo  verysad.gif
Jis pries tai augo pas anyta, stovejo tamsioj vietoj, visi lapeliai apdulkeje ir beveik visos sakeles apdziuvusios. Tai dabar as pasiemiau ji pas save, galvoju atgaivinsiu. Ir atrodo po truputi atsigauna  smile.gif Tik vat iskilo klausimas, pas ji dabar labai daug nudziuvusiu sakeliu, ar jis isleis nauju, nes kol kas tai lapeliai kalasi ten kur sakelese dar buvo gyvybes, bet ju beveik ir nera  verysad.gif  ir dar pastebejau , kad keli lapeliai banguojasi, tai pakilnojau akmenukus, kur aplink ji ant zemes guli, tai pamaciau visa kruva, galima sakyti po kiekvieku, tokiu kirmelyciu, ploksciu su daug koju ir dabar nezinau ka daryti  verysad.gif Please padekit, o tai jis visai numirs

g.gif jeigu matosi nors kiek gyvybės tai manau atsigaus,tik akmenukus tai aš nurinkčiau ir persodinčiau į naują žemę,aš niekad nededu akmenukų,nes po jais yra drėgna,o vabalams tai rojus doh.gif .Ir nudžiuvusias šakeles tai nugenėčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
EnDzel jei turi lyčnų pinigeliu tai nueik i parduotuve gelyciu ir nusipir koki purskala kad tuos vabalus ivaryti lauk, o jei nelabai tai uztasyk kalio permanganata ir ta gelyte palaistytk vis su juo, jei nieko blogo nepadarys jis tik vis dezinfekuos kaip tu ja persodinsi, nes su jais tau reiks pakovoti ir tuos akmenukus as taip pat nuimciau ir kuo greiciau persodinciau. smile.gif
Atsakyti
Labai aciu smile.gif
Siandien kaip tik taip ir padariau (persodinau ir palaisciau su kalio permanganatu), o ju ten visa gausybe buvo sad.gif
Nu tikiuosi pades ir ji atsigaus
Atsakyti
QUOTE(EnDzel @ 2006 08 07, 22:02)
Labai aciu smile.gif
Siandien kaip tik taip ir padariau (persodinau ir palaisciau su kalio permanganatu), o ju ten visa gausybe buvo sad.gif
Nu tikiuosi pades ir ji atsigaus

saunuole! thumbup.gif
Atsakyti