Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

Manau, kad tikrai taip, fikusai jautrus. Persikraustem i kita gyvenamaja vieta, ir pas mane numete puse lapu... Butas tamsokas ir vesus ziema buvo, gal del to... Dabar kai atsilo, pastaciau atn palanges, laistau kasdien, tai kad pradejo bujoti!! thumbup.gif Tuoj ataugs ir tie numesti lapai ir vel bus didelis ir grazus tongue.gif Bijau tik, kad tuoj kambary nebetilps...
Atsakyti
dabar nepamenu,reiktų knygą pažiūrėti g.gif man atrodo jiems nepatinka skersvejis g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 06 19, 19:54)
dabar nepamenu,reiktų knygą pažiūrėti g.gif man atrodo jiems nepatinka skersvejis g.gif




taip jiems nepatinka skersvejai.. ir tiesiogine saule nelabai gerai..
Atsakyti
sveikutes, turiu klausimeli, cia kalbat aiep fikusus, bet kiek zinau nuo anksciau tai fikusai yra dideliais lapais, o nuo savo vyrelio gavau dovanu gelyte, buvo parasyta fikusas bet jis yra mazais lapukais na toks kitokia, kaip krumelis, tai cia fikusas, nes idomu kas cia per gelyte ir kaip man ja priziureti, dekui jei patarsit! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2006 07 05, 23:28)
sveikutes, turiu klausimeli, cia kalbat aiep fikusus, bet kiek zinau nuo anksciau tai fikusai yra dideliais lapais, o nuo savo vyrelio gavau dovanu gelyte, buvo parasyta fikusas bet jis yra mazais lapukais na toks kitokia, kaip krumelis, tai cia fikusas, nes idomu kas cia per gelyte ir kaip man ja priziureti, dekui jei patarsit!  smile.gif

fikusų yra visokiausių rūšių,ir dideliais ir mažais lapais ir labai didelių medžių ir krūmelių mirksiukas.gif
per google pabandyk įvesti fikusai ir pamatysi kiek išmes info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 07 08, 20:04)
fikusų yra visokiausių rūšių,ir dideliais ir  mažais lapais ir labai didelių medžių ir krūmelių mirksiukas.gif
per google pabandyk įvesti fikusai ir pamatysi kiek išmes info mirksiukas.gif

labai labai aciu smile.gif bandysiu smile.gif
Atsakyti
clap.gif regis mano plačialapis atsigauna!!! Buvo nustojęs augti, lapų kraštai rudavo, žodžiu, liūdnos perspektyvos švietėsi. Daug ką mėginau: pakeičiau vietą, tręšiau, purškiau, specialias lapus blizginančias/trąšom praturtintas šluostes naudojau, tačiau visos pastangos per niek ėjo. Tada nupirkau specialų žemės mišinį fikusams "Skoraja pomošč". Persodinau, nors ne per seniausiai tai buvau dariusi. Na labai gerai suveikė ta greitoji pagalba good.gif Turim jau naujų gražių lapų biggrin.gif
Atsakyti
o man visada padeda si gretoji pagalba biggrin.gif asjau beveik viska pasodinau i ja ax.gif
Atsakyti
Okur jūs perkat tą spec. mišinį greitoji pagalba g.gif
Atsakyti
Aš pirkau Maximoj.
Atsakyti
o as saulutej rolleyes.gif dar ermitaze maciau rolleyes.gif
Atsakyti
manasis fikusiukas labai fainai auga, kad tik neisikalbeciau, nesipyktam mes abu, tikiuosi ilgai man jis bus geras ir nesusirgs niekad:)
Atsakyti