Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

Gal geičiau alergijas sukelia dulkės esančios ant lapų, jeigu jie neprižiūrimi g.gif O kas jau linkęs į alergijas, tai vos ne viskas alergina..

Yra čia visa tema apie prietarus, ko galima ir ko negalima smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elos: 27 kovo 2006 - 15:23
Kalbant apie augalų energiją sakoma, kad fikusai turi aktyvinamąjį poveikį. Tai laikyti miegamajame netiktų (o gal kaip tik kai kam gerai g.gif ) Mažiems vaikams netinka nepakankamai harmoningas fikusų energijos laukas. O kaip iš tiesų, tai nežinau. Mano namai pilni gėlių, o fikusų tai ne vienas ir ne du. Lyg ir nekenkia.

Teigiama, kad fikusai sukelia alergiją tiems žmonėms, kurie yra alergiški lateksui.
Atsakyti
Iš kitos pusės, jeigu tavo artimam žmogui dėl kažkokių tai priežasčių nepatinka kažkoks daiktas ar augalas, ir tas žmogus jaus visą laiką diskomfortą, nu ir nf, tikrai neverta dėl to konfliktuoti ir gadinti sau ir kitam nervus. Ypač kai negali pagrįsti nei į vieną, nei į kitą pusę, kad tai gerai ar blogai.
O nemylimi augalai, ypač į juos žiūrint piktai, vis tiek numiršta..
Atsakyti
QUOTE(elos @ 2006 03 28, 09:09)
Iš kitos pusės, jeigu tavo artimam žmogui dėl kažkokių tai priežasčių nepatinka kažkoks daiktas ar augalas, ir tas žmogus jaus visą laiką diskomfortą, nu ir nf, tikrai neverta dėl to konfliktuoti ir gadinti sau ir kitam nervus. Ypač kai negali pagrįsti nei į vieną, nei į kitą pusę, kad tai gerai ar blogai.
O nemylimi augalai, ypač į juos žiūrint piktai, vis tiek numiršta..


Tame ir esme, kad jam patinka si gele ir patiktu dar labiau, jei ji nebutu fikusas. Prie musus lovos stovi dracena, ji irgi fikusas. Kai pasakiau, kad ir ji fikusas, jis tik akis issprogdino blink.gif TIKRAI!!!!. Bet nieko, tuo viskas ir baigesi. Manau reikia laiko, kad apsiprastu, o jei ne, tada iskeldinsiu gele i kita kambari ir tiek. Vyras nieko pries, kad stovetu kitur.
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 03 28, 11:44)
Prie musus lovos stovi dracena, ji irgi fikusas.


g.gif
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2006 03 28, 12:36)


kazkokia nesamone pasakiau doh.gif Bet vis tiek patikejo biggrin.gif

Atsakyti
Perskaičiau beveik viska ir pasimečiau tarp daugybės patarimų unsure.gif Nebežinau ką daryti - stambialapio fikuso lapų kraštai nurudavo, palietus tie krašteliai labai sausi. Ar tai gali būti peršalimas? O gal perlaisčiau? Nesu turėjus fikuso, jis yra mano naujame darbe, jei numarinsiu bus labai gėda blink.gif Patarkite ką daryti?
Atsakyti
gelbekit mano fikusiuka voratinkliukai apstojo,lapeliai krenta,ir net nauji ima ir nudziuva netpilnai neuzauge....ka daryt?gaila gelytes
Atsakyti
QUOTE(Nuo jūros @ 2006 03 31, 07:54)
(...) jis yra mano naujame darbe, jei numarinsiu bus labai gėda blink.gif  Patarkite ką daryti?


Patarsiu smile.gif Neškis tą fikusą namo. Pasiteisinimą sugalvosi mirksiukas.gif
O dėl tų nurudavimų... Maniškiam fikusui irgi nurudavo lapų galai. Bandau reguliariai tręšt ir apipurškinėt vandeniu. Ir laukiu kada išgražės smile.gif Kad tie parudavimai taip nekristų į akis, aš juos apkarpiau. Kirpdama stengiausi neužkliudyti sveikos lapo dalies. Sėkmės darbe 4u.gif
Atsakyti

Sveikutes, 4u.gif
as cia tiek skaiciau tiek domejausi ir pasimeciau, ar tikrai as turiu fikusa? stai jo nuotraukele ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Yo-yo @ 2006 04 04, 23:40)
Kad tie parudavimai taip nekristų į akis, aš juos apkarpiau. Kirpdama stengiausi neužkliudyti sveikos lapo dalies. Sėkmės darbe 4u.gif


Ir aš apkarpiau, dar mėginsiu persodinti, gal pagerės smile.gif O namo nenešiu, tiek to, gal čia atsigaus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes
labai prasau jusu pagalbos, gal kas turit daugiau ziniu nei as....padovanojo draugas augaleli pavadinimu Ficus Ginseng....jo kai kurios saknys tarsi isoreje, tokios trys ir gan storos, ant pat virsunes pluostas nedideliu lapeliu....tai jis man taip graziai augo..bet dabar kazkas pradejo darytis...dziuti viena is tu isoriniu saknu ir gelsti ir kristi lapeliai.... nebezinau ka daryti...purskiu vandeniu, daznai padedavau ant palanges, bet dabar kiek paskaiciau tai nera gerai.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti