Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

QUOTE(grange @ 2006 03 04, 15:32)
jo! apipurskimas patinka, ir dar nepatingek kas savaite su dregnu skudureliu abi lapu piuses apvalyti, tai bus labai grazus  lapai, naturaliai blizges  mirksiukas.gif

O tuo pačiu pamatysi jei atsirado kokie kenkėjai. smile.gif
Gal galite pasakyti ar prie jūsų fikuso lapų kotelio yra tokios lyg vaško apnašos, ar čia jau koks nelabasis įsikūrė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2006 03 06, 15:51)
O tuo pačiu pamatysi jei atsirado kokie kenkėjai. smile.gif
Gal galite pasakyti ar prie jūsų fikuso lapų kotelio yra tokios lyg vaško apnašos, ar čia jau koks nelabasis įsikūrė cool.gif


Reiks pasižiūrėti, g.gif bet lyg nepastebėjau, šeštadienį kaip tik sukinėjau, lapyčius valiau biggrin.gif
O tos apnašos nenusivalo g.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2006 03 06, 15:51)
O tuo pačiu pamatysi jei atsirado kokie kenkėjai. smile.gif
Gal galite pasakyti ar prie jūsų fikuso lapų kotelio yra tokios lyg vaško apnašos, ar čia jau koks nelabasis įsikūrė cool.gif


Apžiūrėjau bigsmile.gif viskas gražu, jokių apnašų nėra, tai gal čia kokia liga kimba prie tavo fikusiuko g.gif O pas tave koks fikusas, pas mane tai Benjamino g.gif
Atsakyti
Na o mes darbe stambialapį fikusą vaišindavome degtinėle. Aš čia rimtai - fikusai pijokai. Tiesiog paimi stikliuką degtinės 40 laipsnių ir tiesiai į vazoną. Po tokio pavaišinimo lapas išaugdavo didesnis, nei tas, kuris augimo periodu alkoholio neragavo.
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2006 03 07, 19:13)
Na o mes darbe stambialapį fikusą vaišindavome degtinėle. Aš čia rimtai - fikusai pijokai. Tiesiog paimi stikliuką degtinės 40 laipsnių ir tiesiai į vazoną. Po tokio pavaišinimo lapas išaugdavo didesnis, nei tas, kuris augimo periodu alkoholio neragavo.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif Brangus išlaikymas gausis, jei degtinėle vaišinsime, paskui gal tauresnių gėralų užsiamanys lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš savo fikusą numarinau verysad.gif Taip augo gražiai, nutariu, kad reikia jį persodinti ir persodinau, o šaknis taip sąžiningai išpainiojau. Šaknys dar buvo tokiame plastmasiniame vazonėlyje, tai aš jį sukarpaiu ir šaknis išlaisvinau. Po kiek laiko jis ėmė gelsti ir po truputį visai numirė, tada puoliau skaityti kodėl? Pasirodo, kad jų šaknų jokių būdu negalima liesti. doh.gif Bet jau buvo per vėlu... dabar preiš ką nors darydama pasidomiu, kad vėl taip nenutiktu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2006 02 08, 17:28)
As savo fikusa dabar ziema gal kas 2 savaites palaistau ir tai negausiai. Nes kai laisciau kaip visad, tai pradejo geltonuoti lapai ir kristi. Dabar nieko, sustojes vietoj, bet pavasari tikiuosi vel augs, nes is rudens labai virsunej pradejo leisti lapus tongue.gif


Aš savąjį jau irgi buvau pasiruošusi nešti prie konteinerio, kad nesikankintų - jis smulkialapis, nedidukas, veislė "Natasja" - buvo likę gal dešimt lapų, o dabar gi žiūriu, atsprogsta ir leidžia naujus ūglius bigsmile.gif Matyt, pavasaris daro savo biggrin.gif Tai dabar jau ir papurškiu, nors kai stovėjo belapis, tai net ir laistyti buvau bepamirštanti smile.gif
Atsakyti
o aš vis svajojau apie fikuso medelį ir gavau jį dovanų,na pavadinimo nžn bet tas tokiais žaliais su baltais pakraščiukais lapais,na lapai tai smulkučiai.Tai jis ir velniūkštis lapus metė,bet nuo apačios tai daugiausiai,ir kai jau adaptavosi naujoje vietoje tai pradėjo leisti,bet tik į viršų daugiausiai,o apatinius lyg ir norėtų bet vis tik nudžiūna,tai toks truputį graudus atrodo.Dabar persodinau,na šaknis tai ir papurčiau,gal nesupyko,ir tikiuosi augs ir toliau.labai norėčiau.Nes kitur jie toookie fainulkos. 4u.gif
Atsakyti
[FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=blue]
Papildyta:
Labas visiems.
Labai noriu suzinoti, kodel negalima laikyti fikusi miegamajame?
Parsiveziu viena toki fikusa is mamos, na toki dideliais apvalais lapais, kur krastai balti, o vyras priestarauja ji statyti miegamajame, nes suzinojo, kad jie kenkia. Kaip?
Ar tikrai?
Internete radau tik tiek, kad tu fikusu yra devynios galybes. Gal butent maniskis nepiktybinis?
Atsakykit. labai prasau.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 03 27, 11:59)
[FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=blue]
Papildyta:
Labas visiems.
Labai noriu suzinoti, kodel negalima laikyti fikusi miegamajame?
Parsiveziu viena toki fikusa is mamos, na toki dideliais apvalais lapais, kur krastai balti, o vyras priestarauja ji statyti miegamajame, nes suzinojo, kad jie kenkia. Kaip?
Ar tikrai?
Internete radau tik tiek, kad tu fikusu yra devynios galybes. Gal butent maniskis nepiktybinis?
Atsakykit. labai prasau.. 4u.gif

Labas,
turiu fikusa toki kaip tavo, tik nebaltais krastais. Ir auga jis miegamoje patalpoje ir kol kas gyva dar..ir dar kokia gyva 4u.gif
Siaip tai man atrodo, kad ju nuodingos tik sultys.
siaip sako ir difenbachijos ir krotonai nuodingi ir karpazoles....
Atsakyti
Pagal kai kurias teorijas, miegamajame apskritai jokių augalų negalima laikyti ax.gif ax.gif O jau kaktusų- tai gink dieve... doh.gif

Man asmeniškai - dzin. Visai smagu pramerkus akis pamatyti kokį gražų žiedelį. Visą gyvenimą su visokiausiais augalais miegu biggrin.gif

O dėl nuodingumo, tai dar kartą - kam kvapas žiedų nepatinka, kai kurių augalų sultys nuodingos, bet tai nereikia taip prie lovos pasistatyti, kad brūžintumeisi miegant lotuliukas.gif

Miegosit geriau, jei kambary bus vėsiau ir pravėdinta, bet kokiu atveju, su augalais ar be augalų..
Atsakyti
Dar internete radau, kad fikusai sukelia vaikams alergines reakcijas. Todel jokiu budu vaiko kambaryje nestatyti siu geliu!!! Na, suprasciau, jei vaikas lapa suvalgytu. schmoll.gif
Kiek pamenu save maza, mano kambaryje augo toks didelis didelis medis. Berods tai kazkokia dracenos rusis, tokia palmes lapais. Visai smagu budavo i ji rasala supilti ar akvareliniu dazu likucius, kad nereiketu i vonia begti biggrin.gif
Na zodziu nezinau.
Gal internete yra kokia elektronine knyga apie kambarinius augalus?
Atsakyti