Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

Nesuprantu, kas darosi mano fikusui. Pradėjo gelsti lapai ir krenta. Atrodo yra išleistų naujų lapelių. Persodintas atrodė gerai auga, o po kurio laiko ir vėl tas pats. Tiesa, pro vazonėlioskylę išlindusios kelios šaknelės. Gal jau vazonėlis per mažas. Bet prieš kelis mėn keičiau. g.gif
Atsakyti
Fikusui reikia šviesos, bet ne tiesioginės saulės. Gal jam saulės per daug? Gal per daug ar per mažai laistai? Jie labai mėgsta, kai purški jiem lapus, būtinai bent kartelį per savaitę reikia.
Ir šiaip fikusai labai jautrūs, sako, su jais reikia šnekėtis, juos kalbint - kaip vaikus smile.gif
Atsakyti
Na, mano dėmesio jiems tikrai netrūksta.Gal ir tiesa, jie stovi ant pietinės palangės. O šiom dienom nepaprastai karšta ten.
Atsakyti
ir maniškiam fikusui ši pavasarį taip nutiko, jau galvojau bus viskas, bet persodinau, o jis šaunuolis ėmėm ir atsigavo thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
maniškis irgi buvo taip nunykęs, kai perstačiau į kitą vietą. Perskaičiau, akd jiems nesveika liesti su kitų augalų lapais ir perstačiau. Tada tiesiog "ant akių susileido". Atėjusi draugė pasakė, kad negalima statyti ant skersvėjo, o ta vieta būtent ir buvo panaši. Na ką gi, išboginau atgal ir "ant akių atsistatė". Tiesa laistau dabar vos ne kiekvieną dieną, stovi pietų pusėje
Atsakyti
Fikusams tikrai netinka pietine palange...
Labai megstu sitas geles ir pas mane jos labai puikiai auga, bet stovi tokiose vietose kur sviesu, bet tiesiogines saules gauna nedaug..
Atsakyti
atrodo, jau žinau, kas jm. Šalia auganti rožytė apsikrėtus erkute, tai ir jam matyt kliuvo.
Atsakyti
mano fikusas irgi buvo pradejes geltonuot ir mest lapus.Jiems svarbiausia kad nebutu vandens lekstuteje, kad nebutu ant skersvejo, kad saules spinduliai tiesioginiai nespygintu, neperlaistyti!!!! Tikrai - kaip su vaiku!!! tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai savo fikusą parsinešiau iš darbo namo. Tai pradėjo žiauriai mesti lapus. Pasirodo jis taip reagavo į vietos pasikeitimą. O dabar jau leidžia naujus lapus.
Atsakyti
O gal kas zino, kas gali buti, kad fikusas leidzia mazus lapus? Kai pirkau ji mazesni, lapai buvo dideli, o dabr jau paaugo apie metra, bet lapai perpus mazesni. Pas mane nera daug vietos, tai sakau, gal jis jaucia, kad jam nera, kur labai plestis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2005 05 09, 10:46)
O gal kas zino, kas gali buti, kad fikusas leidzia mazus lapus? Kai pirkau ji mazesni, lapai buvo dideli, o dabr jau paaugo apie metra, bet lapai perpus mazesni. Pas mane nera daug vietos, tai sakau, gal jis jaucia, kad jam nera, kur labai plestis? biggrin.gif

Greičiausiai trūksta trąšų.
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2005 05 09, 12:04)
Greičiausiai trūksta trąšų.


Tai kad laistau su trasom, nors gal kiek ir mazoka paskutiniu metu...
Atsakyti