Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

butu tiesiog nuostabu, aciu 4u.gif
Atsakyti
kai numeriukus surasysiu isiusiu pastu mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal situ schemas kas nors turit? As jas radau, bet nemoku atsisiust blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2010 03 29, 12:23)
mergaitės,gal kuri turit užsislėpę medžioklės schemukių  g.gif  labai norėčiau dangu0le@yahoo.com



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
QUOTE(JViktorija @ 2010 03 29, 16:04)
O gal situ schemas kas nors turit? As jas radau, bet nemoku atsisiust  blush2.gif



Kur radai, gal man pavyks atsisiųsti.
Atsakyti
Cia:
http://club.osinka.r...6677?&start=975
ir cia:
http://club.osinka.r...677?&start=1155
Atsakyti
Triptiko ne pilna schema.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 03 28, 14:01)
user posted image

turiu tokias,bet ju formatas didelis,tai ideti nepavyks,pasakyk maila atsiusiu.

Labai ir as noreciau sito triptiko, jau zinau net kur kabinciau, spalvos thumbup.gif man tinka. jei galima ir man atsiuskit: lina.neili@gmail.com aciu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 03 29, 17:52)
Triptiko ne pilna schema.

Numan tai pilna atrodo, tik ji PM formate... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
bet ten jandex programa instaliuot reikia ,nes kazkaip nematau kaip atsisiusti.atsiuskite man ta schema pm i sanex@zebra.lt ir padarysiu grafika.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 03 29, 22:06)
bet ten jandex programa instaliuot reikia  ,nes kazkaip nematau kaip atsisiusti.atsiuskite man ta schema pm i sanex@zebra.lt  ir padarysiu grafika.

Jei gerai supratau, tai aš turiu persiųst pačiai tą schemą triptiko g.gif g.gif g.gif Tai tikrink paštą mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
na man neatidaro,o paciai ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 03 30, 09:41)
na man neatidaro,o paciai ? rolleyes.gif

O man kuo puikiausiai thumbup.gif thumbup.gif Net nežinau kodėl pačiai nepavyksta? g.gif g.gif Tad jei kas norės, tai aš galėsiu persiųst tą schemą (gal pavyks atsidaryt g.gif ) Tik dabar aš savaitei išvykstu į "neryšio zoną" lotuliukas.gif lotuliukas.gif tad visus prašymus per až atsakysiu tik grįžus mirksiukas.gif
Atsakyti