Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

merginos, zinau kad jau kazkur tikrai yra ideta, bet pirmam psl perziurejau - man neatidaro nuorodu daug kur, nes nesu prisiregistravusi, tai pagalvojau, gal nebus labai sunku man padeti...

reikia metrikos schemutes is tos serijos, kur zodiako zenklai - tokie putlus leliukai sedi ir vaizduoja kiekvienas 1 zodiako zenkla...

jei nebutu labai sunku, imeskite ka turite, gal ir visa rinkinuka i dia0024@yahoo.com

notworthy.gif
Atsakyti
neterskit temos rasykite i az !!!!! doh.gif
Papildyta:
i asmenine zinute
Atsakyti
mergaitės,gal kuri turit užsislėpę medžioklės schemukių g.gif labai norėčiau dangu0le@yahoo.com
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2010 03 29, 12:17)
neterskit temos rasykite i az !!!!! doh.gif
Papildyta:
i asmenine zinute

o tai jei nežinom pas kurią prašyti,tai ką tada daryti g.gif
Atsakyti
kaip nezinot blink.gif tai paziurekit ir paskaitykit kas ikele foto.jei foto matot,o nico ne... doh.gif

issiliejau 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, pirma karta cia uzklydau. 4u.gif Noreciau paprasyti, gal kuri nors, turite schemu su zirgais, arkliais. Buciau labai dekinga jei atsiustumete i aistoshius@gmail.com.
Aciuks
Atsakyti
jai nezinom tada rasom...tiesiog skaitykite ir isidemekite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 03 29, 12:30)
kaip nezinot blink.gif  tai paziurekit ir paskaitykit kas ikele foto.jei foto matot,o nico ne... doh.gif 

issiliejau 4u.gif

na nepyk nepyk, aš čia dar tokia žalia, ir nelabai žinau taisykles, bet pažadu pasitaisyti 4u.gif
Atsakyti
zirgus tuoj isiusiu.
Atsakyti
Sveikos darbštuolės 4u.gif gal kartais kuri turi šitų aguonu chema? labai skubei reikia. osinkoj atsisiunciu, bet man neatidaro schemos verysad.gif prasauuuuuu gal kas turit unsure.gif http://club.osinka.r...736484 [COLOR=yellow] solveigacelkiene@gmail.com
Atsakyti
aguonos yra pm
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 03 29, 13:54)
aguonos yra pm

o kitaip tikrai nera, tik pm? verysad.gif
Atsakyti
galiu grafika,nufotografuosiu tuoj ir idesiu mirksiukas.gif
Atsakyti