Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(Safira023 @ 2010 04 07, 10:21)

sitos fainos bitutes bet be schemu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2010 04 07, 10:30)
sitos fainos bitutes bet be schemu  ax.gif

Rašyk kur atsiųsti atsiųsiu... bigsmile.gif
Atsakyti
gretute06mail.ru pasiziuresiu kokio jos dydzio gal man tiks ant puslitrinio stiklainiuko,aciukas 4u.gif
Papildyta:
va kaip tik su sirdutem matau yra manau bus liuks nes nebera laiko ieskojimams,jei grazei viskas gausis parodysiu visoms,ruosiu puskes vestuvems ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Safira023 @ 2010 04 03, 12:36)
O toks nepatiktų?

user posted image
Papildyta:
Ir toks:
user posted image

gal galeciau gauti siu paveikslu schemas.buciau labai dekinga. semute666@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2010 04 07, 10:43)
gretute06mail.ru pasiziuresiu kokio jos dydzio gal man tiks ant puslitrinio stiklainiuko,aciukas  4u.gif
Papildyta:
va kaip tik su sirdutem matau yra manau bus liuks nes nebera laiko ieskojimams,jei grazei viskas gausis parodysiu visoms,ruosiu puskes vestuvems  ax.gif

Tuoj išsiųsiu...

QUOTE(semute @ 2010 04 07, 11:05)
gal galeciau gauti siu paveikslu schemas.buciau labai dekinga. semute666@gmail.com

Tuoj siunčiu...
Atsakyti
uzsiemus su tais siuntimais sakau hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
gal as ir nevisai i tema, bet gal kuri zinot Kaune kur DMC siuliuku parduotuves yra.
As zinau viena prie hyper maximos ir senamiesti ant kampo vilniaus g./palangos g lyg rolleyes.gif
Beda ta, kad savanoriuos jau kelinta savaite nerandu vieno atspalvio siuliuku, o senamiesti po darbo kol davaziuoju jau nedirba doh.gif
Gal galit pagelbet 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Weronica: 07 balandžio 2010 - 14:39
QUOTE(Weronica @ 2010 04 07, 15:39)
Sveikos mergaites 4u.gif
gal as ir nevisai i tema, bet gal kuri zinot Kaune kur DMC siuliuku parduotuves yra.
As zinau viena prie hyper maximos ir senamiesti ant kampo vilniaus g./palangos g lyg  rolleyes.gif 
Beda ta, kad savanoriuos jau kelinta savaite nerandu vieno atspalvio siuliuku, o senamiesti po darbo kol davaziuoju jau nedirba doh.gif
Gal galit pagelbet 4u.gif

pagooglink kur yra ''Geros akys'' parduotuvė
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 07, 15:47)
pagooglink kur yra ''Geros akys'' parduotuvė


Tai cia ta ir yra vilniaus/palangos kampas ax.gif bet as ten nespeju...
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2010 04 07, 15:56)
Tai cia ta ir yra vilniaus/palangos kampas ax.gif bet as ten nespeju...

nežinau, aš ne kaunietė, užklausk merginų čia
http://www.supermama...;#entry36335591
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2010 04 07, 15:56)
Tai cia ta ir yra vilniaus/palangos kampas ax.gif bet as ten nespeju...

truputi ne toj temoj rasai, bet...nuo Geru akiu link rotuses einant ant sekancio kampo parduotuvele yra, ten anksciau DMC budavo, taip pat prie hiperio Lanoj, dar savanoriu 192c, Mariaus kieme, "Siulai" (cia kasiulai) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 04 07, 13:37)
uzsiemus su tais siuntimais sakau  hihihi.gif

tai kad man nėra sunku nusiųsti... lotuliukas.gif
Atsakyti