Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(Uodegyte @ 2010 03 31, 11:47)
Perrin o ko ieskai?metrika?
Papildyta:
kartais kai nezinot ko tiksliai ieskot ar prasot,tada buna sunku,ir tenka ieskoti pagal savo skoni.o schemu daug  blink.gif

Tame ir reikalas, kad pati nezinau hihihi.gif
Bet gal vis gi metriko mergaitei ax.gif
Atsakyti
ar turi emaila atsiusiu pavyzduku,isirinksi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 03 31, 12:05)
ar turi emaila atsiusiu pavyzduku,isirinksi? smile.gif

pukiena@gmail.com
Uodegyte, sirdingai tau aciu, senokai perzvelgiu sitas temas ir matau, kad tu visiems padedi visais klausimais 4u.gif
Man patiktu kazkas panasaus
http://www.sewandso........=58021&ww=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perrin: 31 kovo 2010 - 12:11
ne visiems biggrin.gif ne viska randu kai reikia.
Atsakyti
uodegyte, ir man padek, prasau blush2.gif atsiusk man tada irgi savo metrkas turimas, gal ten yra tai, ko ieskau ir prasiau pries pora psl, dar nieko negavau... verysad.gif

dia0024@yahoo.com

4u.gif
Atsakyti
turimas daug siusti blink.gif ,tiesiog ko butent nori atsiusiu... thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 03 31, 13:13)
turimas daug siusti  blink.gif ,tiesiog ko butent nori atsiusiu... thumb_yello.gif


siaip man reiketu tokiu, kur yra visa serija - vienoje 12 paveiksliuku, kiekvienam po vaikiuka, aprengti kaip zodiako zenklai, tokie piesti, ne nuotruakos...

o kitoje irgi 12, vaikiukai guli gelytese, virs ju saulute pvz, apacioje aprasyta zenklas ir vardas...

jei situ nei vieno neturi, gal turi tada tokius, kaip buvo su vezliuku, ten vezliukas ant svarstykliu, su laikrodziu ir prie metro - irgi metrikiukas. Gal yra tokiu panasiu kokiu nors?

blogiausiua tveju tiktu kokie batukai melyni ir dar pvz skalbinukai kabantys ant virvutes - tokisu irgi maciau, bet jie tik jei nieko daugiau nebus is mano norimu sad.gif

man reikia 2 berniukams ir 1 mergaitei smile.gif noreciau is tos pacios serijos, bet tiktu jei ka ir skirtingi...
Atsakyti
zinau apie ka tu ,siaip jie keturi metu laikai...o kiti manau panasus.nes kai siunciausi tie keturi buvo geros kokybes.tuoj atsiusiu.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 03 31, 13:34)
zinau apie ka tu ,siaip jie keturi metu laikai...o kiti manau panasus.nes kai siunciausi tie keturi buvo geros kokybes.tuoj atsiusiu.


galbut metu laikai, dabar nepamenu tiksliai blush2.gif

dekui tau labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 03 31, 12:34)
zinau apie ka tu ,siaip jie keturi metu laikai...o kiti manau panasus.nes kai siunciausi tie keturi buvo geros kokybes.tuoj atsiusiu.

Gal ir man tada tiktu? g.gif
Atsakyti
Perrin ir tau nusiunciau
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 03 31, 13:36)

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciu tau labai
Atsakyti