Įkraunama...
Įkraunama...

Parama mamoms

O kokiam mieste visa tai? Gal reikėtų ne tik drabužiais, bet ir maistu paremti. Iš pradžių pagalvojau, kad galėtų ir soc. darbuotojos daugiau pajudėt, bet išsigandau, kad jos tik nesugadintų tos trapios situacijos dar labiau...
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2010 09 06, 12:28)
O kokiam mieste visa tai? Gal reikėtų ne tik drabužiais, bet ir maistu paremti. Iš pradžių pagalvojau, kad galėtų ir soc. darbuotojos daugiau pajudėt, bet išsigandau, kad jos tik nesugadintų tos trapios situacijos dar labiau...

Situacija tikrai sunki,kiek teko girdeti kad jei dar bus mamos nuklydimu,vaikai bus paimti i globos namus. Siaip gal ten jiems ir beveik geriau butu,bet blogai kad juos isskirs unsure.gif O vaikai labai myli vienas kita,jiems tai butu didele trauma.
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 09 06, 09:49)
Sveiki 4u.gif Atejau i sita skyreli prasyti pagalbos asocialios seimos 4 vaikams.

Labas vakaras,gal galit parasyti savo kontaktus i a/z mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2010 09 07, 02:50)
Labas vakaras,gal galit parasyti savo kontaktus i a/z mirksiukas.gif

Parasiau mirksiukas.gif
Aciu visoms nelikusioms abejingoms 4u.gif
dabar jau tureciau gauti 3 siuntinukus thumbup.gif Kai gausiu,parasysiu ka gavau ir ko dar truksta smile.gif
Atsakyti
Gal yra važinėjančių iš Kauno į Kazlų Rūdą (į darbą ar savaitgaliais..) - turėčiau perduoti nemažai drabužėlių mergaitėms.
Atsakyti
Siandien gavom pirmaji siuntinuka thumbup.gif Aciu R.J is Alytaus 4u.gif
Taigi turim dvejas pedukes mergaitems,marskinukus ir pora maikuciu vyresniajam berniukui,megstuka ir "timpas" mergaitems thumbup.gif Rubeliai visiskai nauji ir labai grazus wub.gif
Siandien po pietu nunesiu vaikams bigsmile.gif
Atsakyti
Išsiunčiau ir aš šįryt abiems mergaitėms po džinsiukus, pėdkelnes, golfyčių, megztinukų.. Panešioti mano mergaičių, bet dėvėt dar tikrai tinkami.
Vis dar tebeieškau, kad nugabentų didesnį kiekį drabužėlių į Kazlų Rūdą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 09 09, 11:04)
Siandien po pietu nunesiu vaikams bigsmile.gif

būtinai papasakokit kaip sekėsi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 09 09, 10:04)
Siandien gavom pirmaji siuntinuka  thumbup.gif Aciu R.J is Alytaus  4u.gif
Taigi turim dvejas pedukes mergaitems,marskinukus ir pora maikuciu vyresniajam berniukui,megstuka ir "timpas" mergaitems  thumbup.gif Rubeliai visiskai nauji ir labai grazus wub.gif
Siandien po pietu nunesiu vaikams bigsmile.gif

lauksiu ziniu,kaip sekesi 4u.gif tikiuosi,kad nors kazkiek susildys rubeliai ju sirdeles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 09 09, 16:48)
Išsiunčiau ir aš šįryt abiems mergaitėms po džinsiukus, pėdkelnes, golfyčių, megztinukų.. Panešioti mano mergaičių, bet dėvėt dar tikrai tinkami.
Vis dar tebeieškau, kad nugabentų didesnį kiekį drabužėlių į Kazlų Rūdą  ax.gif

Aciu labai 4u.gif
Vakar deja nieko neradau namuose. Vaiku, ir tu nebuvo schmoll.gif Siandien vel nesiu,gal bus kas nors,o jei ne, paliksiu kad tevai perduotu kai pamatys (jie gretimam name gyvena)

dahlia+++, sestadieni mes patys galbut vaziuosim i Kauna,netoli Megos. Gal tada galetume patys paimti rubelius smile.gif
Atsakyti
vaiddda-d, susirašom per AŽ 4u.gif
Atsakyti
Du siuntinukai ir mano keletas rubeliu nuo manes perduoti vaikams thumbup.gif Mergaite ciupo krepsi i rankas ir nulele i kambari matuotis biggrin.gif Su mama bendraut neteko,tikriausiai jos net namie nebuvo kad neatejo duru atidaryt.Bet ji zinojo kad atnesiu rubeliu. Kai sutiksiu vaikus paklausiu ar tiko rubeliai bigsmile.gif
Atsakyti