Įkraunama...
Įkraunama...

Parama mamoms

Pritariu 4u.gif . Reik tik mamos noro.
Atsakyti
As tai tikrai nesugebeciau eiti sraigiauti su kudikiu ant ranku , ir 4 vaikais is paskos per pievas ir bruzgynus , su dviem vyresniais vaikais Agita kiekvienais metais sraigiavo. Dar motina jai ir kitus vaikus padabodavo nors ir nenorom , Ji ir darzus augino ,kaip pas toki senuka Petra gyveno , ir aplamai ji tokioje seimoje uzaugusi , tiek nesamoniu maciusi ,baigusi 6 klases - yra gera mama savo vaikams , nerodo blogo pavyzdzio , nenuejo sunkeliais ..... bet dabar blink.gif pati esu buvusi pas ja namuose , pilnos spintos graziai sukrautu ir pataliniu ir rubeliu , surusiuota i maiselius . Is kur Moletu valdzia istaruke ,kad ji rubus lauk meto ,baldus degina man nesuvokiama ir netikiu ,ar jie mate ??? kodel jie taip kalba ? Ir dar straipsni parasyta ,kad Agitos brolis yra , vel nesamone doh.gif - jis gi kalejime , dar negrizes schmoll.gif kazkaip truputi tas straipsnis ne viskas tiesa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 03 gegužės 2010 - 15:53
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 05 03, 16:52)
As tai tikrai nesugebeciau eiti sraigiauti su kudikiu ant ranku , ir 4 vaikais is paskos per pievas ir bruzgynus , su dviem vyresniais vaikais Agita kiekvienais metais sraigiavo. Dar motina jai ir kitus vaikus padabodavo nors ir nenorom , Ji ir darzus augino ,kaip pas toki senuka Petra gyveno , ir aplamai ji tokioje seimoje uzaugusi , tiek nesamoniu maciusi ,baigusi 6 klases - yra gera mama savo vaikams , nerodo blogo pavyzdzio , nenuejo sunkeliais ..... bet dabar  blink.gif  pati esu buvusi pas ja namuose , pilnos spintos graziai sukrautu ir pataliniu ir rubeliu , surusiuota i maiselius . Is kur Moletu valdzia istaruke ,kad ji rubus lauk meto ,baldus degina man nesuvokiama ir netikiu ,ar jie mate ???  kodel jie taip kalba ? Ir dar straipsni parasyta ,kad Agitos brolis yra , vel nesamone  doh.gif  - jis gi kalejime , dar negrizes  schmoll.gif  kazkaip truputi tas straipsnis ne viskas tiesa.

O ar negaletumete atmesti galimybes, kad ne viskas tiesa ka Jus zinote g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2010 05 05, 06:43)
O ar negaletumete atmesti galimybes, kad ne viskas tiesa ka Jus zinote g.gif ?


na, bet ir zurnalistais taip aklai nevertetu tiketi. apdergt pirmi, o kai reikia mundura nuvalyti, tada jau jie kazkur dingsta. pas mus juk kultura zurnalistu tokia - kuo labiau zmogu apkakoti, o jis jau paskui kaip nori, taip kapstosi. ir cia ne tik apie Agita kalbu. tikiu, kad ir ji ten velniu priedus. Bet pagarba jai bent uz tai, kad baigusi tik 6ias klases, nieko gero nemaciusi, sugeba tuos savo vaikus po savo sparnu laikyti, o juk galetu buti gegute.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frane: 05 gegužės 2010 - 08:52
Mano naivia nuomone, Agitai labai padėtų išsilavinimas. bet kaip tą padaryti, su tokia krūva vaikų, aš nelabai įsivaizduoju.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2010 05 05, 07:43)
O ar negaletumete atmesti galimybes, kad ne viskas tiesa ka Jus zinote g.gif ?


tai ,kad nelabai gal g.gif ka cia parasiau tai tikrai zinau realiai , o zurnalistai truputi nelabai gerai surase , pvz is 5 vaiku tik vienam nustatyta tevyste , taip tiesa , bet taip parasyta , kad zmones galvoja - yra 5 tevai ( kiekvienas vaikas nuo skirtingo , komentaruose skaiciau) . Taciau yra du tevai ,3 vaikai nuo vieno , 2 nuo dabartinio jos Lino. Pirmas tevas alimentam paduotas. Antra ji bent jau zada paduoti ... advokate jai nemokamai skirta , ir visa teisine pagalba nemokama.

Ir dar , kai as su ja susipazinau , ji dar gyveno pas ta senuka Petra , toje sodyboje esu buvusi ,lankem Agita , ji tuomet turejo tris vaikus ir laukesi ketvirtojo Tautvydo . Ji tik veliau , kai Tautvydui gal 3 men buvo persikrauste pas savo motina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 05 gegužės 2010 - 15:22
QUOTE(Frane @ 2010 05 05, 09:50)
na, bet ir zurnalistais taip aklai nevertetu tiketi. apdergt pirmi, o kai reikia mundura nuvalyti, tada jau jie kazkur dingsta. pas mus juk kultura zurnalistu tokia - kuo labiau zmogu apkakoti, o jis jau paskui kaip nori, taip kapstosi. ir cia ne tik apie Agita kalbu. tikiu, kad ir ji ten velniu priedus. Bet pagarba jai bent uz tai, kad baigusi tik 6ias klases, nieko gero nemaciusi, sugeba tuos savo vaikus po savo sparnu laikyti, o juk galetu buti gegute.

As nieko nesakau apie zurnalistu sazininguma. Pritariu 100%. Bet mano manymu, tikimybes, kad ir pagalba teikianti mama nezino teisybes, atmesti nereiketu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 05 05, 16:19)
tai ,kad nelabai gal  g.gif ka cia parasiau tai tikrai  zinau realiai , o zurnalistai truputi nelabai gerai surase , pvz is 5 vaiku tik vienam nustatyta tevyste , taip tiesa , bet taip parasyta , kad zmones galvoja - yra 5 tevai ( kiekvienas vaikas nuo skirtingo , komentaruose skaiciau) . Taciau yra du tevai ,3 vaikai nuo vieno , 2 nuo dabartinio jos Lino. Pirmas tevas alimentam paduotas. Antra ji bent jau zada paduoti ...  advokate jai nemokamai skirta , ir visa teisine pagalba nemokama.

Ir dar , kai as su ja susipazinau , ji dar gyveno pas ta senuka Petra , toje  sodyboje esu buvusi ,lankem Agita , ji tuomet turejo tris vaikus ir laukesi ketvirtojo Tautvydo . Ji tik veliau , kai Tautvydui gal 3 men buvo persikrauste pas savo motina.

Suprantu Jus. Bet zinote, man asmeniskai, vaiku labai gaila tokiais atvejais ir, apie ju skaiciu, turiu labai griezta savo nuomone, kuri, manau, tikrai daugeliui yra nepriimtina....
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2010 05 06, 11:20)
apie ju skaiciu, turiu labai griezta savo nuomone, kuri, manau, tikrai daugeliui yra nepriimtina....

drinks_cheers.gif del sito sutinku , bet VAIKAI jau yra - penki ! ir jokie moralai , kam reikejo tiek darytis vaiku jau nepades ir nieko nepakeis .Svarbiausia ,kad sveiki auga ( neskaitant persalimo ligu) ... aplamai ,kai jai tos visos pasalpos bus tvarkoje tai manau nebebus taip sunku gyvent , nu vistiek turi buti kazkada geriau smile.gif gaila man irgi vaiku ir jos pacios doh.gif bet ka padarysi yra kaip yra.....
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 05 06, 12:43)
drinks_cheers.gif  del sito sutinku , bet VAIKAI jau yra - penki !  ir jokie moralai , kam reikejo tiek darytis vaiku jau nepades ir nieko nepakeis .Svarbiausia ,kad sveiki  auga ( neskaitant  persalimo ligu) ... aplamai ,kai jai tos visos pasalpos bus tvarkoje tai manau nebebus  taip sunku gyvent , nu vistiek turi buti kazkada geriau  smile.gif  gaila man irgi vaiku ir jos pacios  doh.gif  bet ka padarysi yra kaip yra.....

Kas tiesa, tai tiesa unsure.gif
Atsakyti
Antakalnio
mokyklėlė Vilniuje kviečia specialių poreikių vaikučių tėvelius,
vaikučių našlaičių globėjus ir socialiai remtinus tėvelius kreiptis dėl
nemokamų Kindermusik mokslo metų suteikimo jūsų vaikui. Jūsų prašymai
bus perduoti Ruth D.Anderson Kindermusik fondui. Fondas finansuoja iki
...12 vaikų. Rašyti antakalnis@kindermusik.lt , nurodant vardą, amžių ir kodėl norėtumėte gauti rėmimą.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Dovanoju HIPP tyreles (vaisinės, daržovių ir mėsytės), tinka nuo 6 mėn., kitos nuo 9 mėn. Bet galioja dar ilgai. Ir vieną guminį "graužtuką" dantukam 4u.gif
Turėjome svečių iš užsienio, nusipirko tyrelių daugiau nei reikėjo, o išskrendant nebeliko vietos. Labai norėčiau atiduoti mamytei, kuriai tikrai labai labai reikia. Arba galėčiau įsuoti toms, kurios lanko tokio amžiaus vaikučius turinčias mamytes. Rašykite į AŽ 4u.gif
Vilnius (jei sudėtinga su vaikučiu kažkur keliauti, galime ir atvežti)
[/quote]
Atsakyti
noreciau suzinot ,o ka Agita garo del apsisaugojimo ,kad bent dabar nebutu daugiau vaiku? unsure.gif ar tuo jau pasirupino?
Atsakyti