Įkraunama...
Įkraunama...

Parama mamoms

Merginos, cia Jums visoms uz geras sirdis ir tikejima zmonemis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O kas liecia Agita.,. Tai gal pasirodysiu ziauri, bet perskaicius straipsni www.alunta.lt ir delfyje tai mano nuomone bizuno gero jai ir visai jos seimynelei reikia , o ne paramos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2010 04 29, 12:14)



QUOTE(murka2008 @ 2010 04 29, 12:42)
cia yra su nuotraukom dar straipsnis

http://www.alunta.lt..._...55&Itemid=1

Kazkoks siaubas blink.gif Zinot,man net gaila pasidare tu pinigeliu kuriais prisidejau doh.gif Labai tikiuosi,kad uz juos maistas vaikams buvo pirktas g.gif
Manyciau siai seimai parama turetu baigtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(slaugute99 @ 2010 04 29, 16:20)
Kazkoks siaubas  blink.gif  Zinot,man net gaila pasidare tu pinigeliu kuriais prisidejau  doh.gif Labai tikiuosi,kad uz juos maistas vaikams buvo pirktas g.gif
Manyciau siai seimai parama turetu baigtis ax.gif

drinks_cheers.gif man ir baisu skaityt buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(slaugute99 @ 2010 04 29, 15:20)
Kazkoks siaubas  blink.gif  Zinot,man net gaila pasidare tu pinigeliu kuriais prisidejau  doh.gif Labai tikiuosi,kad uz juos maistas vaikams buvo pirktas g.gif
Manyciau siai seimai parama turetu baigtis ax.gif


drinks_cheers.gif verysad.gif Kaip liudna, kai negali padet vaikams...
Atsakyti
jo zemes turi rankas turi tai pirmyn su daina sodinti bulves morkas ir t.p thumbup.gif
Ir vaikams sveika is savo darzo augintos darzoves ir parduoti galima tongue.gif
O cia sedi nieko neveikia ir zyzia doh.gif


Atsakyti
QUOTE(adidamm @ 2010 04 29, 18:30)
jo zemes turi rankas turi tai pirmyn su daina sodinti bulves  morkas ir t.p  thumbup.gif
Ir vaikams sveika is savo darzo augintos darzoves ir parduoti galima  tongue.gif
O cia sedi nieko neveikia ir zyzia  doh.gif

vištas kokias dar,paršiuką kokį,ar triušius augint gali,vis kažkas..... o kiek prisisodint galima.... pomoidorai,agurkai,bulvės,burokėliai,kopūstai,morkos.... nėra čia ką šneka...... maniau pririnksiu kažko,bet,kai išgirdau,kad suaaukotos patalinės,rūbų net neplauna,o į maišus ir išmeta tai tragedija..... kiaulė tik tiek galiu pasakyt cool.gif
Atsakyti
Deja nera noro ukininkauti rolleyes.gif ,o vaikai tikrai ne kliutys , paziurekite i musu senelius , prosenelius augindavo gi kaime vaikus priziureti spedavo ir uki , o paugejus vaikams ir i darba spedavo nuejti ir darzu uzsiimti , gyvuliais smile.gif
ir vaikai gali padeti ner jie tokie mazi kiek tiems vyresniesem ? 8 ir 10 ? g.gif
as nieko 6 metu soda su didelia sypsena ravejau oj paskuj kai dziaugiaus kai kokia mano raveta braske sunokdavo... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adidamm: 29 balandžio 2010 - 18:15
As pasipiktinusi visu pirma pacia Agita. Gailiuosi, kad vargau, parama veziau. Manau susidureme su garsiai rekiancia tingine, o ir vaikai, kaip supratau, jai tik po vyro rupi, jei sugebejo mano vaikams suaukota maista lodariui vyrui suserti...
Liudna. Cia ne tas atvejis, kur vaikams gali padeti, nes pati motina nenori padeti savo vaikams.
Tokia mano nuomone.
Atsakyti
Oi mamos, mamos. Paskaitykit auklių skyrelį. Mamos pasamdo auklę vienam vaikui prižiūrėti ir dar valgyt pačios padaro, mat auklės nesugebės vieno vaiko prižiūrėdamos jam valgyt padaryt. Nekalbant jau apie kambarių sutvarkymą ar valgyt šeimai padarymą. O jūs norit, kad viena moteriškė su 5 mažamečiais vaikais, vienas iš kurių dar kūdikis ir pamaitintų visus ir apkuoptų ir iki parduotuvės 8 km nueitų ir dar daržus bei gyvulius augintų. Indaplovių ir skalbimo mašinų turbūt ten nėr. O vaikai dar ir serga be to. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2010 05 02, 22:42)
Oi mamos, mamos. Paskaitykit auklių skyrelį. Mamos pasamdo auklę vienam vaikui prižiūrėti ir dar valgyt pačios padaro, mat auklės nesugebės vieno vaiko prižiūrėdamos jam valgyt padaryt. Nekalbant jau apie kambarių sutvarkymą ar valgyt šeimai padarymą. O jūs norit, kad viena moteriškė su 5 mažamečiais vaikais, vienas iš kurių dar kūdikis ir pamaitintų visus ir apkuoptų ir iki parduotuvės 8 km nueitų ir dar daržus bei gyvulius augintų. Indaplovių ir skalbimo mašinų turbūt ten nėr. O vaikai dar ir serga be to.  doh.gif

1.Nes aukles uz sias papildomas paslaugas, papildomai ir pinigeliu nori, o mes juk taupus smile.gif .
2. kaimo vaikai, tai ne miesto vaikai. Jie greiciau tampa savarankiski, juo lab tokiose seimose.
3. Jie turi dvirati, ir i Moletus gali su juo vaziuoti. Dar tokius kaimus aplanko vadinamos "auto lavkes"- parduotuve ant ratu.

Na o dabar prasidėjo sraigiavimo metas, ir tikrai is to galima uzdirbt. Darbas nera sunkus, net vaikai gali pririnkti nemazai sraigiu. Bent jau svaitgali, nes juk kitom dienom mokosi.
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 05 03, 00:07)
1.Nes aukles uz sias papildomas paslaugas, papildomai ir pinigeliu nori, o mes juk taupus smile.gif .
2. kaimo vaikai, tai ne miesto vaikai. Jie greiciau tampa savarankiski, juo lab tokiose seimose.
3. Jie turi dvirati, ir i Moletus gali su juo vaziuoti. Dar tokius kaimus aplanko vadinamos "auto lavkes"- parduotuve ant ratu.

Na o dabar prasidėjo sraigiavimo metas, ir tikrai is to galima uzdirbt. Darbas nera sunkus, net vaikai gali pririnkti nemazai sraigiu. Bent jau svaitgali, nes juk kitom dienom mokosi.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2010 05 02, 23:42)
Oi mamos, mamos. Paskaitykit auklių skyrelį. Mamos pasamdo auklę vienam vaikui prižiūrėti ir dar valgyt pačios padaro, mat auklės nesugebės vieno vaiko prižiūrėdamos jam valgyt padaryt. Nekalbant jau apie kambarių sutvarkymą ar valgyt šeimai padarymą. O jūs norit, kad viena moteriškė su 5 mažamečiais vaikais, vienas iš kurių dar kūdikis ir pamaitintų visus ir apkuoptų ir iki parduotuvės 8 km nueitų ir dar daržus bei gyvulius augintų. Indaplovių ir skalbimo mašinų turbūt ten nėr. O vaikai dar ir serga be to.  doh.gif

atsiprasau ,bet ir as isiterpsiu .reikia tik noro ir tikrai galima islysti is tos duobes .kad mazi vaikai ir ,kad moteris nesuspeja ,tikrai ne pasiteisinimas .viskas priklauso nuo tevu paziurio .jei tevai nieko nedirba ,tai tikrai ir vaikai tokie uzauge bus .ipras ,kad vis kiti jiems viska turi duoti ,o patys nieko nedarys ,kad padeti patys sau .pas mus netgi daugiau negu 5 vaikuciai ,bet tikrai ,jaigu prispirtu tokia beda ,esu beveik garantuota ,kad maniskiams butu net geda prasyti tokios pagalbos. patys eitu ,ieskotu ir rastu .vakar mazoji vos net neverke ,kad neleidom ir jai po tvarkoma gelyna kapstytis ,mat ir ji norejo dirbti ,padeti raveti zoles .tad kartais mes padedamos tokios"tvarkingoms"seimoms darome meskos paslauga .geriau jau zmogui nuo pat pradziu duoti i rankas meskere ,o ne zuvi uz dyka .
is sraigiu tikrai galima uzdirbti .mano vyriausias pries pora metu ,pats savo noru rinko jas ir uzsidirbes nusipirko pakankamai "sustra"telefona,kainuojanti gerokai virs tukstancio .reikia tik noro .
Atsakyti