Įkraunama...
Įkraunama...

Parama mamoms

na palaukim nepulkim zmogaus. aisku viskas kelia itarima, as pasisiuliau nuvaziuotii svecius ir jei tikrai pinigu striuka, paskelbciaui cia ir parinktumem ko reikia. kol kas gavau atsakyma, kad nerasiu, nes 8km uz naujanu, na bet as nuo ziedo naujininku su taxi galiu nulekt, problemu kaip ir nera. jei tik bus adresas ir parasys koks ugis vaiku ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2012 01 05, 23:58)
is to ka skaitau tai manau cia yra ta pati mama, kurios ankstesnis nickas buvo "Kuksiene".

 i 
Jūs visiškai teisi - gegutiene (vakar prisiregistravo), pupmutiene ir kuksiene yra tas pats asmuo.


QUOTE(Frane @ 2012 01 06, 12:28)
galima nors 3im nikais cia varyti, niekas nedraudzia

 i 
Prašyti pagalbos skirtingais vartotojo vardais (nick'ais) negalima.

Tai daryti draudžia forumo taisyklių II.6 punktas:
6. Forume netoleruojamas dvigubų vartotojo vardų (nick'ų) turėjimas (ypač siekiant sudaryti palaikymą savo kitam vartotojui, arba norint sukelti ginčą/intrigą), išskyrus tam tikrus atvejus (pvz., nepatogu savo tikru vardu užduoti klausimą konsultantui ar rašyti "Kertelėje sielai" ir t. t.).
Atsakyti
Va ir pasitikek po to zmonemis nepatikrines doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2012 01 06, 21:03)
Va ir pasitikek po to zmonemis nepatikrines doh.gif

Papildyta:
sveikutes. biggrin.gif .manau siais laikai nedaug kas puola padeti.o jei pasakai kiek turi vaiku tai net akis ispucia tongue.gif
tongue.gif

na o kam reikia drabuziu tas negauna g.gif
g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
gavau toki laiska ir kuksienes, prase paskelbti ji.

"Sveiki, reikalas tas kad aš buvau išvykusi į laidotuves , o mano vaiką prižiūrejo mano sesuo, aš kai išvažinėjau komp, buvo įjungtas su mamu puslapiu, ji turi 10vaiku ir čia ne juokas, gyvena vien iš pašalpu, bet nera ji nei girtokle nei ką, tiesiog gimdo kiek duoda dievas, ir kaip supratau nepaskutinis, galite patikrinti Svetlana Kvaracijiene nu matyt nusprendė paieškoti ir pagalbos to pačiu , reikalas tas kad ta pagalba ištikrųjų jai ir reikalinga nes galit patis įsivaizduoti visi vaikai pametinukai, tik va kam su tais nikais tai jau negražiai padare ir man gedos kiek, ji gyvena zarasuose ir žinot ten neks neko kaip sakoma super mamu nera.O nesutiko kad atvažiotumet pas mane tai nežinau dėl ko tikrai ne dėl to kad aš prašmatniai gyvenu ir man nereikalinga pagalba, juk kitaip nedavinečiau skelbimu dėl mišinio ir sauskelniu , o jai bučiau tokia melage tai manau jau senei galejau taip padaryti nes ne pirma diena užseregistravus, atsiprašau kad įvyko toks negražus insidentas nežinau kaip dabar tai paaiškinti visoms mamoms Mielai prašom pas mane į svečius, juk ieškau sauskelniu ir mišinio ne iš puikaus gyvenimo."


p.s. jei yra 10 vaiku ir pasalpos sutvarkytos, tai apie 315*10. sakyciau dideli pinigai. aisku sakys, kad nieko negauna bla bla. tai jus geriau paprasykit pagalbos, kad jums renax siule, susitvarkyt dokumentus, ir manau sesuo ir jums dar padet gales.
Atsakyti
http://www.zarasai.lt/, jei turi norą vaikus gimdyti ar nenorėtų bent ūkį laikyti jei rajonas , daugiavaikė .
O del kitų nesutapimų , tai manau paiškės procese, Zarasai nėra visiškai jau toks glūškaimis , viskas ten yra tvarkoje , soc. sistema veikia .
O dėl prašimo esmė ne kad prašyt, o kokiu budu . Paverkiant kaip jums sunku ir sukuriant istorijas ir juose maišantis ? Niku kuris paliktas atsijungus neprisijungsi smile.gif Čia tolimesniam pamąstymui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2012 01 06, 22:33)

O dėl prašimo esmė ne kad prašyt, o kokiu budu . Paverkiant kaip jums sunku ir sukuriant istorijas ir juose maišantis ? Niku kuris paliktas atsijungus neprisijungsi smile.gif Čia tolimesniam pamąstymui smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE
Niku kuris paliktas atsijungus neprisijungsi


Ar tikrai?O jeigu mano password'as tarkim mano vardas ir jį žino dar keletas žmonių?Įtariu,kad nick'as kabo,tada įvedi mano vardą ir...,"vualia".Nereikia klaidinti žmonių,ar iš nežinojimo,ar šiaip sau.Beje tą moterį aš pažįstu ir tai ką skaitau,mane truputį glumina.Tikrai du vaikai,tikrai yra daugiavaikė sesuo,tikrai Zarasai,bet matau,kad jūs jau čia nusprendėt ir nulinčiavot.Gal kas norit pasigirti,kad labai gerai gyvenat?Ar tikrai iš čia rašančiųjų neturėjot indėlių "Snore"?Jeigu man taip padarytų sesuo,aš tikrai jos nesmerkčiau,nors ir pat nukentėčiau,nes,brangieji,ji mano sesuo.

Murčikas parašė:
QUOTE
na palaukim nepulkim zmogaus. aisku viskas kelia itarima, as pasisiuliau nuvaziuotii svecius ir jei tikrai pinigu striuka, paskelbciaui cia ir parinktumem ko reikia. kol kas gavau atsakyma, kad nerasiu, nes 8km uz naujanu, na bet as nuo ziedo naujininku su taxi galiu nulekt, problemu kaip ir nera. jei tik bus adresas ir parasys koks ugis vaiku ir t.t.
.

Manau,kad teisingai parašė.O jeigu ne,tai tada čia visi neteisūs.Taigi paimkim kas kokį kuolą,ar pagalį,ietį ir prikalkim prie sienos-tai taip krikščioniška.
Atsakyti
QUOTE(petras4 @ 2012 01 10, 20:54)
Ar tikrai?O jeigu mano password'as tarkim mano vardas ir jį žino dar keletas žmonių?Įtariu,kad nick'as kabo,tada įvedi mano vardą ir...,"vualia".Nereikia klaidinti žmonių,ar iš nežinojimo,ar šiaip sau.Beje tą moterį aš pažįstu ir tai ką skaitau,mane truputį glumina.Tikrai du vaikai,tikrai yra daugiavaikė sesuo,tikrai Zarasai,bet matau,kad jūs jau čia nusprendėt ir nulinčiavot.Gal kas norit pasigirti,kad labai gerai gyvenat?Ar tikrai iš čia rašančiųjų neturėjot indėlių "Snore"?Jeigu man taip padarytų sesuo,aš tikrai jos nesmerkčiau,nors ir pat nukentėčiau,nes,brangieji,ji mano sesuo.


Dėl ar tikrai, tai taip tikrai.
O del o jei, tai čia jau atskira parapija jei tavo pasvordas yra vardas ir kas būtų jei Petriukas būtų Onytė.
Jei pažystat taigi padėkite, kas trugdo ?
Snore indelių neturiu , aš išvis jų neturiu lotuliukas.gif
Nors juokinga girdėti tokius diferambus žmogaus su 1 žinute smile.gif Gal pabūkit ilgiau, padėkit daugiau , o ginti lengva sunkiau kažką padaryt ir likt neapgautam smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Nors juokinga girdėti tokius diferambus žmogaus su 1 žinute


O gal man reikia turėti 7470?,kad tapti "super puper"?Ar man,kai tik kažką padariau prisijungti ir pradėti šaukti,koks aš geras?Padėdavau kai dirbom kartu ir dabar padedu.Dėl apgavysčiu.Manes niekas neapgavo.Mano vaikui dabar 16 metų.Edgaras.O šiuo atveju prašoma visai mažam žmogučiui.Manau,kad sumaišiau forumus,galvojau,kad čia "Paremkime vaikus", o pasirodo-"Skolinam mažų vaikų mamos ir tėčiams,o po juos smaugiame,kol..."Aš tai pavadinčiau taip.
Atsakyti
QUOTE(petras4 @ 2012 01 10, 21:41)
O gal man reikia turėti 7470?,kad tapti "super puper"?Ar man,kai tik kažką padariau prisijungti ir pradėti šaukti,koks aš geras?Padėdavau kai dirbom kartu ir dabar padedu.Dėl apgavysčiu.Manes niekas neapgavo.Mano vaikui dabar 16 metų.Edgaras.O šiuo atveju prašoma visai mažam žmogučiui.Manau,kad sumaišiau forumus,galvojau,kad čia "Paremkime vaikus", o pasirodo-"Skolinam mažų vaikų mamos ir tėčiams,o po juos smaugiame,kol..."Aš tai pavadinčiau taip.


Žinučių kiekis šiame forume atspindi ką Jūs čia veikiate, kuriose temose esate aktyvus. Jei pagalbos temose esate aktyvus dalyvis, su laiku Jūsų vygdomais veiksmais pasitiki, kai žmogus į kritika sugeba atsakyti isterija, jis negaus norimo rezultato. Norint kažką gauti, reikia nerėkti ir vaidinti nuskriausta prie sienos prikaltą, nekalto pradėjimo jaunikaitį , o šnekėti žmogiškai .
Labai šaunu kad Jūsų vaikui 16 metų , vadinasi auginame vienmečius.
Šiuo atveju mes nežinom kam prašoma, nes amžius keitėsi 5 kartus ir vaikų skaičius ir net asmenybės smile.gif.
Nereikia čia primytyvaus gailesčio spaudimo, o aš galvojau ir mane tokį gerą ir pukuotą nuskriaudė, aš tik sugalvojau paverkti ir gauti , o gauti neisėjo, tai dabar gi reikia akis padraskyti. Sugalvokim ką nors naujo.
Atsakyti
ir kur tas nulinciavimas? ar perspejimas kitoms mamoms, kad tas pats asmuo blaskosi keliais nikais ir bando apgaudineti yra nulinciavimas? ar padedancios mamos neturi teises zinoti, kad yra kvailinamos? mes tik sudejom taskus kas yra kas, o remti nera uzdrausta. kas nori, tas padeda ir toliau.
Atsakyti