Įkraunama...
Įkraunama...

Parama mamoms


 i 
Dėmesio, mielos paramos skyrelio dalyvės - narės Wizsata pagalbos prašymas nėra pagrįstas niekuo, nes į mano asmeninę žinutę ši narė neatsiliepė


Paramos prašymas ir visa su juo susijusi diskusija kol kas yra nematoma

--


Wizsata, nepaisydama mano perspėjimo dėl paramos prašymo, jūs vis tiek skelbiate to paties turinio žinutes. Įspėju žodiškai - nedarykite to, nes jums bus apribota teisė rašyti forume. Jeigu norite skelbti ne finansinio pobūdžio pagalbos prašymą čia, paramos skyrelyje, pateikite man reikalingą informaciją, kaip to reikalauja šio skyrelio taisyklės, prikabintos prie 'svarbių' temų
Atsakyti
Sveiki,


Jei zinote seima, ar kas vargingai gyvena su vaikais,
atiduodu daug rubu, batu 2-3 metu mergaitei.
rytoj isvykstame tai rubelius reiketu pasiimti siandien.
veiksmo vieta vilnius.

Az,........
Atsakyti
QUOTE(Chanson @ 2011 05 25, 22:36)
Dėmesio, mielos paramos skyrelio dalyvės - narės Wizsata pagalbos prašymas nėra pagrįstas niekuo, nes į mano asmeninę žinutę ši narė neatsiliepė

Paramos prašymas ir visa su juo susijusi diskusija kol kas yra nematoma
O as galvojau, kad tai tikras pagalbos sauksmas ir nusiunciau siuntinuka...
Atsakyti
Dovanoju krūvytę vasarinių maikučių S-M dydžio 15-16 metų paaugliukei ar smulkiai mamytei. Yra ir ružavas maudomukas atskiras. Dydžio nerašo bet gal kokiai B dydžio krūtinei.
Vilnius, Fabijoniškės 4u.gif
Atsakyti
dovanojam kelis vyriskus vasarinius nesiotus rubukus:
sviesus sortai 90cm per liemeni,
2vnt sviesios kelnes: 90cm per liemeni, ilgis 112cm
5 vasariniai trumpom rankovem marskiniai raso 41/43 dydis, tai per kakla pamatvau mazdaug 41cm.

Vilnius, Justiniskes arba Kauno g. arba kaip nors sutarsim
Nesiunciu
Jei kam sudomino prasau parasykite i AZ.

Atsakyti
atiduodu 3 devetas liemeneles maitinanciai. Dvi juodos, viena balta. parasyta 75C, be realiai tai 75B smile.gif
dvi liemeneles pilka ir balta 75B.
38dydzio du vasarinius sijonus:vienas rudas, kitas kakavinis su rudu.
36d. velvetini plosciuka-paltuka, rudas.
38d. siltas ranku darbo margas megztinis.

viskas Vilniuje Justiniskes arba Kauno. g. arba kur nors sutarsim
Nesiunciu.
Jei kam idomu tai parasykite i AZ ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Dovanoju moteriškų rūbelių: keli marškiniai S/M dydžio, kelios kelnės M dydžio.
Vilnius
Atsakyti
QUOTE(Sibile @ 2011 06 10, 17:10)
dovanojam kelis vyriskus vasarinius nesiotus rubukus:
sviesus sortai 90cm per liemeni,
2vnt sviesios kelnes: 90cm per liemeni, ilgis 112cm
5 vasariniai trumpom rankovem marskiniai raso 41/43 dydis, tai per kakla pamatvau mazdaug 41cm.

Vilnius, Justiniskes arba Kauno g. arba kaip nors sutarsim
Nesiunciu
Jei kam sudomino prasau parasykite i AZ.



NEBERA
Atsakyti
Gal atsirastu geru zmoniu kurie padovanotu sportinuka ar sketuka,5men.mergaitei,siuntimo islaidas apmoketume.rasykit i az.
Atsakyti
Gal kas turi nereikalingu lentynų knygoms antrokui, butume labai dėkingi mirksiukas.gif
Atsakyti
Dovanojame geros būklės vaikišką vežimėlį (dviejų padėčių). Vėžimėlis nėra iš tų šiuolaikiškų, bet kokybiškas ir mielas smile.gif
Reikėtų atsiimti Vilniuje, Antakalnyje.
Per AŽ.

Foto
Atsakyti
sveikos mamytes,vienai nepasiturinciai seimai labai reikia vaikstuku ir sportinio vezimelio,kadangi jie neturi galimybes paprasyti,prase manes gal as turiu,bet mano pacios mazyliui 7menesiai tai nelabai ka galiu padeti ,ju mazyliui berniukui 6 menesiai,tad jai galite jiems kuonors padeti bukite geros parasykite,as padedu seimoms kurios augina mazylius,atiduodu rubeliu,bet kadangi turiu pirma mazyli tai nelabai daug ka ir turiu nuo jo.Aciu visoms kurios atsilieps.Geros dienos mamytes;)
Atsakyti