Įkraunama...
Įkraunama...

Parama mamoms

Jo, taisyklės svarbiausia... Nors pagal kokias taisykles jis turi likt nematomas nelabai aišku. Pirma ne pati Elzė pinigus renka, o tik nurodė į kitame šaltinyje nurodytą "reikalą". Kad reikalas tikras pačiame forume yra n žmonių, kurie šito dalyko tikrumą gali patvirtinti. Aš pati tą mergytę su mama pažįstu asmeniškai. Aišku aš čia menkas autoritetas, bet ir be manęs čia yra pakankamai tai galinčių patvirtinti žmonių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagilis: 13 kovo 2011 - 22:07
QUOTE(Dagilis @ 2011 03 13, 22:48)
Jo, taisyklės svarbiausia... Nors pagal kokias taisykles jis turi likt nematomas nelabai aišku. Pirma ne pati Elzė pinigus renka, o tik nurodė į kitame šaltinyje nurodytą "reikalą". Kad reikalas tikras pačiame forume yra n žmonių, kurie šito dalyko tikrumą gali patvirtinti. Aš pati tą mergytę su mama pažįstu asmeniškai. Aišku aš čia menkas autoritetas, bet ir be manęs čia yra pakankamai tai galinčių patvirtinti žmonių.

Eiii, gi viskas gerai 4u.gif Tema jau paskelbta 4u.gif 4u.gif Tik mes blush2.gif ne viską pastebim...
Jau prieš kažkelias dienas galėjom Andrėjos temoje plepėti.. Einu, pakelsiu ją į viršų smile.gif
Atsakyti
sveikos mamos turim beda yra moteryte kuri jau 35 savaite nescia bet neturi kur gyventi ir neturi nieko leliukui busimam(mergytei) . Jos istorija gana sudetinga pasakysiu tik tiek kad mama isgerianti ismete ja is namu o darugas be gailescio musdavo parsivezem pas save nors ir nera pas mus vietos kuri laika buvo pas mus dabar ji ligonineje bet pirmadieni ja israso gal mergaites zinot kokia pagyvenuse moteri kuri ja priimtu pagyvent? ji rami ir tvarkinga beto rubeliu ji visai neturi nei vezimo gal kas gelesit padet? mano emailas araulai@gmail.com. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo araulai: 17 kovo 2011 - 13:25
QUOTE(araulai @ 2011 03 17, 15:24)
sveikos mamos turim beda yra moteryte kuri jau 35 savaite nescia bet neturi kur gyventi ir neturi nieko leliukui busimam(mergytei) . Jos istorija gana sudetinga pasakysiu tik tiek kad mama isgerianti ismete ja is namu o darugas be gailescio musdavo parsivezem pas save nors ir nera pas mus vietos kuri laika buvo pas mus dabar ji ligonineje bet pirmadieni ja israso gal mergaites zinot kokia pagyvenuse moteri kuri ja priimtu pagyvent? ji rami ir tvarkinga beto rubeliu ji visai neturi nei vezimo gal kas gelesit padet? mano emailas araulai@gmail.com. unsure.gif

kokiam mieste cia?
Atsakyti
QUOTE(juoduke @ 2011 03 18, 14:45)
kokiam mieste cia?

ji kaune kol kas ligonineje bet kita savaitei radau vieta vilniuje caritas namuose jei nerasim kur jai prisiglaust
Atsakyti
Man tai didžiausia parama būtų, jei kad padėtų įsidarbinti normaliame darbe. Nes jau penkis metus nedirbu ir niekam aš dabar tokia nereikalinga. O vaikus iš minimalių alimentų neužauginsi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(araulai @ 2011 03 17, 13:24)
sveikos mamos turim beda yra moteryte kuri jau 35 savaite nescia bet neturi kur gyventi ir neturi nieko leliukui busimam(mergytei) . Jos istorija gana sudetinga pasakysiu tik tiek kad mama isgerianti ismete ja is namu o darugas be gailescio musdavo parsivezem pas save nors ir nera pas mus vietos kuri laika buvo pas mus dabar ji ligonineje bet pirmadieni ja israso gal mergaites zinot kokia pagyvenuse moteri kuri ja priimtu pagyvent? ji rami ir tvarkinga beto rubeliu ji visai neturi nei vezimo gal kas gelesit padet? mano emailas araulai@gmail.com. unsure.gif

Parasiau jums laiskuti i duota email'a 4u.gif
Atsakyti
Dovanoju 34-38 dydzio drabuzeliu ( silti megztukai, golfukai). Tereikia issivalyti ir pasilyginti smile.gif
Visu nuotraukytes galiu atsiusti i el.pasta.
Atsakyti
čia prašo pagalbos žmonėms po gaisro
Atsakyti
Sveikos, turiu daug nenešiojamų moteriškų rūbelių S-M dydžio, jei kuriai mamytei labai reikėtų "perkraustyčiau" savaitgali spintą. Atiduočiau Vilniuje Žirmūnuose, Baltupiuose, Santariškėse arba pakeliui link Riešes 4u.gif taip pat nemažai likusių mergytės rūbelių 9-24 men.
rašykit čia temoje arba až smile.gif
Atsakyti
Kad jau neatsiliepė mamytė, kuriai rašiau, tai siūlau čia: turiu rūbelių leliukams nuo gimimo, daugiausiai mergaitiški, bet yra ir keli berniukiški. Dovanoju, Vilnius, Pašilaičiai, prie Gabijos troleibusų žiedo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros*gėrybė @ 2011 03 24, 11:47)
Sveikos, turiu daug nenešiojamų moteriškų rūbelių S-M dydžio, jei kuriai mamytei labai reikėtų "perkraustyčiau" savaitgali spintą. Atiduočiau Vilniuje Žirmūnuose, Baltupiuose, Santariškėse arba pakeliui link Riešes  4u.gif taip pat nemažai likusių mergytės rūbelių 9-24 men.
rašykit čia temoje arba až  smile.gif


Mergaitiškus rūbelius jau pažadėjau smile.gif jei reikės moteriškų S-M dydžio - kreipkitės mirksiukas.gif
Atsakyti