Įkraunama...
Įkraunama...

Parama mamoms

QUOTE(Karvute @ 2011 01 28, 10:23)
patalynes 1 kompl turesiu 200x220, beveik nauja, 2 kartus vilkta (dar su vyru aptarsiu), man spalva netiko. vaiku batuku paziuresiu, bet nepazadu, iki garazo reikai nueiti.  4u.gif batus mamai turiu 40, zieminiai iki keliu, tik gali buti mazinti ismatuosiu cm - pranesiu.



Ačiū Karvutei už dovanotus daiktus 4u.gif

Tai pačiai šeimai dar reikalingi batukai mergaitei 24-25 d., kelnės berniukams 122-134 ugiui.
Atsakyti
Niekada nelikdavau abejinga ir stengdavausi i kiekvieno zmogaus pagalbos sauksma atsiliepti, nes galvodavau, kad jei as atsidurciau tokioje situacijoje, noreciau, kad ir man padetu. Negailejau nei saldytuvo, nei lovos, dujines, vaikisku rubeliu ir t.t., tiesiog atiduodavau viska ko man nereikejo (nezinojau, kad kazkada man ju prireiks), o kazkam tai buvo pirmos butinybes daiktai. Taciau dabar pati susiduriau su tokia situacija, kuri galvojau, kad manes nepalies niekada. Vyras rado nauja drauge ir paprase atlaisvinti namus, taigi su dukrele likom kaip stovim taip brangios Issinuomojom buta, bet jame nera saldytuvo ir kol nebuvo didelio salcio, balkonas mums ji atstodavo, bet dabar, nieko jame negaliu laikyti, nes viskas susala i leda ir dauguma produktu turiu ismesti. siandienine finansine padetis liudnoka ir negaliu sau leisti pirkti daug kainuojanti saldytuva, todel ir kreipiuosi i Jus. Gal kas turi koki saldytuva, kuris stovi nereikalingas ir galetu padovanot ar parduot uz simboline kaina. Tiktu miestai Vilnius, Kaunas, Marijampole.
Patikekit, ilgai svarsciau ir galaiusiai perlipau per save, kad i cia parasyt, nes labai sunku prasyt pagalbos.
Jei atsiras galinciu pagelbeti, parasykit i AZ. Lauksiu
Atsakyti
QUOTE(Tara @ 2011 01 08, 19:47)
Sunki situacija Svetlanos šeimoje: ji jau pora metų nedirba ir nemoka mokesčių už nuomą ir komunalinius. Skola susidarę nemaža. Ji pati depresijoje, bijo iš namų išeit, pašalpos negauna, nes nesusitvarko dokumentų.
Šiuo metu jai reikia maisto ir drabužių. Dėl maisto bandysim kreiptis į Maisto banką. O dėl drabužių ir batų prašau visų pagalbos


aš pati panašiai šeimai vis padėdavau. Bet dabar esu gana kategoriška. Jie visi dažniausia teisinasi depresiją, visko bijau, nieko nenoriu. Kaip kokia durnikė maistą tempiau, rūbus vežiau. Vis gražiai sustatę akeles, oi kai ačiū.
Vėliau pradėjau domėtis jų mokėjimais, pašalpomis. Gimus antrai dukrelei nuvežiau į seniūniją susitvarkyti pinigėlius. Tą vienkartinę išmoką. Susitarėm kad vėliau juos nuvešiu susitvarkyti dėl maisto davinių, pašalpų ir kompensacijų. Na ir prasidėjo. tai laiko neturi, tai dabar negali, tai kažkur padėjo asmens dokumentą, tai vaikas serga....
Galiausiai supratau- jiem lengviau vis imti, o patys nė kiek nesistengia. Depresija matai... Esu pykta. Mano vaikai valgyti neturėtų aš pėsčiom nueičiau, o čia aš nuo durų iki durų vežu. Taip ir auga dabar skolos už būstą (nes jie nenori kompensacijų blink.gif ), sėdi kas kokį kasnį duos.
O ten jauna šeima. Bet va nei darbo biržoj susitvarko, nei nieko.
Todėl ir sakau- papurtyti labiausia tokius reikia, o ne remti. Bijo iš namų išeiti... oi negaliu kaip supykau. Lengviau aišku kai viską paduoda pro duris.

o ir tas porą metu nedirba... Visiškai sutinku, kad labai sunku dabar darbą rasti, bet tai nors darbo biržoj užsiregistruotų...

Aš tvirtai laikausi nuostatos- reikia duoti meškerę, o ne nuolat pakišinėti žuvį
(na o dabar galit pyktintis)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paslaptingai: 18 vasario 2011 - 10:47
Dovanoju moterisku rubus L-XL dydziu. yra ir M. visko yra:) per AZ. veiksmas KAune
Atsakyti
papasakosiu savo istorija,nedrasu,bet....,auginu 3 vaikucius,taip isejo,kad likau viena,nes vyrui daug patogiau gyventi pas mama,nei rupintis seima...,issiskyrem,tik gimus jauniausiai dukrytei. kai ji paaugo (dabar 2metukai),isleidau i darzeli,kad galeciau dirbti. padirbejau laikinai (ziema nera darbo),nutrauke soc pasalpa,zodziu,atsiduriau kitoje barikadu puseje,kada ne as galiu padet,o man reikalinga pagalba....,kadangi pati esu netekus tevu vaikystej,atramos neturiu...,tai vis su viltimi laukiu pavasario,kada vel turesiu galimybe dirbti,ir nereiks kesti skurdo...
atsiprasau,kad as cia taip isibroviau,tiesiog truputeli lengviau pasidaro,kai issikalbi...
Atsakyti
QUOTE(as-liepaa @ 2011 02 23, 15:59)
papasakosiu savo istorija,nedrasu,bet....,auginu 3 vaikucius,taip isejo,kad likau viena,nes vyrui daug patogiau gyventi pas mama,nei rupintis seima...,issiskyrem,tik gimus jauniausiai dukrytei. kai ji paaugo (dabar 2metukai),isleidau i darzeli,kad galeciau dirbti. padirbejau laikinai (ziema nera darbo),nutrauke soc pasalpa,zodziu,atsiduriau kitoje barikadu puseje,kada ne as galiu padet,o man reikalinga pagalba....,kadangi pati esu netekus tevu vaikystej,atramos neturiu...,tai vis su viltimi laukiu pavasario,kada vel turesiu galimybe dirbti,ir nereiks kesti skurdo...
atsiprasau,kad as cia taip isibroviau,tiesiog truputeli lengviau pasidaro,kai issikalbi...

Kaip suprantu jus,as visa tai isgyvenau pati,ir labai noreciau padet. Gal parasykit i az , kaip galeciau padeti,bent keliais lt rolleyes.gif
Atsakyti
Nežinau kur tiktų parašyti. Šitų žmonių nepažįstu, tiesiog atsitiktinai radau informacija:

Mažylės Audrėjos ir jos mamos istorija

Ir čia dar
bei čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 04 kovo 2011 - 22:10
QUOTE(Elzė @ 2011 03 04, 22:48)
Šitų žmonių nepažįstu, tiesiog atsitiktinai radau informacija:

Mažylės Audrėjos ir jos mamos istorija

Ir čia dar
    bei čia

Aš pažįstu ir galiu patvirtinti, kad parama tikrai reikalinga. Susipažinkite ir jūs - štai čia mažylė Andrėja pernai po mūsų akcijos pasipuošusi wilmusios dovanota kepuryte wub.gif (trečia žinutė nuo galo).
Trečiadienį aplankiau Andrėją, atsigaunančią po operacijos. Ruošiasi ji su mamyte kelionei į Maskvą.. Tokia nuostabi mergytė wub.gif ir tiek daug jai tenka iškęsti.. Padėkim visi, kas galim.
Atsakyti
Paantrinsiu Dahliai, kad nuostabių žvitrių akyčių ir guvus vaikutis.
Atsakyti
aš pabandžiau tokią atskirą temą sukurti Andrėjai, bet labai ilgai moderatoriai vis nepatvirtina g.gif
Atsakyti
Na gal atsakinga moderatorė kažkuom užsiėmus, gal bandyt Rustei ar pan. parašyt. O šiaip jei kiltų klausimų dėl istorijos tikrumo, tai tikrai tiek Dahlia, tiek aš, tiek dar kelios forumo mamos ją gali patvirtint. ;]
Atsakyti
Atsiprašau, kad užtrukau - neturėjau galimybės jungtis į forumą ilgą laiką. Elze, parašiau jums asmeninę žinutę ir laukiu atsakymo. Kol kas, pagal taisykles, čia įkeltas pagalbos prašymas bus nematomas
Atsakyti