Įkraunama...
Įkraunama...

Parama mamoms

QUOTE(vienpaneles @ 2010 12 03, 00:21)
Sakykite pagal kokius kriterijus jus atrenkate seimas, kurioms padedate? Mes sio metu labai sunkai gyvename, as viena 2 mergaites auginu, kol kad nera darbo tai sunkiai.


Reikėtų daugiau informacijos, kokios pagalbos Jums reikia.


Turim kelias remiamas šeimas, kurioms keliaus vitaminai:
Rima + 5 vaikai (laukiasi šeštojo...),
Gražina + 2 vaikai,
Aleksandra + 3 vaikai,
Svetlana + 2 vaikai.

Taip pat praverstų šilti drabužėliai 5-8 metų mergaitėms ir berniukams.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Arteja Sv.Kaledos,stebuklu metas...Laikas kai beveik visi vaikuciai po kaledine eglute randa didesne ar mazesne dovanele wub.gif Zinau,kad vaikuciai kuriems ne viena forumiete padejo rubeliais,pinigeliais,avalyne ir maisto produktais po savo kaledine eglute tikriausiai neras nieko verysad.gif Todel vel isdrysiu paprasyti Jusu pagalbos suorganizuojant vaikuciams po nedidele dovanele kaledoms. Neprasau dideliu ir brangiu dovanu,tiktu puzle deliones,gal kokia masinyte trimeciui, ir zinoma saldumynai rolleyes.gif Vaikai juos tikrai labai megsta,nes gauna tikrai ne kasdiena...Taigi reiketu 4 dovaneliu: pusketvirtu metuku berniukui,antrokei ir penktokei mergaitems,bei treciokui berniukui smile.gif Dovaneles turetu buti mazdaug vienodos vertes,nes vaikai yra vaikai,jie ir del saldainio susipest sugeba biggrin.gif

Buvo viena forumiete zadejus vaikams kaledines dovaneles is uzsienio parsiust,bet valydama AZ netycia istryniau jos kontaktus doh.gif

Atsakyti
vaiddda-d, pati ką tik norėjau tai parašyti 4u.gif Būtinai reikia tiems vaikučiams dovanėlių.. Aš kitą savaitę būsiu užimta (daug nusimato reikalų dėl labdaringos mugės KMUK vaikams), tad apie 13-14d. galėsiu išsiųst savo dovanėles. Vaiddda-d, palaikom ryšį per AŽ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 12 03, 23:51)
vaiddda-d, pati ką tik norėjau tai parašyti  4u.gif  Būtinai reikia tiems vaikučiams dovanėlių.. Aš kitą savaitę būsiu užimta (daug nusimato reikalų dėl labdaringos mugės KMUK vaikams), tad apie 13-14d. galėsiu išsiųst savo dovanėles. Vaiddda-d, palaikom ryšį per AŽ  smile.gif

parasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tara @ 2010 12 03, 12:55)
Reikėtų daugiau informacijos, kokios pagalbos Jums reikia.
Turim kelias remiamas šeimas, kurioms keliaus vitaminai:
Rima + 5 vaikai (laukiasi šeštojo...),
Gražina + 2 vaikai,
Aleksandra + 3 vaikai,
Svetlana + 2 vaikai.

Taip pat praverstų šilti drabužėliai 5-8 metų mergaitėms ir berniukams.

sveiki, jeigu reikia drabuzeliu, pirmadieni bus Naujininku labdaryne (dariaus ir gireno g. salia troleibusu ziedo) po 1 lt drabuziuku, galima ten tikslingai vaziuoti, pirkto KO reikia. siand buvau - suzinojau, kad yra papildymas bus daug neisrinktu drabuzeliu. jeigu mano mazius visai neatkris su konjunktyvitu ir kosuliu ir keliaus i darziuka, tai ten eisiu. mielai padeciau, bet sunku rinkti drabuzius, kai nezinia kokiu reikia g.gif


beje is kur perkate vitaminu??? pigiau yra pirkti teisiogiai is anglijos g.gif jeigu uzsienio gamintoju g.gif
dar cia maciau nebrangiu
http://www.gyvenksve...lt/vaikams.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karvute: 04 gruodžio 2010 - 19:23
Sveikos mergytes,
dovanoju savo nebenesiojamus dirbtinio kailio kailinukus, dydis M, as 164 cm ugio, tai man jie iki keliu. Gal kartais zinote sunkiau besiverciancia mamyte, kuriai (ar paauglei mergytei) reiketu siltu kailinuku siai ziemai. Stovi nenesiojami, o ismest kazkaip gaila blush2.gif Bukle gera, jokiu demiu nera, labai silti, neperpuciami, su kapisonu.

user posted image
user posted image
user posted image

Esu Vilniuje, Fabijoniskese. Geriausia rasyti i az.
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2010 12 04, 19:21)
sveiki, jeigu reikia drabuzeliu, pirmadieni bus Naujininku labdaryne (dariaus ir gireno g. salia troleibusu ziedo) po 1 lt drabuziuku, galima ten tikslingai vaziuoti, pirkto KO reikia. siand buvau - suzinojau, kad yra papildymas bus daug neisrinktu drabuzeliu. jeigu mano mazius visai neatkris su konjunktyvitu ir kosuliu ir keliaus i darziuka, tai ten eisiu. mielai padeciau, bet sunku rinkti drabuzius, kai nezinia kokiu reikia  g.gif
beje is kur perkate vitaminu??? pigiau yra pirkti teisiogiai is anglijos g.gif jeigu uzsienio gamintoju g.gif
dar cia maciau nebrangiu
http://www.gyvenksve...lt/vaikams.html


Ačiū už informaciją.
Vitaminus perkame ne tokiais kiekiais, kad būtų verta siųstis iš užsienio. Forumiečių dėka yra nupirktos tik kelios pakuotės vitaminų vaikams.

QUOTE(izaura16 @ 2010 12 05, 18:40)
Sveikos mergytes,
dovanoju savo nebenesiojamus dirbtinio kailio kailinukus, dydis M, as 164 cm ugio, tai man jie iki keliu. Gal kartais zinote sunkiau besiverciancia mamyte, kuriai (ar paauglei mergytei) reiketu siltu kailinuku siai ziemai. Stovi nenesiojami, o ismest kazkaip gaila blush2.gif  Bukle gera, jokiu demiu nera, labai silti, neperpuciami, su kapisonu.


Jei neatsiras norinčių, tai paimčiau besilaukiančiai mamai.
Atsakyti
QUOTE(Tara @ 2010 12 05, 21:50)
Ačiū už informaciją.
Vitaminus perkame ne tokiais kiekiais, kad būtų verta siųstis iš užsienio. Forumiečių dėka yra nupirktos tik kelios pakuotės vitaminų vaikams.
Jei neatsiras norinčių, tai paimčiau besilaukiančiai mamai.

unsure.gif Noreciau padeti su to pirkimu drabuziuku po 1 lita, finansiskai ar nes sutvarkyti, isskalbti, ale susirgo mazius verysad.gif bet galeciau vakare nulekt. kazko tiksliau reikia??? galima i az, plius tel.nr. konsultacijai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karvute: 05 gruodžio 2010 - 21:06
QUOTE(izaura16 @ 2010 12 05, 19:40)
Sveikos mergytes,
dovanoju savo nebenesiojamus dirbtinio kailio kailinukus, dydis M, as 164 cm ugio, tai man jie iki keliu. Gal kartais zinote sunkiau besiverciancia mamyte, kuriai (ar paauglei mergytei) reiketu siltu kailinuku siai ziemai. Stovi nenesiojami, o ismest kazkaip gaila blush2.gif  Bukle gera, jokiu demiu nera, labai silti, neperpuciami, su kapisonu.

user posted image
user posted image
user posted image

Esu Vilniuje, Fabijoniskese. Geriausia rasyti i az.


PADOVANOTA. Sekmes nesiojant!
Atsakyti
Sveiki

Turiu 2 ‘kvietimus vaikui’ į VICHY vandens parką
Kvietimai galioja iki 2010 12 31, 1 apsilankymui 4 valandoms.
Su kvietimu bilietas kainuoja 1 Lt

Be lydinčių suaugusių vaikai įleidžiami tik aukštesni nei 1,3 m., pateikę tėvų (globėjų) sutikimus.

Kvietimus norėčiau atsiųsti, kokiai nors paramą organizuojančiai supermamai. Jei reikia, žinoma smile.gif


Kvietimai 3-17 m. vaikams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mykoleta: 12 gruodžio 2010 - 18:41
QUOTE(mykoleta @ 2010 12 12, 18:40)
Sveiki

Turiu 2 ‘kvietimus vaikui’ į VICHY vandens parką
Kvietimai galioja iki 2010 12 31, 1 apsilankymui 4 valandoms.
Su kvietimu bilietas kainuoja 1 Lt

Be lydinčių suaugusių vaikai įleidžiami tik aukštesni nei 1,3 m., pateikę tėvų (globėjų) sutikimus.

Kvietimus norėčiau atsiųsti, kokiai nors paramą organizuojančiai supermamai. Jei reikia, žinoma  smile.gif
Kvietimai 3-17 m. vaikams



Puikus pasiūlymas smile.gif, tik labai sunku nuspręsti, kuriems vaikams perduoti kvietimus.
Atsakyti
QUOTE(Tara @ 2010 12 13, 15:46)
Puikus pasiūlymas smile.gif, tik labai sunku nuspręsti, kuriems vaikams  perduoti kvietimus.


Mano keimynes mergaite beveik 4metuku labai norėtų nueiti, jie labai skurdžiai gyvena, net nesvajoja apie tokias pramogas. Ji nekalba lietuviškai ir neturi interneto, tačiau jei manim ne pasitikit ir norit jai į rankas atiduoti tai jos tel. yra
867801677 vardas Bozena, vaiko vardas Elena K.
Gyvena Žemynos 47, o as gyvenu kitoj gatves pusei.
Atsakyti