Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima gerti kavą su pienu nėštumo metu?

geriu kaip ir anksciau,mvienas du puodeliai, su pienu.
Atsakyti
Geriu kaip gerus 2-3 puodukus, jei neisgeriu iskart galva skauda 4u.gif kiek klausiau gyd tikrai nedraude smile.gif
Atsakyti
Niekada kavos daug negerdavau, o ir per nėštumą daugiau dviejų puodelių per dieną neišgerdavau smile.gif
Atsakyti
As kavos megeja, per diena pora puodeliu isgeriu su pienuku ax.gif O mano ir spaudimas zemas , tai manau nieko blogo ax.gif
Atsakyti
O tai kofeinas gi narkotikas, vaikui kekenkia? Mažiem vaikam juk kavos negalima g.gif
Atsakyti
Manau drasiai galima, jei tau paciai tai nekenkia. O jei turi abejoniu del juodos kavos, tai rinkites ekspreso kava, arba Latte ( ekspresas su pienu), maziau kofeino. Man asmeniskai kavos poreikio nera, bet gydytoja pati patare isgerti per diena bent viena, nes mano kraujospudis pagal ja mazas buvo, nors pati gerai jauciuosi ir jokiu blogumu del to nejauciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zyfydrefe @ 2013 05 09, 08:27)
Manau drasiai galima, jei tau paciai tai nekenkia. O jei turi abejoniu del juodos kavos, tai rinkites ekspreso kava, arba Latte ( ekspresas su pienu), maziau kofeino. Man asmeniskai kavos poreikio nera, bet gydytoja pati patare isgerti per diena bent viena, nes mano kraujospudis pagal ja mazas buvo, nors pati gerai jauciuosi ir jokiu blogumu del to nejauciu. smile.gif



O kuom espresso geriau uz juoda kava ? tas pats kavos kiekis tik uzpiltas mazesniu vandens kiekiu, bet kofeino nuo to nesumazeja.


As geriu 1 puodeli rytas , dazniausiai balinta, o savaitgalio rytais juoda pasimegauju thumbup.gif
Atsakyti
Pasikartosiu, visa, kas vartojama protingai, su saiku, tikrai nėre kenksminga. Nieks juk nesako gert kavą litrais. Trakim, man kava būtina, ns turiu žiauriai mažą spaudimą. Jei ryte neišgerčiau - krisčiau. Žodžiu, kaip gėriau, taip geriu. Kartą dienoj. Kartais - du.
Atsakyti
Ojei, kas čia sugalvojo, kad espresso geriau, nei juoda kava? rolleyes.gif

Kavos su pienu puodelis tikrai nepakenks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zyfydrefe @ 2013 05 09, 08:27)
Manau drasiai galima, jei tau paciai tai nekenkia. O jei turi abejoniu del juodos kavos, tai rinkites ekspreso kava, arba Latte ( ekspresas su pienu), maziau kofeino. Man asmeniskai kavos poreikio nera, bet gydytoja pati patare isgerti per diena bent viena, nes mano kraujospudis pagal ja mazas buvo, nors pati gerai jauciuosi ir jokiu blogumu del to nejauciu. smile.gif



QUOTE(HappyAngel @ 2013 05 11, 13:03)
Ojei, kas čia sugalvojo, kad espresso geriau, nei juoda kava? rolleyes.gif

Kavos su pienu puodelis tikrai nepakenks smile.gif


Na,kad espresso kofeino maziau,tai nesamone biggrin.gif 4u.gif
Tiesiog kai lankėmės Italijoj,vienas barista pasakojo,kad būtent dėl pačio espresso gamybos metodo (ją verdant leidžiamas aukšto slėgio verdantis vanduo arba garai, kitaip tariant, kava tarsi išspaudžiama ar išsunkiama) kaiptais ta kava "atsifiltruoja" ar kažkas panašaus,ta prasme visokių kitokių šiukšlių nepatenka blush2.gif Todėl anot jo espresso gerti sveikiau,nei paprastą mūsų užplikomą kavą (kas italams absoliučiai nesuvokiama ir nesuprantama biggrin.gif) Tai tarkim galim įsivaizduoti,kad geriant espresso geriam švaresnę kavą ir tiek smile.gif
Atsakyti
Man net klausimas toks nekilo. Kai laukiausi gydytoja sakė-nėštumas ne liga. Galima viską tik su saiku ir protingai. Gerdavau savo du puodukus per dieną biggrin.gif Tiesa man nebepatiko pupelių kava, smirdėjo, tai gėriau tirpią su pienu. Tiesiog negaliu be kavos.
Atsakyti
Per pati pirma apsilankyma gydytoja pasake kad galiu isgerti iki 3 puodeliu kavos per diena, nors pirmojo trimestro metu paciai naturaliai jos nesinorejo smile.gif dirbu naktimis, bet placiomis akimis istverdavau nakteles, prasidejus antrajam trimestrui savaime gryzo noras gerti kavos nevirsiju 3 puodeliu per para tai, manau, nekenkiu savo maziukui 4u.gif
Atsakyti