Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima gerti kavą su pienu nėštumo metu?

Rytais vien užuodus kavos kvapą mane pykina ir pradeda tampyti doh.gif , bet jei porą dienų neišgeriu kavos, pradeda plyšti galva, atsigeriu-iškart geriau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatele0202 @ 2010 08 03, 14:58)
Rytais vien užuodus kavos kvapą mane pykina ir pradeda tampyti  doh.gif , bet jei porą dienų neišgeriu kavos, pradeda plyšti galva, atsigeriu-iškart geriau  rolleyes.gif



ir man taip budavo, kol nesuejo 12a savaiciu, rytais vien nuo kavos kvapo tasydavo doh.gif doh.gif doh.gif bet db viskas ok, viena puodeli rytais isgeriu, skanu smile.gif
Atsakyti
As geriu, tik kai labai uzsinoriu, arba kai laaaabai silpna viskas vaziuoja akise ir skauda galva, nu tiksliau kai AKS zemas
Atsakyti
Gydytojas sakė: „Aišku, kad galima. Vienas, du puodeliai per dieną labai normalu. Kenkia ten tie energetiniai ir t.t. Kur dauug kofeino“. Tai dabar drąsiai gersiu, nes jau buvau bepradedanti miežinę gert smile.gif) O su pienu nelabai mėgtsu, tai gersiu paprastą juodą kavą.
Atsakyti
Šiaip vieną puodelį išgeriu beveik kasdien, o jei būna sunkesnė diena, ai ir antro neatsisakau. O kai ir taip jaučiuos labai gerai tai užtenka ir miežinės. Šiandien pvz. toookia apsiniaukusi diena, kad jau du kartus kavą gėriau, kitaip miegočiau ant stalo.
Atsakyti
Viso nėštumo metu gėriau kavą: juodą, su pienu. Puodelis per dieną, manau, nieko blogo. Po gimdymo, pirmus mėnesius, kai maitinau - atsisakiau.
Atsakyti
Aš pakeičiau cappuccino kava. Nuo jos kvapo, skonio bent jau nepykina ir skanu ir ne tiek kofeino biggrin.gif
Atsakyti
Pradzioje mane net nuo kavos kvapo labai pykint pradedavo, bet veliau nuo 11 sav. man gydytoja liepe gerti kava - del labai zemo spaudimo (90/50). Tai geriu dazniausiai tirpia kava su pienu i diena 2 kart (ryte ir vakare) i puodeli deduosi viena sauksteli. Ir siaip manau, kad tos, kurios labai megsta/mego kava neturetu saves riboti, nes nuo puodelio (ar jo kiekio padalinto i dvi dalis) nieko nenutiks, taigi skanaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai mielai isgerciau kavos su pienu. O ir gydytojas sake, kad nuo vieno puodelio tikrai nieko nenutiks. Bet va, kad visiskai nebegaliu naudoti jokiu pieno produktu. O tiek juos megstu. Uzuodus piena net seile nutysta. verysad.gif
Atsakyti
Aisku, kad galima. Ypac jei 1 ar 2 puodelius per diena isgersi tikrai nepakenks (nereikia piknaudziauti).

Tiesa 3 menesius vien nuo kavos kvapo pykino, dabar rytais pasimegauju kava thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai Galima smile.gif
Atsakyti
Irgi gėriau (1-2 puodeliai) ir gydytoja nedraudė smile.gif
Atsakyti