Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima gerti kavą su pienu nėštumo metu?

visa nestuma geriau ax.gif
Atsakyti
Aš per pirmą nestuke.gif gerdavau ir dabar per antrą geriu, tik silpnesnę ir max 2 puodelius per dieną 4u.gif
Atsakyti
per pirmąjį visiškai negeriau, nes labai pykindavo nuo kavos kvapo..
Bet manau, kad tikrai galima gerti aišku proto ribose ax.gif
Atsakyti
Aš geriu kavą be kofeino su pienu. Skoniu nieko nesiskiria nuo normalios kavos. Kvapas liuks, tai ir kažkaip atsigauni, ir vaikiuko kofeinu neapterši. Nors kai buvo nukritęs spaudimas, gėriau normalios kavos puodelį per dieną.
Atsakyti
Aš visą nėštumą gėriau, tik dardavau pusė pieno ir pusė puodelio kavos. Man ir mano akušerė sakydavo gert. Dar su bananu sakydavo, kad kalcis pasisavintų 4u.gif
Atsakyti
Aš gėriau kavą ir pirmą nėštumą ir dabar, tik apskritai geriu juodą kavą, su pienu man negerai būna... 4u.gif
Atsakyti
Mano ginekologė leido gerti kavą ir su pienu, ir be nėštumo metu. Tik, sakė, ne daugiau kaip du puodelius per dieną ir ne "atominę" ax.gif Tai aš ne kasdien, bet išgeriu kavos.
Atsakyti
aš iki pirmojo trimestro pabaigos iš viso kavos negėriau, nes visai nenorėjau. Paskui gėriau kavą 1 puodelį per dieną (iš ryto) ir ne "atominę", o silpnesnę negu buvau pratusi gerti 4u.gif
Atsakyti
as pirmaji trimestra irgi negeriau kavos-nesinorejo, o dabar karts nuo karto isgeriu nestiprios su pienu tongue.gif
Atsakyti
Aš visda labai gerdavau balintą kavą, o kai pastojau tiek pirmą kart tiek dabar gal po kokio mėnesio nebenorėjau kavos. O dabar jau vėl pradedu norėti. tai ir išgeriu po puodelį.
Atsakyti
Siandien geriau kavyte su pienu - gal kiek silpnesne, nei iki nestumo. Bet ne specialiai, o tiesiog noriu lengvesnes. Kavos poreikio nera, tiesiog labai gardu prie pyragelio ir tiek wink.gif Manau, viskas, kas su sauku, yra ok smile.gif
Atsakyti
as negeriau ir man visai jos nesinorejo schmoll.gif
Atsakyti