Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima gerti kavą su pienu nėštumo metu?

Nors nesu labai didelė kavos mėgėja, bet svečiuose leidžiu sau didesni puodelį su pienu smile.gif Nors namuose niekada man jos nereikia tongue.gif
Atsakyti
dabar kai karsta galima paprasyti, kad padarytu Salta kava be kofeino ir bus liux..kava ne visoms galima del kofeino daugiausiai..
Atsakyti
Pirma karta girdziu, jog butu negalima kavos su pienu. manau jei visur yra naudojama proto ribose - vienas du puodeliai per diena - nieko blogo blush2.gif
Atsakyti
tikrai galima pora puodeliu per diena isgerti kavos smile.gif o jai nukrytes spaudimas tai net butina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklelis @ 2010 05 20, 23:56)
Pirma karta girdziu, jog butu negalima kavos su pienu. manau jei visur yra naudojama proto ribose - vienas du puodeliai per diena - nieko blogo  blush2.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
beje, atsargiai dar del kavos su pienu..kava ir pienas erzina skrandi ir kurios turi problemu su remeniu, tai tikrai sudirgins..jei remuo-atsisakykite kavos su pienu..
as niekad neturejau problemu, bet kelias dienas is eiles isgeriau ir pilvukas jau nemazas, tai skrandis pradejo rugsti kelti..atsisakiau, ramuneliu arbatos ir pan-ir nurimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zziviliukas @ 2010 05 24, 09:10)
beje, atsargiai dar del kavos su pienu..kava ir pienas erzina skrandi ir kurios turi problemu su remeniu, tai tikrai sudirgins..jei remuo-atsisakykite kavos su pienu..
as niekad neturejau problemu, bet kelias dienas is eiles isgeriau ir pilvukas jau nemazas, tai skrandis pradejo rugsti kelti..atsisakiau, ramuneliu arbatos ir pan-ir nurimo smile.gif


Man ir be kavos rėmenį griaužia... bet kartais rytais atsikėlusi išgeriu kavos puodelį, aišku silpnos...

beje, tik kartais galva suskauda...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rencius7: 24 gegužės 2010 - 09:22
jei negerčiau kavos kasrytą vargu ar iki pietų datempčiau, nes labai žemas spaudimas. geriu tik su pienu, niekada kitokios ir negėriau tongue.gif
ir pavakariais jau išgeriu dar puodelį, nes kitaip apie 17-18 val jau krentu kaip miego norisi... smile.gif
Atsakyti
tikrai gerdavau smile.gif
Atsakyti
O aš gerdavau kavą be kofeino blush2.gif ir su pienu ax.gif
Atsakyti
Jeigu labai norisi kavos,tai išgerkite,o ar su pienu ar be pieno skonio reikalas.
Atsakyti
Man gyd rekomendavo ne daugiau 2 puodeliu silpnos arba su daug pienuko skiesta 4u.gif
Atsakyti