Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima gerti kavą su pienu nėštumo metu?

aš kavos laaabai nemėgdavau, o dbr kažkas pasidarė, pamačiau,kad namie yra nupirkta tirpios kavos ir taip užsinorėjau blush2.gif dvi dienas kai imdavau arbatą net seilė varvėdavo į tą kavą bežiūrint, trečią dieną, nutariau savęs taip nebekankinti ir išgėriau tirpios kavos puodelį biggrin.gif . nors gyd doctor.gif ir patarė (mano mamai, kai buvo nėščia), negert net juodos arbatos, nes joje yra kofeino, bet mama sakė, kad į dieną po puodelį išgerdavo ir nei jai su nėštumais kokių problemų dėl to būdavo, nei ką mirksiukas.gif ...
Atsakyti
as kiekvien aryta geriau kava su pienu, nieko neatsitiko
Atsakyti
Aisku kad galima.As siaip nemegstu, bet vat uzeina kartais ir darbe taip uzsinoriu kavos...aisku baltos, ar kapucino.Tai imu ir nusiperku, kaip didziausia skanesta isgeriu, po to vel ilgiausiai nesuprantu kaip galima megti kava...Stai tau nestuke.gif siurprizai...
Atsakyti
Tikrai nemanau, kad kavutes puodelis ar du per diena gali kazkuo pakenkti, svarbiausia saikas mirksiukas.gif ir stikline vandens po kavutes 4u.gif
Atsakyti
tikrai galima po vieną puodelį, gydytojai perspėja tik dėl piknaudžiavimo pvz. 3 ir daugiau puodelių per dieną ax.gif
Atsakyti
o as kavos nemegstu ir jos negeriau kokius metus kitus, bet dabar baisiai jau zemas spaudimas, nukrenta iki 80/50 unsure.gif bet net ir stiprios kavos puodelis ryte nepadeda g.gif o as taip pasiaukoju ir geriu doh.gif reikes su gydytoja pasitarti g.gif
Atsakyti
Aš su nepaprastu malonumu pradedu dieną su dideliu puodeliu silpnos balintos tirpios kavos notworthy.gif Ir širdelė atsigauna, ir skysčius truputį pašalinu - rytinis patinimas nuo veido nueina ax.gif
Atsakyti
Anksciau gerdavau apie 3-4 puodelius per diena. dabar sau leidziu rytais puodeli kavos, siek tiek silpnesnes nei anksciau ir su grietinele blush2.gif Kitaip tikriausiai neatsibusciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Žinoma,kad galima ,o jeigu dar žemas kraujo spaudimas ,tai net būtina didis.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vanilė* @ 2010 05 12, 23:15)
Žinoma,kad galima ,o jeigu dar žemas kraujo spaudimas ,tai net būtina  didis.gif


Pritariu smile.gif jau geriau kava su pienu nei juoda kava mirksiukas.gif
Atsakyti
Su pirmu nėštumu kavos negėriau schmoll.gif smirdėjo ji man, nesinorėjo visai schmoll.gif
O dabar geriu, geriu kaip įprasta - juodą, be cukraus, gal truputį mažiau kavos įdedu blush2.gif Bet nemanau baigti gerti kavą tol - kol man pačiai norėsis. Neišgeriu kibirą aš jos, 2 puodeliai maximumas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2010 05 13, 07:15)
Su pirmu nėštumu kavos negėriau  schmoll.gif smirdėjo ji man, nesinorėjo visai  schmoll.gif
O dabar geriu, geriu kaip įprasta - juodą, be cukraus, gal truputį mažiau kavos įdedu  blush2.gif Bet nemanau baigti gerti kavą tol - kol man pačiai norėsis. Neišgeriu kibirą aš jos, 2 puodeliai maximumas hihihi.gif

Man irgi smirdėjo,bet tik juoda kava smirdėjo,o balinta tirpi kava buvo liuks bigsmile.gif
Atsakyti