Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima gerti kavą su pienu nėštumo metu?

As irgi viena puodeli ryte isgeriu, nes kitaip bunu lyg salota istizus biggrin.gif
Atsakyti
cia prie sitos temos atsiminiau
mano tetis visad juokaudamas sako:
-Tavo mama nestumo metu tiek kavos gere,kad galvojau,kai tu gimsi pirmas zodis bus "Kavos! "0 lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2010 04 22, 13:09)
cia prie sitos temos atsiminiau
mano tetis visad juokaudamas sako:
-Tavo mama nestumo metu tiek kavos gere,kad galvojau,kai tu gimsi pirmas zodis bus "Kavos! "0  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O as su pirmaja geriau tik be kofeino, uztat antroji atsiime ir uz pirmaja blush2.gif geriau 2-3 puodelius per diena, nes labaaai norejau. ax.gif
Atsakyti
Esu kavos megeja ir uzklausiau gyd... 'Leido' iki 2 puodeliu per diena silpnesnes kavytes su daug pieno 4u.gif
Atsakyti
Nustatyta, kad kasdien vartojant 200 ar daugiau miligramų kofeino, persileidimo tikimybė padvigubėja. Tiek yra trijuose puodeliuose plikomos kavos, keturiuose puodeliuose tirpios kavos, šešiuose puodeliuose arbatos arba 8 buteliukuose gazuoto energijos gėrimo („Coca-Colos“ ir kt.).
Aš nesu kavos mėgėja, tad man neproblema. O arbatą geriu tik darbe, namie stengiuosi gerti sultis.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 04 27, 14:43)
...šešiuose puodeliuose arbatos...


Įdomiai su tais kiekiais g.gif Arbata arbatai nelygi... Vieni geria silpną, kiti - "čefyrą".
Kava su pienu visada geriau, nei juoda... O tirpios nėščioms apskritai geriau mažiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukeliux: 27 balandžio 2010 - 14:51
QUOTE(pukeliux @ 2010 04 27, 15:49)
Įdomiai su tais kiekiais  g.gif  Arbata arbatai nelygi... Vieni geria silpną, kiti - "čefyrą".
Kava su pienu visada geriau, nei juoda... O tirpios nėščioms apskritai geriau mažiau...

Be abejo, kad nelygu, o dar ir skiriasi žalia ar juoda. Čia tiesiog orientaciniai skaičiai. Pasireguliuoti reik pačiai pagal savo savijautą ir ypročius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukeliux @ 2010 04 27, 15:49)
Įdomiai su tais kiekiais  g.gif  Arbata arbatai nelygi... Vieni geria silpną, kiti - "čefyrą".
Kava su pienu visada geriau, nei juoda... O tirpios nėščioms apskritai geriau mažiau...



O kodėl negalima tirpios? Aš pora mėnesiukų negėriau kavos, bet arbatos atsibodo, visos jau neskanios pasidarė, tai dabar geriu 1 puodelį ryte tirpios su pienu. O šiaip dieną, tai vandenuką geriu, užsivirinu, atvėsinu ir į darbą bambaliuką nusinešu (nes krizė, neužsakinėja), ir virtuvėj visada litrininis stiklainiukas padėtas, ir prie lovos dar butelaitis nakčiai smile.gif
Atsakyti
o as be kavos negaleciau, geriu viena tik puoduka ryte, bet stipria blush2.gif o geriu kava as be kofeino tai nezinau ar didele cia mano nuodeme rytine rolleyes.gif
Atsakyti
As ir geriu 2 puodelius kavos, bet su pienu. Skaiciau, kad nestukems galima isgerti kavos ne daugiau, kaip 2 puodelius.
Atsakyti
Aš iki 2 nėštumo trimestro kavos iš viso negėriau, nes, paprasčiausiai, nenorėjau blink.gif

Dabar geriu silpną kavytę, 1 puodelį per dieną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2010 04 28, 09:01)
O kodėl negalima tirpios?


Ne tai, kad negalima smile.gif Tiesiog, man sakė, kad geriau natūrali, nei perdirbta... Beje, net apie tą be kofeino yra visokių nuomonių... Normali kava juk su kofeinu būna... mirksiukas.gif
Savo organizmo reikia paisyti ir tiek, kas vienam tinka, kitam netikti gali 4u.gif
Atsakyti