Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima gerti kavą su pienu nėštumo metu?

QUOTE(Robi @ 2010 03 30, 11:25)
Sveikos
Kadangi kava naikina kalcį, tai būtinai šalia jos reikia gerti ar valgyti kalcį turinčius produktus. Aš pvz kavą geriu su varške ar varškės sūriu. Žinoma, kava su pienu geriau nei viena. smile.gif

as tai girdejau, kad gelezi isvaro
Atsakyti
aš tai geriu kavą ir su pienu, ir be pieno ir galvos dėl to nesuku.
Atsakyti
Na kasryt po ppuodeli isgeriu, kartais su pienu,kartais be. buna dienu, kai ir antra puodeli dar isgeriu, bet labai retai (kai koks kafemanas is vecius uzsuka)
Atsakyti
išgeriu po puodelį į dieną smile.gif
Atsakyti
isgriu ir as, tai kad be kavos vos pasliauziu. labai spaudimas zemas nestumo metu. smile.gif
Atsakyti
Kaip zinau galima tik nedaug, iki 2 puoduku per diena.
Atsakyti
As taip pat geriu.Ir nematau cia jokiu problemu.O labai stipri kava ir nenesciai nesveika. smile.gif
Atsakyti
Gydytoja rekomendavo dėl žemo spaudimo rytais išgerti puodelį kavos. Sakė 1-2 puodelius per dieną tikrai galima smile.gif aš geriu su pienu, dažniausiai vieną puodelį per dieną smile.gif Beje, labiau mėgstu tirpią kavą, o gydytoją sakė, kad geriau gerti tikrą kavą, negu tą tirpią smile.gif
Atsakyti
As viena puodeli kavos su pienu isgeriu ax.gif Tiek tai jau tikrai galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muvija @ 2010 03 30, 22:03)
aš tai geriu kavą ir su pienu, ir be pieno ir galvos dėl to nesuku.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif jei neišgerčiau kavos ryte, nepaeičiau blush2.gif
Atsakyti
tikrai galima gert 4u.gif po1 puodeli stiprios kavos 4u.gif
Atsakyti
na as be kavos puodelio ryte "nepaskrendu" labai spaudimas nukrites... nors va mano mama mokosi db medicinoj, ir si semestra butent apie nestuma mokesi kas galima kas negalima ir pan... smile.gif tai sake kad jei isgeri 5 puodelius iprastos kavos, tai ji veikia kaip stimuliatorius prieslaikiniam gimdymui arba persileidimui. tad sveikiausia yra isgerti 1-2 puodelius smile.gif ir butent geriausia yra su pienu smile.gif
Atsakyti