Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima gerti kavą su pienu nėštumo metu?

QUOTE(dkundelyte @ 2010 03 24, 20:36)
o kazin ar geriau juoda kava ar su pienu?

su pienu kava yra svelnesne
Atsakyti
As geriau kava ir su pirmu nestumu ir dabar ja geriu,ir siaip saves labai neriboju draudimais,viskas gerai tik reikia visko su saiku.Tiesa geriu tik kava su pienu,nes kitokios nemegstu ax.gif
Atsakyti
kiekviena ryta pradedu su kavos puodeliu,ajsku nebe tokios stiprios kaip anksciau ir su pienu,ko anksciua nelabai megau smile.gif
Atsakyti
man tai visai patinka miezine kava "inka". rytais tirpia paprasta geriu, o po pietu isgeriu "inkos". thumbup.gif
Atsakyti
As stengiuosi negerti kavos, bet kai labai uzsimanau geriu su kondensuoto pieno keliais sauksteliais, nes MB kitokios neleidzia doh.gif biggrin.gif

As taaaip noreciau redbulio, bet negeriu jo... bet juk ten irgi kofeinas ir tiek g.gif bet turbut zymei didesne doze.
Atsakyti
smile.gif+2010 03 26, 23:31-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 03 26, 23:31)
As taaaip noreciau redbulio, bet negeriu jo... bet juk ten irgi kofeinas ir tiek g.gif  bet turbut zymei didesne doze.

oi patikek. doze daug didesne, o dar taurinas, guarana, kurie dar labiau energijos suteikia. siaip vaistinej guaranos yra pirkt, bet nescioms negalima http://www.farmapedi...hp/Guarana.html
Atsakyti
geriu kava be pieno, po 2 puodelius per diena tiek pirmo, tiek antro nestumo metu.
Kol pykino pirmus menesius paciai nesinorejo, dabar norisi, geriu, kada noriu.
Atsakyti
Viska reikia daryti su saiku. Girdejau kad kava visai neblogai, joje yra daug antioksidantu. Jei anksciau geret kava nereikia jos atsisakyti. O ash negeriu kavos visai, tai ir dabar nepradesiu!
Kas liecia su pienu - kodel gi ne?
Atsargumo manau reiktu pagimdzius, po poros dienu kai atsiranda tikras motinos pienas - svarbu nepersistengti, nes krutys taip prisipildo, gali sprogti. Tada su skysciais reikia atsargiai, ypac su pienu.
Atsakyti
as irgi geriau iki nestumo ir jo metu neatsisakau kavos 1-2 puodelius per diena, ir manau kiekviena pagal save jaucia ar kavos reikia del spaudimo ir panasiu dalyku ar is iprocio ar del skonio 4u.gif
man kava sureguliuoja spaudima ir galvos nebeskauda - neisgerus kartais taip tvinkcioja smilkiniai ir sirdis kalatojasi kad atrodo tuoj kurnors kasnors "uztrumpins".
tais atvejais kai norisi tik "kavos skonio" geriu kava be kofeino, tarkim per pietu pertraukeles pasiplepant su kolegem ax.gif visos geria kava ir as "kava" ax.gif
uztat atsisakiau visiskai juodos ir zalios arbatos, kuriose taip pat yra kofeino ir geriu tik raudona arbata.
kazkuri minejo INKA kava, ji gaminama is grudu kiek zinau, ir mano galva yra puikus gerimas bei akvos pakaitalas (kai organizmas nereikalauja kofeino, o tera iprotis gerti kava). thumbup.gif
Atsakyti
as geriu kava kas ryta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos
Kadangi kava naikina kalcį, tai būtinai šalia jos reikia gerti ar valgyti kalcį turinčius produktus. Aš pvz kavą geriu su varške ar varškės sūriu. Žinoma, kava su pienu geriau nei viena. smile.gif
Atsakyti
O aš tiesiog geriu kava be kofeino. Skonis beveik nesiskiria. ax.gif
Atsakyti