Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima gerti kavą su pienu nėštumo metu?

QUOTE(Vaterlo @ 2013 05 11, 12:00)
Pasikartosiu, visa, kas vartojama protingai, su saiku, tikrai nėre kenksminga.


tai benzodiazepinų po tabletę prieš miegą matyt irgi nepakenks? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devuška: 19 gegužės 2013 - 15:19
Kodėl būtinai su pienu..?smile.gif Juk kofeinas piene nedingsta smile.gif
As geriu kiekvieną rytą. Be pieno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 05 19, 16:19)
tai benzodiazepinų po tabletę prieš miegą matyt irgi nepakenks? smile.gif


Gal nekrypkim į kvailus kraštutinumus? Kas norėjo, mane suprato. O jei tamsta bando skaityt kažką, ko nėra tarp eilučių, panašu, tikrai minėtas tabletes vartojat.
Papildyta:
QUOTE(Lapkritė @ 2013 08 12, 14:46)
Kodėl būtinai su pienu..?smile.gif Juk kofeinas piene nedingsta smile.gif
As geriu kiekvieną rytą. Be pieno smile.gif


Geriu ir aš. Geriu be pieno. Retsykiais, kai labai užsimanau, nusiperku puodelį latte ar kapučino. Nemanau, kad kava yra didžiausia blogybė iš visų, mus supančių.
Atsakyti
Aš irgi kartais kavą geriu (be pieno). Labai padeda mano užkietėjusiams viduriams smile.gif
Apie kavą su pienu, tai ginė sakė, kad galima ją gerti (aišku ne per daug).
Atsakyti
Aš irgi geriu kavą, tik su pienu, nes tiesiog tokią mėgstu. Kartais ir po du puodelius per dieną. Tikrai nemanau, kad čia didelė blogybė. Juk net medikai įvardija kavos gėrimą nėštumo metu kaip blogybę tik jei išgeriama daug puodelių per dieną. Nuo vieno ar dviejų nieko nenutiks... O tuo labiau, kad pas mane spaudimas žemokas dažnai būna...
Atsakyti
visa nestuma geriau kava I diena po 3 puodelius,bet tik nestumo pradzioje su pienu nes juodos organizmas neprieme.
Atsakyti
Wisa gyvenima geriau kava, bet kai pastojau nustojau gerti, nes prisikaiciau wisokiu atsiliepimu, kad negerai. Bet kai paklausiau sawo ginekologes ar galima gerti kawa, ji pasake, kad taip. Kad nesciosiom galima isgerti max 3 puodelius kawos ir cia kalbama yra apie espreso kawa. Taigi jei geriama silnesne kava, galima ir 4 puodelius isgerti. Bet as tiek negeriu, isgeriu 1 arba 2 puodelius silnos kavos su pienu smile.gif arba kartais netgi geriu be kofeino smile.gif
Atsakyti
pirmo nestumo metu pykindavo nuo kavos, todel negeriau. Nors paprastai kaip ir dabar isgerdavau 1 puodeli su pienu ryte.
Atsakyti
Jei gerei pries nestuma, tai manau galima ir nestumo metu smile.gif As geriau po 1-2 puodelius per diena nestumo metu, o pries nestuma ir dagiau isgerdavau smile.gif
Atsakyti
As atsisakiau nestumo ir zindymo laikotarpiais 4u.gif
Atsakyti
Geriu 1-2 puodelius ivairios (su pienu/be pieno) kavos i diena smile.gif
mano darbas yra neatsiejamas nuo kavos, be jos negaliu biggrin.gif
ir sis gerimas nedideliais kiekiais tikrai nera kenksmingas smile.gif
Atsakyti
Geriu kavą kartą per dieną - ryte, didelį 330 ml puodą stiprios juodos kavos be cukraus. Buvau atsisakius kavos nuo maždaug 10 iki 18 sav., nes pykino (bet tuo metu ir maisto beveik buvau atsisakius), kai pykinimas praėjo vėl grįžau prie kavos. Akys nušvinta, kai ryte atsigeriu.
Atsakyti