Įkraunama...
Įkraunama...

Rugby

Gal kas galit ideti kaip realiai atrodo si tunika? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kas turit ir galit pakomentuoti siuos sortus? ax.gif Labai idomu butu gyvai pamatyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sweeta @ 2010 08 23, 14:14)
Gal kas galit ideti kaip realiai atrodo si tunika?  4u.gif
user posted image

galiu pakomentuot nebent, nes turejau tokia...
jei klubai nera siauri, tai ji nelabai tinka... sakyciau minkstaja ypac didina, bet jau man taip atrode g.gif
siaip maloni, miela nestora medziagyte 4u.gif

Atsakyti
Sveikos paneles,ir as prisijungiu prie jusu,man sios firmos rubeliai irgi labai patinka.Turiu tokia suknele,siaip nesioju S,kartais xs, bet kazkaip sita S emiau,tai biski didoka sakyciau
user posted image

wat man labai grazios tokio tipo sukneles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image

dzinsiuku pora turiu tai irgi labai patenkinta,dabar dar gundausi tokia suknele,maciau kazkas panasaus yra,gal kuri zinote,jos medzigyte plona,ar tokia storesne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligituka: 29 lapkričio 2010 - 13:03
QUOTE(ligituka @ 2010 11 29, 14:02)
user posted image
dzinsiuku pora turiu tai irgi labai patenkinta,dabar dar gundausi tokia suknele,maciau kazkas panasaus yra,gal kuri zinote,jos medzigyte plona,ar tokia storesne?

Sita turiu, storesnes medziagos ji.
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 11 29, 14:21)
Sita turiu, storesnes medziagos ji.


O KOKIUS JUS BATUKUS PRIE JOS NESIOJATE? g.gif
Atsakyti
na gerbeju tai yra smile.gif man megztukai ju 'ziauriai' patinka, labai gerai nesiojasi, tvarkingi tiek is isores, tiek is vidaus. Paskutinis buvo rudens pirkinys: http://www.ralphlaur...rentPage=family (ir kaina itkrai nedidele o grazutis toks ir puikiai nesiojasi, be to tinka prie daugumos ansambliu thumbup.gif )
Anksciau ir polo marskinelius esu pirkusi, tiek kad turint omeny kaina, tai nemazai reikia pinigine pakratyti, o 'fufliaku' nesinori, taciau 2ar3 metai nebeperku - atsibodo nes labai daug prisiziurejau uzsieny kopiju ir labai nevykusiu tad tiesiog nuvalkiojo sito prekinio zenklo logotipa ir dabar jau polo tokiu nebenoriu: pamatai oro uoste kinieti su Ralph Lauren marskineliais, kai is siuvineto logotipo styro siulai...fui net nupurto. Letai bet tas pats ima darytis ir su Lacoste. Aisku ne visos kopijos prastos kokybes, bet neperku, kartais neatsilaikau tik pries geros kokybes aksesuarus 4u.gif O siaip tai atradau viena lietuviska kompanija kuri pagal polo marskineliu kokybe tikrai liuks, tad is ralph'o liko tik megztukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inesse @ 2011 12 14, 13:00)
Paskutinis buvo rudens pirkinys:  http://www.ralphlaur...rentPage=family  (ir kaina itkrai nedidele o grazutis toks ir puikiai nesiojasi, be to tinka prie daugumos ansambliu thumbup.gif )



patiko sis megztukas, jei ugis iki 164 cm imt petite ar regular? g.gif manekenei jei pats tas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2011 12 14, 12:42)
patiko sis megztukas, jei ugis iki 164 cm imt petite ar regular?  g.gif manekenei jei pats tas g.gif


as siaip emiau medium, o Jus ziurekit ne tik pagal ugi bet ir pagal apimtis M, S ar XS Jums tinkama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesse: 16 gruodžio 2011 - 12:37
QUOTE(inesse @ 2011 12 14, 13:00)

Anksciau ir polo marskinelius esu pirkusi, tiek kad turint omeny kaina, tai nemazai reikia pinigine pakratyti, o 'fufliaku' nesinori, taciau 2ar3 metai nebeperku - atsibodo nes labai daug prisiziurejau uzsieny kopiju ir labai nevykusiu tad tiesiog nuvalkiojo sito prekinio zenklo logotipa ir dabar jau polo tokiu nebenoriu: pamatai oro uoste kinieti su Ralph Lauren marskineliais, kai is siuvineto logotipo styro siulai...fui net nupurto. Letai bet tas pats ima darytis ir su Lacoste. Aisku ne visos kopijos prastos kokybes, bet neperku, kartais neatsilaikau tik pries geros kokybes aksesuarus  4u.gif O siaip tai atradau viena lietuviska kompanija kuri pagal polo marskineliu kokybe tikrai liuks, tad is ralph'o liko tik megztukai  ax.gif


O kur perkate?
Polo marškinėlius dėvi mano sūnus kasdien į mokyklą po švarku, neužmušami. Pirkau www.macys.com , gal ten būna originalūs?
Atsakyti
QUOTE(inesse @ 2011 12 16, 13:36)
as siaip emiau medium, o Jus ziurekit ne tik pagal ugi bet ir pagal apimtis M, S ar XS Jums tinkama.


dydi tai zinau, bet nezinau is petite ar regular ji imti..
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 12 16, 15:21)
O kur perkate?
Polo marškinėlius dėvi mano sūnus kasdien į mokyklą po švarku, neužmušami. Pirkau www.macys.com , gal ten būna originalūs?

Zinoma, Macys originalus smile.gif
Atsakyti