Įkraunama...
Įkraunama...

Rugby

QUOTE(charisma2121 @ 2010 06 27, 16:52)
bus bus,manau per liepos 4 svente vel bus papildomos 25% nuolaidos kodukas ax.gif

na va nebe daug liko palaukt thumbup.gif o ruosiausi i Ryga vaziuot biggrin.gif pora dienu veliau isvarysim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 06 27, 16:55)
na va nebe daug liko palaukt  thumbup.gif o ruosiausi i Ryga vaziuot  biggrin.gif  pora dienu veliau isvarysim  lotuliukas.gif


prasides kokia liepos 2-3 mirksiukas.gif ir visada per tas dienas buna ziauriai geri pasiulymai ir kainos visur wub.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 06 27, 17:11)
prasides kokia liepos 2-3 mirksiukas.gif ir visada per tas dienas buna ziauriai geri pasiulymai ir kainos visur  wub.gif

thumbup.gif sluosim drinks_cheers.gif
grizo MB su Rygbio siuntiku assa.gif viskas super, tik leginsiukai, kur dejau foto realiai man lygiai su keliais, nes ugis nemazas, bet sueis, bliuskyte nereali sokiai.gif isvada - noriu dar hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 06 26, 21:56)
Sveikos Rugbiuko myletojos  drinks_cheers.gif
po biskiuka ir as pratinuosi Rugby  thumbup.gif
Turiu sita tunikute, esu laaabai patenkinta,
nors mano ugis 1,78 cm nera labai trumpa  wub.gif
user posted image

nu vat, o man ta tunika visai nepatiko schmoll.gif
gerai, kad pardaviau blush2.gif
medziagyte ir kokybe superine, bet pats modeliukas schmoll.gif tiesiog mano figurai tragiskai netiko doh.gif
Atsakyti
Gavau siandien savo Rugby paltuka, matavaus, matavaus, dziaugiausi is pradziu wub.gif Bet dabar manau, kad pardavinesiu g.gif Nescia kuo puikiausiai i ji telpu, uzsisegu ir t.t. Manau, veliau jis man bus per didelis doh.gif Siaip XS, bet tikrai i didesne puse unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2010 06 28, 00:02)
Gavau siandien savo Rugby paltuka, matavaus, matavaus, dziaugiausi is pradziu  wub.gif Bet dabar manau, kad pardavinesiu  g.gif Nescia kuo puikiausiai i ji telpu, uzsisegu ir t.t. Manau, veliau jis man bus per didelis  doh.gif Siaip XS, bet tikrai i didesne puse  unsure.gif



o jis tau tik per liemeni per didelis, ar per pecius irgi labiau S, negu XS? kazkaip susidaro ispudis,kad visi virsutiniai rugby didinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2010 06 28, 00:02)
Gavau siandien savo Rugby paltuka, matavaus, matavaus, dziaugiausi is pradziu  wub.gif Bet dabar manau, kad pardavinesiu  g.gif Nescia kuo puikiausiai i ji telpu, uzsisegu ir t.t. Manau, veliau jis man bus per didelis  doh.gif Siaip XS, bet tikrai i didesne puse  unsure.gif

o tai tau verysad.gif maciau temoj paltuka tavo, super grazus thumbup.gif
Atsakyti
merginos, o kazin rugby tipo marskineliai xs dydzio 100 proc medvilnes skiriasi dydziu nuo tu, kur 98 medvilne ir 2 elastano? gal kas turit? as parsisiunciau su elastanu xs, tai man jie tokie gerokai aptempti, nezinau ar nereiktu s dydzio g.gif o kazin kokio dydzio imt kur 100 proc medvilne? g.gif gal kas turit s ir galetumet pamatuot, kiek per pazastis yra ax.gif 4u.gif
Atsakyti
as su durnu klausimu
ar prie sitos sukneles:
user posted image
tiktu svarkelis tamsiai melynas su smulkiais dryzeliais g.gif va toks
user posted image
pati mastau, kad nea, nu bet velnias labai noriu tos suknes doh.gif, bet ant virsaus uzsimesti turiu tik ta dryzuota svarkeli doh.gif
gal kas mesteles ideju kokiu g.gif
velnias, ta dryzuotas svarkas mane nervuoja, nezinau prie ko derinti doh.gif
Atsakyti
mano akim ziurint - netinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2010 07 30, 15:56)
as su durnu klausimu
ar prie sitos sukneles:
user posted image
tiktu svarkelis tamsiai melynas su smulkiais dryzeliais  g.gif va toks
user posted image
pati mastau, kad nea, nu bet velnias labai noriu tos suknes  doh.gif, bet ant virsaus uzsimesti turiu tik ta dryzuota svarkeli  doh.gif
gal kas mesteles ideju kokiu  g.gif
velnias, ta dryzuotas svarkas mane nervuoja, nezinau prie ko derinti  doh.gif



Netiktu, nes per daug dryzuota jau butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2010 07 30, 15:56)
ar prie sitos sukneles tiktu svarkelis tamsiai melynas su smulkiais dryzeliais  g.gif va toks 

Gaila, bet tikrai netiks schmoll.gif
Atsakyti