Įkraunama...
Įkraunama...

Rugby

QUOTE(rapoja @ 2010 06 01, 17:35)
Klausimas  help.gif
turiu suknelę
user posted image
ji gana storokos medžiagos,tad tinkama vėsesniam orui.Įdealiausias variantas prie jos-mėlynos timputės.O kas dar tiktų?Pėdkelnės g.gif  schmoll.gif baltos,raudonos timpos g.gif


Skinny dzinsiukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(TIANI @ 2010 06 01, 20:10)
Skinny dzinsiukai  wub.gif

as panasia turiu, tai velkuosi arba tympas arba dzinsus
Atsakyti
user posted image

atrodo tokia maciau, su timpom ja buvo apsivilkus, graziai atrode mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip su dydziais sitos melynos suknutes? Jei nesioju 36, tai s tiks? Nes sale maciau, kad visai neblogas... ir dar klausimas, pacios siunciates ar per tarpininkes, nes kazkaip nerandu, ar tiesiai i LT siuncia
Atsakyti
QUOTE(raiboji peleda @ 2010 06 05, 12:11)
o kaip su dydziais sitos melynos suknutes? Jei nesioju 36, tai s tiks? Nes sale maciau, kad visai neblogas... ir dar klausimas, pacios siunciates ar per tarpininkes, nes kazkaip nerandu, ar tiesiai i LT siuncia

Jums turbūt s tiks g.gif aš nešioju 38-40 tiko m.Jei mėgstat aptemptas gal net xs užtektų...Rudaplaukės išparduotuvėj mačiau s tokią pardavinėja-išsiaiškinkit ten dydį.Ir kaina gera tos suknelės mirksiukas.gif -nereiks laukt,iš kart turėsit.Aš per tarpininkes siunčiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2010 06 05, 16:17)
Jums turbūt s tiks g.gif aš nešioju 38-40 tiko m.Jei mėgstat aptemptas gal net xs užtektų...Rudaplaukės išparduotuvėj mačiau s tokią pardavinėja-išsiaiškinkit ten dydį.Ir kaina gera tos suknelės mirksiukas.gif -nereiks laukt,iš kart turėsit.Aš per tarpininkes siunčiuosi 4u.gif

aciukas Jums uz info 4u.gif
Atsakyti
Mergytes, gal kuri pirkot toki Rugby paltuka? Kaip jis realiai, fainas? Kaip dydis? Jei XS nesioju, tai XS ir imt? Nebus pamazintas? g.gif

user posted image
Atsakyti
mergaites gal kuri turite tokia suknele parduoti m dydi 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 06 04, 22:39)
user posted image




Kas turite tokia suknyte - ar mielas rubelis, ar smagiai nesiojasi ? Ar patenkintos pirkiniu ?
Atsakyti
Man tai labai faina suknytė 4u.gif tik jei esat l.aukšta gali būti trumpoka,bet galima nešioti su timpom ir pan.Man tai vykęs pirkinys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2010 06 23, 13:09)
Man tai labai faina suknytė 4u.gif tik jei esat l.aukšta gali būti trumpoka,bet galima nešioti su timpom ir pan.Man tai vykęs pirkinys mirksiukas.gif

Aciui uz atsakyma, taciau jau nebeliko jos verysad.gif
Reikes griebti ta, apie kuria Kristi klause.
Rapoja, o tie skeltukai sonuose ar labai skeciasi ?
Atsakyti
Skeltukai 2-3 cm,tai nėra kam ten skėstis mirksiukas.gif ,o to kito modeliuko tik xs yra-aš ir visai norėčiau dar ir kitokios,bet man reikia m smile.gif
Atsakyti