Įkraunama...
Įkraunama...

Rugby

QUOTE(Ingredd @ 2013 01 16, 21:10)
Su 2 proc elastano turit?

As emiau velvetkes 2dydi su 92cm,idealiai,galeciau net gal ir i 0 ikisti,nes per liemeni laisvoka,bet subinike graziai aptempta

Paskutine sukne imciau S dydzio.
Atsakyti
QUOTE(super_wife @ 2013 01 27, 13:07)
As emiau velvetkes 2dydi su 92cm,idealiai,galeciau net gal ir i 0 ikisti,nes per liemeni laisvoka,bet subinike graziai aptempta

Paskutine sukne imciau S dydzio.

aš turiu tas velvetines usa2 , man gal norėtųsi usa4 wife ax.gif smile.gif labai smagios, minkštos, jo aptempia visur gražiai, bet man su 93 cm. klubais tai tik tik,man norisi žemesnio liemeniu, kad jos būtų,o jos aukštai liemuo, bet kas mėgsta aukstesniu liemeniu tai super, thumbup.gif deviu į darbelį puikiai wub.gif
o va į šitas, neįlindau į usa2 g.gif ax.gif teko persisakyti usa4, nes storesnis velvetas ir viskas jau labai net aptempta, negražu, bet šios realybėje labai gražios wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos,gal kas turite sia suknele ir galite pakomentuoti kaip jos su dyziais didintos o gal mazintos,uzsisakiau ir dabar bijau kad gali netikti,bet galima dar uzsakyma pakoreguoti,laukiu jusu komentaru.Aciu mirksiukas.gif
http://www.ralphlaur...odEvar=Recently Viewed
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2013 06 28, 13:31)
Sveikos merginos,gal kas turite sia suknele ir galite pakomentuoti kaip jos su dyziais didintos o gal mazintos,uzsisakiau ir dabar bijau kad gali netikti,bet galima dar uzsakyma pakoreguoti,laukiu jusu komentaru.Aciu mirksiukas.gif
http://www.ralphlaur...odEvar=Recently Viewed


Šios linijos turiu vieną polo suknelę tai man dydis atitiko. Nešioju S ir ėmiau S.
Atsakyti
QUOTE(vaniline24 @ 2013 06 28, 17:51)
Šios linijos turiu vieną polo suknelę tai man dydis atitiko. Nešioju S ir ėmiau S.

Aciu uz atsakyma,nusiraminau,gal viskas tiks ir patiks 4u.gif
Atsakyti
Mergaites,gal sitoj temutej kas nors turit tokio modeliuko XL is vaiku skyriaus?Domina rankoviu ilgis,aciu.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(super_wife @ 2012 09 08, 15:10)
Merginos o Rugby dzinsiukai su 92cm koki imti? g.gif

26 dydi! thumbup.gif
Atsakyti
kaip batai atitinka dydi?
Atsakyti
QUOTE(raiva @ 2013 11 04, 13:06)
kaip batai atitinka dydi?

as nesioju 38,5 kazkur,peda apie 25cm,visad perku RL 8 ir liux! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliass: 04 lapkričio 2013 - 14:16
QUOTE(zaliass @ 2013 11 04, 14:16)
as nesioju 38,5 kazkur,peda apie 25cm,visad perku RL 8 ir liux! thumbup.gif


dekui, tai su 24,5 cm 7,5 dydis turetu būti geras..
Atsakyti
QUOTE(raiva @ 2013 11 04, 14:31)
dekui, tai su 24,5 cm 7,5 dydis turetu būti geras..

su tokia pėda man 7 tobulai tinka rolleyes.gif
Atsakyti
Vai, kokia mirštanti tema unsure.gif
Aš jau savaitę laiko vargstu su RL striukėmis doh.gif Pradžioje norėjau puspalčio, bet protingi žmonės atkalbėjo. Paskui įsižiūrėjau striukę, bet nėra mano dydžio unsure.gif Kaip manot ar yra šansų, kad papildys dar dydžiais g.gif ? Nusispjoviau, galvoju imsiu kitą, kuri irgi nieko, bet mažiau patinka. Ir ką manot, nebeliko ir tos doh.gif
Ar blue label linijos striukė yra šansų, kad bus pamažinta? Imčiau didesnį dydį, bet bijau rizikuoti, jei bus be proto didelė, jaučiu net siuvėja nesumažins doh.gif
Ar turite kas striukę blue label linijos, gal galite pakomentuoti g.gif
Atsakyti