Įkraunama...
Įkraunama...

Rugby

Milana 31, parasykite rytoj kaip jums ta bliuskute 4u.gif . As praeita savaite uzsisakiau xs dydi, tai tikiuosi nebus maza, bet galejau dar kelias dienas palaukt, nes nuolaida dabar tikrai labai gera biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fggh: 05 vasario 2012 - 21:09
QUOTE(fggh @ 2012 02 05, 21:08)
Milana 31, parasykite  rytoj kaip jums ta bliuskute  4u.gif . As praeita savaite uzsisakiau xs dydi, tai tikiuosi nebus maza, bet galejau dar kelias dienas palaukt, nes nuolaida dabar tikrai labai gera  biggrin.gif

fggh, jau turiu Georgiana Lace Glam Top. Labai patenkinta wub.gif , dydis S puikiai tinka . Vaizdas apsirengus pilnai atitinka internetine nuotrauka . Puikiai dera su dzinsais.
Nustebino, kad trikotazine dalis yra visur dvieju sluoksniu, todel labai graziai priglunda. Labai patiko paraukimas soninese siulese.
Neriniai, aisku, be elastano. Peciu linija gan siaura. Rankogaliai ziurisi graziai, su sagutemis.
Atsakyti
Merginos,

ar sia kas nors turit? Kaip dydis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milana31 @ 2012 02 06, 17:25)
fggh, jau turiu Georgiana Lace Glam Top. Labai patenkinta  wub.gif , dydis S puikiai tinka . Vaizdas apsirengus pilnai atitinka internetine nuotrauka . Puikiai dera su dzinsais.
Nustebino, kad trikotazine dalis yra visur dvieju sluoksniu, todel labai graziai priglunda. Labai patiko paraukimas soninese siulese.
Neriniai, aisku, be elastano. Peciu linija gan siaura. Rankogaliai ziurisi graziai, su sagutemis.

Tai puiku, kad tiko thumbup.gif
Tik va, jei jau peciu linija gan siaura, tai xs dar siauresne bus. O jusu peciai platus 4u.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fggh: 06 vasario 2012 - 17:36
QUOTE(fggh @ 2012 02 06, 17:23)
Tai puiku, kad tiko  thumbup.gif
Tik va, jei jau peciu linija gan siaura, tai xs dar siauresne bus. O jusu peciai platus 4u.gif ?


Nea, mano peciai normalaus plocio, niekada neturejau problemu del peciu.
Ant manes si bliuzele atrodo, galima sakyti, kaip internete. Kalbu apie pati dydi.
4u.gif

Atsakyti
QUOTE(milana31 @ 2012 02 06, 15:25)
fggh, jau turiu Georgiana Lace Glam Top. Labai patenkinta  wub.gif , dydis S puikiai tinka . Vaizdas apsirengus pilnai atitinka internetine nuotrauka . Puikiai dera su dzinsais.
Nustebino, kad trikotazine dalis yra visur dvieju sluoksniu, todel labai graziai priglunda. Labai patiko paraukimas soninese siulese.
Neriniai, aisku, be elastano. Peciu linija gan siaura. Rankogaliai ziurisi graziai, su sagutemis.

drinks_cheers.gif tikrai labai graži ir super prie džinsiukų wub.gif
Atsakyti
http://www.ralphlaur...ar=Shopping Bag

GAL kas turite siuos vyriskus kaip dydziai atitinka ? aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
mamuliukai, o kaip su avalyne? Ar atitinka? ir ka reiskia B raidele? g.gif Aciu
Atsakyti
pasiemiau siandien rugby skinny chapman oxford marskinius ( tokius: http://www.rugby.com...c...&cp=3138869 ) . tik pirkau sale skyriuje kai buvo. emiau 6 dydi, tai idealiai man nesiojanciai s- m dydi (dazniau s). krutines apimtis 34c. zodziu kaip nulieti jie ant manes.o patys marskinukai tvirtos medziagos bei kokybisko pasiuvimo.
Atsakyti
QUOTE(milana31 @ 2012 01 18, 14:21)


Merginos, sakykit o jums ta dalis kur nerinai nera aptempta? Ji laisvoka siek tiek lieka ar ne? As nesioju XS-S ir pasiemiau S dydi. Tai man kazkaip lyg ir per laisva. O su trikotazine dalim viskas gerai. Sakau gal XS dydzio reikejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2012 02 19, 23:31)
Merginos, sakykit o jums ta dalis kur nerinai  nera aptempta? Ji laisvoka siek tiek lieka ar ne? As nesioju XS-S ir pasiemiau S dydi. Tai man kazkaip lyg ir per laisva. O su trikotazine dalim viskas gerai. Sakau gal XS dydzio reikejo  g.gif


Tie neriniai be jokio elastano, net nepagalvojau, kad turetu aptempti rankas kaip apatininis trikotazas.

O Jums paciai nepatinka, kaip atrodo ant Jusu ? Man tai liuks vaizdas, rankoves kaip ant manekenes.

Gal dar ir kitos pirkusios pasisakys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milana31: 20 vasario 2012 - 08:32
QUOTE(milana31 @ 2012 02 20, 08:30)
Tie neriniai be jokio elastano, net nepagalvojau, kad turetu aptempti rankas kaip apatininis trikotazas.

O Jums paciai nepatinka, kaip atrodo ant Jusu ? Man tai liuks vaizdas, rankoves kaip ant manekenes.


Kad aptempta tai tikrai ir as net negalvojau, bet man kazkaip lyg ir per laisvi jie. Sakau gal turetu buti labiau priglude. Ir va butent kaip Jus rasot - nepatinka kaip atrodo ant manes schmoll.gif , kazkas ne taip tik niekaip nesuprantu kas. Na eisiu dar pasimatuosiu jeigu jau taip turi buti, gal jau dabar kitaip atrodys rolleyes.gif
Atsakyti