Įkraunama...
Įkraunama...

Rugby

QUOTE(Pampariskinas @ 2011 12 16, 15:54)
dydi tai zinau, bet nezinau is petite ar regular ji imti..


Jus kazkur ne ten dairotes - 'apparel' ir reiskia virsutini ruba, todel pagal sia lentele surasite/apsiskaiciuosite savo dydi. 'petite' is prancuzu kalbos isvertus reiskia 'mazas/zemas' 'petite and under' - reiksia dar zemesniems/mazesniems, t.y. vaikiski dydziai, jei Jus pasiskaiciuojate kad Jums reikai is vaikiskos lenteles uzsisakyti ruba tuomet tiapri darykit - negaliu pagal Jus paskaiciuoti nes Jus pati geriau zinot savo ugi ir apimtis smile.gif. Siaip as internetinese parduotuvese pirkdama nevengiu uzklausti konsultantu jei kyla neaiskumu del kazko - jie patars Jums konkreciai, jei reiks net matmenis surasys biggrin.gif Esu pirkus stipriai abejoniu kelianciu produktu tad uzklausti tiesiogiai pati geriausia iseitis wink.gif kita vertus as pati esu pastebejusi kad mes Siaures europieciai esam labiau 'ilgarankiai' ir tai kas tinka pvz olandui ar amerikonui, nebutinai tiks mums, tad jei perku internete susirenku informacija is konsultanto arba tiesiog jei imanoma susirandu 'size chart' ir apsiskaiciuoju pati kuris tikrai tiks. Kai kurios kompanijos turi idealiai atitinkancius dydzius kur is kart zinau jei pirksiu, jokiu problemu nebus ir drasiai spaudziu reikiama. Su minetu megztuku jokiu problemu nebuvo - tinka idealiai
Atsakyti

Gal kuri turit panašius šios serijos polo džinsiukus
http://www.ralphlaur...rentPage=family
su 93 sėdimąją koks dydis tiktų

ačiū 4u.gif
Atsakyti

Sveikos,

Klausimas gal šiek tiek ne į temą, bet tikiuosi čia rimčiausios pirkėjos man greičiausiai patars. Problema tokia: nusipirkau Ralph Lauren megztuką, bet man kyla abejonių dėl jo originalumo. Noriu paklausti:
- ar yra moteriškos linijos drabužių su POLO etikete? Kiek turiu, mano visi megztukai ir maikutės sy Ralph Lauren etikete (net polo maikutės). O su polo tik vyriška.

va tokia nuo vyrisko megztinio (tik mano netgi ne tokia iki galo):

user posted image

Ar kas turit moterišką megztinį su tokia?

- aš pirkau kašmyro moterišką megztuką. Man "nepatinka" pats kašmyras - nesu tokio mačiusi (ai, jei nevyniociau į vatą, tai sakyčiau nei velnio ten ne kašmyras doh.gif ). Gal kas turite RL kašmyro megztukų ir gali pasidalinti, kaip atrodo, kokios turi būti etiketės.

Paskutinis klausimas - ar kada buvo Macys RL kašmyrinių moteriškų megztukų? Nes dabar nėra. verysad.gif

labai laukiu pagalbos 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(mausiuke @ 2011 12 28, 14:51)
Gal kuri turit panašius šios serijos  polo džinsiukus
http://www.ralphlaur...rentPage=family
su 93 sėdimąją koks dydis tiktų

ačiū  4u.gif
Man šitas klausimas irgi labai aktualus, dabar užsisakiau juos 26 dydžio su 88 cm. g.gif
Atsakyti
Gal kas pirkot tokia suknyte?
http://www.rugby.com...c...&cp=3138869

QUOTE(sweeta @ 2010 08 23, 13:14)
Gal kas galit ideti kaip realiai atrodo si tunika?  4u.gif
user posted image


Turiu parduot tokia M dydzio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2011 12 30, 20:23)
Man šitas klausimas irgi labai aktualus, dabar užsisakiau juos 26 dydžio su 88 cm. g.gif

man patarė 25 imt doh.gif tai laukiu...tikiuosi kažkaip įsisprausiu , jeine galėsim keistis tongue.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Noreciau patarimo smile.gif Ar sitas LAUREN megztukas yra padidintas ar atitinka dydi. Koks geriau tiktu su apimtim 89-68-94cm. xs ar s. Aciu 4u.gif
user posted image

O tokiu marskiniu is RUGBY su 89 cm. krutine reiketu 2 ar 4 dydzio?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aireda: 13 sausio 2012 - 17:23
QUOTE(mausiuke @ 2011 12 29, 00:51)
Gal kuri turit panašius šios serijos  polo džinsiukus
http://www.ralphlaur...rentPage=family
su 93 sėdimąją koks dydis tiktų

ačiū  4u.gif


su 93 turiu 26 dydi - kaip tik wub.gif mano kojos gan kudos, tai pvz. perkant levi's skinny dzinsiukus, tai toli garzu iki skinny doh.gif o sie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Passero @ 2011 12 29, 23:29)
Sveikos,

Klausimas gal šiek tiek ne į temą, bet tikiuosi čia rimčiausios pirkėjos man greičiausiai patars. Problema tokia: nusipirkau Ralph Lauren megztuką, bet man kyla abejonių dėl jo originalumo. Noriu paklausti:
- ar yra moteriškos linijos drabužių su POLO etikete? Kiek turiu, mano visi megztukai ir maikutės sy Ralph Lauren etikete (net polo maikutės). O su polo tik vyriška.

va tokia nuo vyrisko megztinio (tik mano netgi ne tokia iki galo):



Su tokia etikete tik vyriski buna. Moterisku rubu yra kelios linijos - populiariausia gal Lauren, tokiu atveju ir butu zalia Lauren etikete. Jei Blue Label, butu tamsiai melyna, bet uzrasas ne toks. Bet kokiu atveju, ne tokia etikete turetu buti. Mana panasu i neoriginala ax.gif
Atsakyti
QUOTE(citanika @ 2012 01 14, 13:02)
su 93 turiu 26 dydi - kaip tik wub.gif mano kojos gan kudos, tai pvz. perkant levi's skinny dzinsiukus, tai toli garzu iki skinny doh.gif o sie thumbup.gif

o kaip šio modelio apačia? labai siaura ir prigludus ar tokia laisvesnė? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ypač @ 2012 01 15, 00:38)
o kaip šio modelio apačia? labai siaura ir prigludus ar tokia laisvesnė?  blush2.gif


gal kiek suklaidinau blush2.gif doh.gif
mano sitie:
http://www.ralphlaur...rentPage=family
jie visiskai aptemti nuo virsaus iki apacios bigsmile.gif
Atsakyti
o įdomu su 96cm kokį dydį imti? gal kas turit? g.gif
Atsakyti