Įkraunama...
Įkraunama...

Nuplikęs pakaušis

pas mus tai smalsumo pozymis biggrin.gif kol neatsises taip ir neuzaugs tie plaukuciai lotuliukas.gif
Atsakyti
Nusitrina i pagalvyte, atsises bus viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(women007 @ 2011 01 19, 15:50)
Nusitrina i pagalvyte, atsises bus viskas gerai 4u.gif


tikrai taip, nors ir as buvau issigandusi del rachito..
Atsakyti
mums irgi buvo nuplikes pakausiukas, bet gydomaja vit D doze gavom kai pradejo labai prakaituoti delnai ir padukai. Jei vaikas trina pakausiuka i pagalvyte ir nusitrina manau, juk pagal toki pozimi nespres kad rachitas, jei nera kitu pozymiu unsure.gif
Atsakyti
Gydytoja sprendzia ne ti is praplikusio pakausio ,bet kaukoles kaulas minkstas ,jinai turi paspausti ,kad nustatytu.Delniukai ir padukai labai prakaituoja ,taip pat galvyte del to ir trina ,kad suprakaitavus labai niesti.Jeigu nepraeina vis didina vitamino D dozes. Reikia daug buti lauke ir gaudyti saulute .
Atsakyti
Pas mus irgi pakausis plikas buvo, bet dabar plaukuciai pradejo ataugti, manau nera esminis pozymis rachito, juk vaikuciai pirmus menesius tik guli, todel ir nusitrina tie plaukuciai
Atsakyti
QUOTE(meškutė999 @ 2011 04 13, 10:17)
Pas mus irgi pakausis plikas buvo, bet dabar plaukuciai pradejo ataugti, manau nera esminis pozymis rachito, juk vaikuciai pirmus menesius tik guli, todel ir nusitrina tie plaukuciai


o ka gydytoja sake? neklause ar nera kitu pozymiu? nuplikes pakausis tai tik vienas is pozymiu ,jeigu nera kitu pozymiu tai ir neverta nerimauti.
Atsakyti
Na, as pasisakysiu irgi siuo klausimu... ax.gif
Musu paciu mazius turejo rachita. Gimes ziema, gryno oro mazokai, saulutes taip pat. O taip pat, ko gero ir is manes ne kazin ka pasieme tu reikalingu medziagu, taigi trupuciuka turejom vargelio. Ir nebutinai sergant rachitu, vaikiuku rankytes, kojytes turi prakaituoti. schmoll.gif Musu mazius ne galvyte tryne, nei prakaitavo pedutes ir delniukai. schmoll.gif Vieninteliai du akimi matomi pozymiai man paciai buvo pakausiuko nuplikimas ir jo plokstumas. As jau ir pati numaniau, kad mums truksta vit.D., nuejus pas gyd., mano nuomone pasitvirtino. Gyd, paspaude galvyte ir tapo aisku. Man paciai buvo idomu suzinoti, kaip ten jos ta galvyte apciupinedamos nusprendzia, kad kauliukai minksti... g.gif bet pati namuose pameginau ir issigandau, kad sitaip ilinko galvytes kauliukai, kai ciut ciut stipriau spusteleji. Taigi, buvo padidinta vit. D doze, dar gerem spec. kalci ir aciu Dievui viskas susitvarke. thumbup.gif
Atsakyti
Tekantisaule , aciu Dievui, kad susitvarke wub.gif
Kazkaip baisu, kai pasiskaitai apie tikraji rachita... unsure.gif
Maniskei irgi pakausiukas nuplikes, bet gydytoja apziurejo, sake, prades sedeti - viskas susitvarkys. ir su pirmaja taip pat buvo.
Atsakyti
QUOTE(pina colada @ 2011 04 13, 15:33)
Tekantisaule , aciu Dievui, kad susitvarke  wub.gif
Kazkaip baisu, kai pasiskaitai apie tikraji rachita...  unsure.gif
Maniskei irgi pakausiukas nuplikes, bet gydytoja apziurejo, sake, prades sedeti - viskas susitvarkys. ir su pirmaja taip pat buvo.


Pakausiukas nuplinka ko gero beveik kiekvienam vaikiukui daugiau-maziau. mirksiukas.gif Bet del to dar nera diagnozes-rachitas. Tiesiog buna daug kitokiu pozymiu, o ypac galvytes kaulu minkstumas.
Taip kad nesijaudinkite, jei gydytoja pasake, kad rachito jums nera. 4u.gif Aisku, profilaktiskai nekenkia gerti kalci-magni, zuvu taukus, ar vit.D pasirinktinai pagal amziu. mirksiukas.gif
Mes, tiek savo vyresneliams, tiek maziui duodame zuvu taukus, o maziui dar ir skysta kalci, tik aisku, su pertraukom ji...menesi pageriam, menesi pertrauka ir taip tol, kol normaliai atsils orai, pasirodys saulyte, bei musiskos sodo ir darzo gerybes. smile.gif
Sekmes Jums! 4u.gif
Atsakyti
Taip mums irgi ta pati beda , ziema gime ,saulutes nera,mano nestumas irgi sunkus buvo i lauka mazai iseidavau schmoll.gif o kaip suzinojau ,kad ir niestukes turi gerti vitamina D,jeigu nebuna lauke .Man sito niekas nesake .Dabar tik vaiko gydytoja pasake kur gali buti priezastis unsure.gif Dabar geriam po 8 lasiukus ,bet kolkas niekas negereja schmoll.gif Gydytoja sake viskas susitvarkys ,bus daugiau saules ir reikalai susitvarkys rolleyes.gif plaukuciai tai ataugo ,o kauliukai vistiek minksti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ritusiuke @ 2011 04 13, 16:55)
Taip mums irgi ta pati beda , ziema gime ,saulutes nera,mano nestumas irgi sunkus buvo i lauka mazai iseidavau schmoll.gif  o kaip suzinojau ,kad ir niestukes turi gerti vitamina D,jeigu nebuna lauke .Man sito niekas nesake .Dabar tik vaiko gydytoja pasake kur gali buti priezastis  unsure.gif Dabar geriam po 8 lasiukus ,bet kolkas niekas negereja  schmoll.gif Gydytoja sake viskas susitvarkys ,bus daugiau saules ir reikalai susitvarkys rolleyes.gif plaukuciai tai ataugo ,o kauliukai vistiek minksti schmoll.gif


nestuke.gif reikalingas ne tik vit.D, bet ir kalcis, jis taip pat daug duoda nestumo metu leliuko kaulu vystymuisi. Taip pat labai naudinga gerti ir zuvu taukus. mirksiukas.gif Todel, as si nestuma savo nuoziura ir dar trupuciuka pasitarusi su vaistininke nusipirkau kalcio, tuoj ji baiginesiu, tai gines rekomendavimu pradesiu gerti zuvu taukus. ax.gif Tikiuosi si karta mano lelytei netruks jokiu medziagu, bei aisku, ju nebus per daug. ax.gif
Saulute naudinga ir reikalinga mazuliams, bet vel gi...siais laikais pas mus saulute "pikta" ir su ja taip pat reikia elgtis atsargiai. unsure.gif Tiesioginiuose saules spinduliuose mazylio negalima laikyti, nes tai gali duoti daugiau zalos, negu naudos. mirksiukas.gif Zodziu, viskas kas su saiku, tas sveika ir reikalinga, bei naudinga. 4u.gif
Gerem ir mes kazkada tuos 8 lasiukus vit.D, cia jau vadinama ta padidintoji doze. Mes gana ilgai tokia doze gerem (ko gero iki kokiu 6-6.5men.), kol galiausiai po mazele mazinom mazinom ir likom tik prie 2 lasiuku, nes rachitas, aciu Dievui, pasitrauke. bigsmile.gif
Zinoma, kad pas jus viskas susitvarkys. mirksiukas.gif Tik dabar reikia laiko ir kantrybes. 4u.gif Aisku, labai sunku laukti, bet lieka tik apsisarvuoti kantrybe, juk viskas del musu mazuju. 4u.gif
Atsakyti