Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(_ms_ @ 2010 04 06, 09:42)
smile.gif
mieli vilnieciai, tai kuris turi statyva paskolint? smile.gif


aš galiu iki balandžio 27-28 maždaug. smile.gif paskui jis išvažiuos su manim prie dviejų jūrų, vėjo, kalnų, vynuogynų, kvapų, vaizdų, vyno, gėlių, spalvų wink.gif tongue.gif biggrin.gif bet maniškis toks juokingas, lengvutis ir pigus, jei Tau tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2010 04 06, 11:53)
aš galiu iki balandžio 27-28 maždaug. smile.gif paskui jis išvažiuos su manim prie dviejų jūrų, vėjo, kalnų, vynuogynų, kvapų, vaizdų, vyno, gėlių, spalvų wink.gif tongue.gif biggrin.gif bet maniškis toks juokingas, lengvutis ir pigus, jei Tau tiks smile.gif



ok, aciu wink.gif
Atsakyti
ms, tu parašyk, jei gyvas ryte būsi, o tai ko tais neramu dėl tavęs, dar kas tavo baltos du butelius sugalvos atimt..nors tu draugiškas, pasidalinsi su visais kas norės biggrin.gif
Laukiu nuotraukų 4u.gif
Atsakyti
labas.

ms, tai ar darai, sekasi?
atradai jau turbut tas linijas, jeigu bandei. as siaip prisiminiau, kai pas Trimaka buvo uzduotis "12val" - kasdien visa savaite tiksliai ta valanda kur bebutumem turejom paspausti mygtuka. Tam sumanymui man irgi jungiancios linijos reikejo, tai ta pacia virvute su savim visa savaite nesiojausi:)

kas fotografuojat, kiek imat uz krikstynu fotografavima (valanda gyvo darbo)?
nors oj, kaip man nesaugi juosta tokiems dalykams, kzk norisi, kad kas su skaitmena padubliuotu. kai ne uz pinigus, tai gali ir nepavykti, ir siaip eksperimentuoti, o taip nesu tikra net, ar noriu isipareigoti..
Atsakyti
nu as biski barteriniu mainu ar pirkimo sandoriu dabar organizuosiu biggrin.gif

1. say, tu kzk skundeisi Retro 400s, ar jau atsikratei ju? Nupirkciau. arba gal kas kitas daugiau turit ir galetumet apie penketa parduoti, gan skubiai reiktu, per kt savaite.

2. nebeturiu siauros juostos imauciu. pirkciau arba mainyciau i placios.

3. jeigu kas uzmatysit parduodama didintuva, kuris tinka ir placiai, ir siaurai, duokit zinot. susiradau kambariuka, kuri vasara norec kaip foto spausdinimo kambareli irengt, tai domina visokie reikalinga pricindalai.

4u.gif



Atsakyti
Sveikos supermamos wink.gif

Kas ten užsiminė apie kokį tais meet'ą šį savaitgalį Kaune? Galima info? Ačiukas : )))
Atsakyti
Dareliz,

QUOTE(Peperoni @ 2010 04 08, 14:49)
Visuotiniu sutarimu meetas ankstinamas viena valanda smile.gif

vilnietės 10:20 traukinys į Kauną  4u.gif

taigi kaunietės 11:45 prie Soboro  4u.gif



smile.gif
Atsakyti
Ačiū, pasistengsiu prisijungt prie šitos avantiūros smile.gif Avantiūra, nes neturiu jokios info. Nei kas, nei kur, su kuo ir kaip. Bet tebūnie, man patinka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dareliz @ 2010 04 10, 00:40)
Ačiū, pasistengsiu prisijungt prie šitos avantiūros smile.gif Avantiūra, nes neturiu jokios info. Nei kas, nei kur, su kuo ir kaip. Bet tebūnie, man patinka wink.gif

ai, visi, kas dalyvauja, ir visi - kas netingi. pasiklausinėk prie Soboro ir pataikysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dareliz @ 2010 04 09, 22:35)
Sveikos supermamos wink.gif

Kas ten užsiminė apie kokį tais meet'ą šį savaitgalį Kaune? Galima info? Ačiukas : )))


tuoj parašysiu mobilų į asmeninę, nors mes ir iš vilniaus važiuojam.
aš kaip gimusi kauniete kaip nors jau prigriebčiau buvusį bendramiestietį

Gaziulka, retro su s raide seniai nebeturiu.

įmaučių siaurai pažiūrėsiu, tikrai turiu kažkiek plastikinių atliekamų. apie ką barteris? biggrin.gif
Atsakyti
o apie ka reikia? biggrin.gif siaip tai blogai parasiau, pergmentiniu noriu, plastikiniu ir Procentre buna mirksiukas.gif del S raides aisku biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Meet'ą užskaitom, ane? wink.gif

Keletas perliukų (® ir © neminėsim...):

"...papozuok, padarysiu auto..."
"...mes visos ir Darius..."
"...žinok, jis turi katę..."

Pataisykit, jei kažkur suklydau.




P.S. pasirodo, veidrodžio "atstrigdinimo" operacija trunka lygiai 3 sek. smile.gif Gyveni ir mokais!
Atsakyti