Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

Sveiki smile.gif geguzes 22d Londone drauge prase suzinot ar butu kam krikstynas pafotkint is pazystamu, tai klausiu jusu ar zinot ka ar gal patys kas ten gyvenat pafotografuotumet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2010 03 31, 07:27)
Sveiki smile.gif geguzes 22d Londone drauge prase suzinot ar butu kam krikstynas pafotkint is pazystamu, tai klausiu jusu ar zinot ka ar gal patys kas ten gyvenat pafotografuotumet smile.gif


aš tai tik į wyshnią kreipčiaus... 4u.gif jei ji galės, aišku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 31 kovo 2010 - 07:39
QUOTE(sayonara @ 2010 03 31, 08:33)
aš tai tik pas wyshnią kreipčiaus... 4u.gif jei ji galės, aišku.

aha ok, aciu, parasysiu smile.gif Perpildyta pasto deze g.gif gal cia uzmatys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 31 kovo 2010 - 07:43
QUOTE(sayonara @ 2010 03 31, 09:33)
aš tai tik į wyshnią kreipčiaus... 4u.gif jei ji galės, aišku.


o as ir i Edita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2010 03 31, 08:27)
Sveiki smile.gif geguzes 22d Londone drauge prase suzinot ar butu kam krikstynas pafotkint is pazystamu, tai klausiu jusu ar zinot ka ar gal patys kas ten gyvenat pafotografuotumet smile.gif


aha,pas wyshnia ,yra gi ji FB mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2010 03 31, 09:07)
aha,pas wyshnia ,yra gi ji FB  mirksiukas.gif

Gal tu noretum? smile.gif paprasti zmones, faini, vaikas Simono amziaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2010 03 31, 10:03)
Gal tu noretum? smile.gif paprasti zmones, faini, vaikas Simono amziaus smile.gif


oi nzn ... as dar nefotkinus renginiu blush2.gif be to platus kampas pas mane tik ant juostos... jei neatsiras norinciu,duok jai mano kontaktus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ediper: 31 kovo 2010 - 09:08
QUOTE(ediper @ 2010 03 31, 10:07)
oi nzn ... as dar nefotkinus renginiu  blush2.gif  be to platus kampas pas mane tik ant juostos... jei neatsiras norinciu,duok jai mano kontaktus  mirksiukas.gif

tai tu mamke turi ane ir dar kazkoki? jiem zinok ner skirtumo, 'svarbu grazios foto prisiminimui' sake ax.gif na, ok, tik as tavo kontaktu neturiu, gali gal AZ parasyt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2010 03 31, 10:12)
tai tu mamke turi ane ir dar kazkoki? jiem zinok ner skirtumo, 'svarbu grazios foto prisiminimui' sake  ax.gif na, ok, tik as tavo kontaktu neturiu, gali gal AZ parasyt? smile.gif


lotuliukas.gif grazios !! as graziu nemoku cool.gif turiu mamke,bet vis vien vien juosta nerizikuociau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2010 03 31, 08:14)
lotuliukas.gif grazios !! as graziu nemoku  cool.gif turiu mamke,bet vis vien vien juosta nerizikuociau schmoll.gif

o kur tavo skaitmena? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2010 03 31, 12:17)
o kur tavo skaitmena? g.gif


turiu as skaitmena,bet gal jie juostos pageidauja nzn...
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2010 03 31, 14:12)
turiu as skaitmena,bet gal jie juostos pageidauja nzn...

Ai, kazkaip ne taip supratau.... smile.gif
Atsakyti